0

faktycznie , zmyliło mnie że to on zawsze wykonuje rzuty wole ;ppppppppp

0

napiszcie coś o messim. jak waszym zdaniem grał. prócz asysty i zmarnowanej setki na koniec to ja go mało widziałem

0

jeszcze tydzień temu pisali że messi ma już króla strzelców że m a złotergo buta i napewno wygra statuetkę. Ci dziennikarze od jutra zaczną pisać dokłądnie coś odwrotnego.

0

ja się przyznaje że nie chętnie go widziałem w drużynie i uznałem go za jeden z gorszych transferów. cieszę się jednak że go mamy. Ale bądź co bądx on lepiej gra w polu karnym przeciwanika niż w swoim.

0

ok dziękówka wam dwóm

0

wiem na wkurw.....eniu to pisałem chodziło mi o szkołe piłkarską i głupi komentarz

0

zgadzam się z Tobą tu masz racje

0

zgadzam się że 1-2 pomocników by się przydało i 1 obrońca ale co z albą konkretnie ktoś mi odpowie i czemu mascherano nie grał??????????

0

kiedy alba ma wrócić??

0

a teraz do tego co pisał że psg przegrwya psg wygrywa mecz na wyjeździe z drużyną co ma 1pkt wyżej w tabeli.
Powodzenia w takiej filozofi co pisałeś wcześniej

0

4pkt są
ale jak dlamnie naprawdę sytuacja zmieniła się o 180stopni sprzed 1,5miesiąca temu. Oni mieli 4pkt przewagi i pamiętam mecz z cordobą co go ledwo wygrali w końcówce (ogólnie grali dno).
A teraz oni rozjeżdżają 9-1 granade a my ledwo 1-0 z celtą.

0

jeszcze go zremisujemy ...........

1

za ten mecz jutro cała drużyna Barcelony powinna pofarbować się nma rudo za karę

0

nie no messi czsemu ;/////////////////

0

aha na repleyu widzałem

0

za co on jądostał??

0

to już chyba 4 albo 5 reka celty w tym meczu

0

faul był na nim

0

co to byó. Neymar wracaj do szkoły algo zmień fryzure na nową bo z tą ci nei idzie

0

to nei koniec meczu ale przewaga na tę chwile zachowana

0

ggggggggggoooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll

0

i zaczną się kpiny na stronach trolle itp portale że Barcelona już idzie na dno. Że real odzyskał forme.
DO sytuacjii z sprzed chwili uuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffff

0

dlaczxego rakiticia nie wpuści???

0

alew zmarnował ja pierdziele

0

już tylko 30min. coś czuje że dziś przewaga stopnieje o połowe i nurek wyprzedzi messiego

0

ale pomyłka sędziego perez mu wakacje na dominikanie zafundował

0

gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

tylko że psg gra z marsylią 2 ekipa obecnie w l.fra. wielkie mi pocieszenie

0

nie ma co ukrywać, zaczyna nas łapać doł ten za czasów porażki z sociedad. Prawda jest taka że real powinniśmy rozwalić wyżej a teraz ledwo nie przegrywamy z celtą. Fakt alby nie ma ale 1 zawodnik nie jest argumentem.
Powiem wem ze czarno widzę końcówkę sezonu.

0

prawie na by dowalili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?