laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
faktycznie , zmyliło mnie że to on zawsze wykonuje rzuty wole ;ppppppppp
0
napiszcie coś o messim. jak waszym zdaniem grał. prócz asysty i zmarnowanej setki na koniec to ja go mało widziałem
0
jeszcze tydzień temu pisali że messi ma już króla strzelców że m a złotergo buta i napewno wygra statuetkę. Ci dziennikarze od jutra zaczną pisać dokłądnie coś odwrotnego.
0
ja się przyznaje że nie chętnie go widziałem w drużynie i uznałem go za jeden z gorszych transferów. cieszę się jednak że go mamy. Ale bądź co bądx on lepiej gra w polu karnym przeciwanika niż w swoim.
0
ok dziękówka wam dwóm
0
wiem na wkurw.....eniu to pisałem chodziło mi o szkołe piłkarską i głupi komentarz
0
zgadzam się z Tobą tu masz racje
0
zgadzam się że 1-2 pomocników by się przydało i 1 obrońca ale co z albą konkretnie ktoś mi odpowie i czemu mascherano nie grał??????????
0
kiedy alba ma wrócić??
0
a teraz do tego co pisał że psg przegrwya psg wygrywa mecz na wyjeździe z drużyną co ma 1pkt wyżej w tabeli.
Powodzenia w takiej filozofi co pisałeś wcześniej
0
4pkt są
ale jak dlamnie naprawdę sytuacja zmieniła się o 180stopni sprzed 1,5miesiąca temu. Oni mieli 4pkt przewagi i pamiętam mecz z cordobą co go ledwo wygrali w końcówce (ogólnie grali dno).
A teraz oni rozjeżdżają 9-1 granade a my ledwo 1-0 z celtą.
0
jeszcze go zremisujemy ...........
1
za ten mecz jutro cała drużyna Barcelony powinna pofarbować się nma rudo za karę
0
nie no messi czsemu ;/////////////////
0
aha na repleyu widzałem
0
za co on jądostał??
0
to już chyba 4 albo 5 reka celty w tym meczu
0
faul był na nim
0
co to byó. Neymar wracaj do szkoły algo zmień fryzure na nową bo z tą ci nei idzie
0
to nei koniec meczu ale przewaga na tę chwile zachowana
0
ggggggggggoooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll
0
i zaczną się kpiny na stronach trolle itp portale że Barcelona już idzie na dno. Że real odzyskał forme.
DO sytuacjii z sprzed chwili uuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffff
0
dlaczxego rakiticia nie wpuści???
0
alew zmarnował ja pierdziele
0
już tylko 30min. coś czuje że dziś przewaga stopnieje o połowe i nurek wyprzedzi messiego
0
ale pomyłka sędziego perez mu wakacje na dominikanie zafundował
0
gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
tylko że psg gra z marsylią 2 ekipa obecnie w l.fra. wielkie mi pocieszenie
0
nie ma co ukrywać, zaczyna nas łapać doł ten za czasów porażki z sociedad. Prawda jest taka że real powinniśmy rozwalić wyżej a teraz ledwo nie przegrywamy z celtą. Fakt alby nie ma ale 1 zawodnik nie jest argumentem.
Powiem wem ze czarno widzę końcówkę sezonu.
0
prawie na by dowalili