0

I dodam, że sędzia dzisiaj faktycznie trochę na niekorzyść Barcelonie gwizdał.

0

Śmieszą mnie narzekania takich kibiców co już jadą na Barcelone po tej porażce. Każdemu może potknąć się noga. Jest dużo meczy jeszcze do końca rozgrywek.
Fakt nie najlepsza sytuacja jutro być może a raczej napewno real zwiększy przewaga do 2 albo 4 pkt ale to nie znaczy, że już Barcelona straciła szanse na tytuł.

0

jest jeszcze tyle meczy, że wszystko może się pozmieniać.

0

nie zdziw się jak real nie wygra.

0

Jaki ten skłąd by nie był to i tak zawsze będzie mocny :D

1

zgadzam się z Tobą w 100%. znając siebie to ja już bym pewnie opuścił miejsce wywiadu albo opierdzielił dziennikarza.

0

capello się nie zna i tyle albo miłośnik realu z niego. Real ma włocha jako trenera i coś w tym może być.

0

Suarez pięknie pięknie pięknie :))) zamyka usta wszystkim krytyką co mówili że nic z niego nie będzie.

0

Ciekawy składzik
VISCA EL BARCA

1

Powiem wam, że na niektórych portalach piszą, że bramka samobójcza a gdzie indziej odwrotnie (np interia zanotowała najpierw gol dla messiego a później zmieniła na samobój a w livesports najpierw napisali samobój a później że dla messiego.
Ktoś coś wie jak jest napewno ???

0

ok rozumiem, nie uraziłeś mnie tylko się trochę zirytowałem.

3

już tylko 4 straty do peonaldo, odjąć karne (bądź co bądź też trzeba umieć wykorzystywać) to ma więcej bramek.

0

nie mam takiego nastawienia przed każdym meczem i w sumie rzadko takie mam. Poprosttu ostatnimk razem jak lucho zrobił zmiany przed sociedad przegralismy. Teraz zrobił roszady w obronie co mnie zaskoczyło/zdenerwowało i odrazu czarne myśli. Wtedy też Barcelona mogła odrobić starty tj dziś i to spowodowało takie zachowanie.

0

Mi również,jest głupio za moje komentarze przed meczem i że napewno przegramy.

0

Bardzo dobry mecz i zamknął gębę tym co go ostatnio krytykowali i spisywali na straty

0

śmieszy mnie twój komentarz. mam rozumieć, że zawodnik Barcelony kiedyś wypowiedział się niepoważnie to on ma w zanadrzu 1 taką wypowiedź. twoja logika jest zatrważająca

0

nie chodzi mi o zmarnowaną sytuacje tylko o postawę w meczu arogancką . a mi żal Ciebie, że oceniasz człowieka po 1 komentarzu

0

zdenerwował mnie neymar dziś

0

w tym momencie barca ma lepszy bilans bramkowy od realu

3

weszła bez mydła :D:D:D

0

słuszna waszym zdaniem ????? moim w sumie tak

1

Bravo skiksował wielki błąd

0

Tridente :D::D:D:D:D Trójząb Neptuna :D:D:D:D:D:

0

samobój samobój niestety:(

0

Ale mecz:D:D:D:D

0

Powiem Ci, że te ich komentarze plus ten komentarz ronaldo po meczu to już jest desperacja.

0

Aż mi głupio, że przed meczem narzekałem na skład.

0

Wypowiedź Ronaldo po meczu z Atletico : " Mimo że przegraliśmy z nimi 4-0 to i tak jesteśmy od nich lepsi". -

0

dlamnie dziś wszyscy grają jak narazie rewelacyjnie ale mathieu miał i k8ilka głupich zagrań ale raz też uratował

0

faktycznie przesadziłem z wypowiedzią. najpierw obejrze mecz a później będę się wypowiadał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?