laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
everton - mu jest jutro....
1
nie rozumiem twojego komentarza i moim zdaniem nie należała mu się czerwona kartka czyli 2uga żółta w przeciągu 5sek o dostania 1szej. Ten sędzia jest śmieszny i kiepski w swoich fachu jak już ktoś napisał. Stara się być główną postacią całego widowiska. On ma chyba nadzieje, że uefa go kandyduje do sędziowania meczów LM a przez to co robi daleko mu do tego
Dodam że moim zdaniem zepsuł cały mecz
0
co za sędzia jak nie ma faulu to gwizdze jak jest to daje kartke nie w tą strone co trzeba. cyrk na kółkach
0
ale jaja jeszcze nie widziałem takiego sedziego porytego
0
perez posmarował sędziemu w przerwie :D hehe
2
ale jaka dzisiaj przewaga w posiadaniu piłki !!! :) 22-78 % . Nokaut.
0
teraz to już nic nie brakuje :)
0
tylko bramek brakuje ;)
0
Komentarz usunięty
2
Wiadomo że najważniejsze jest zwycięstwo chociażby 1-0 , ale miło by było jakby dzisiaj Barca tak 5-0 wrzuciła Espanyolowi i messi hattricka zaliczył (żeby się zbliżył do ronaldo).
0
w mojej pamięci również pozostanie
Był bardzo dobrym bramkarzem jednym z najlepszych na świecie.
0
Barcelona sprzedała Tello a teraz w Porto radzi sobie niezwykle dobrze. Uważam że sergiego roberto powinna Barca co najwyżej wypożyczyć na rok do Tottenhamu.
0
Moim zdaniem trudno powiedzieć bo do składu bayernu prawdopodbnie już wróci robben i ribery a gvra z nimi już wygląda całkowicie inaczej. W dodatku uważam że Barcelona powinna nie stracić bramki w 1szym meczu i wygrać go tak 2...no 3do zera żeby móc na wyjeździe bezpiecznie podejść do rewanżu bo Bayern jak już mi się chyba zdarzyło napisać jest bardzo groźny na własnym stadionie.
0
o co chodzi z tym arsenalem?
1
i ty nawet trafiłeś dokładnie z kolejniościa meczy :D
0
w sumie przed samym meczem mamy teoretycznie łatwiejszych rywali niż oni.
0
wcześniej napisałem że nie wierze ze juve strzeli chociaż bramkę w dwumeczu półfinału ale teraz jak patrze to Real ledwo przeszedł schalke w 1/8 więc i tym bardziej z juventusem będzie mu ciężko i może odpaść.
0
jak nie ?? juve gra jako pierwsze.... trafiliśmy dosłownie tak samo... :D (i ja naprawdę losowałem dla zabawy)
0
5tego nasza para półfinałowa została wylosowana jako 1sza
1
szkoda że 1szy mecz u siebie bo bayern jest niesamowicie groźny u siebie a zwłaszcza jak jest podrżniony porażką z pierwszego meczu. Czyli marzy mi się wygrana przedewszystkim do zera tak 2,3-0 i to by nam dawało dużą zaliczkę przed reważem.
0
a się wszyscy zdziwią jak juve wyrzuci real za burtę. Ale szczerze mówiąc ja juventusowi nie daje żadnych szans nawet na strzelenie bramki w tym dwumeczu.
0
3-1 u nas wygrywamy 2-1 u nich porażka ????
0
wiedziałem
wiedziałem ze tak będzie
0
co ty za głupie spiski snujesz??
2
a żeś przewidział
0
sevilla - napoli
będzie
0
jaki autobusik?? że niby Barca by postawiła autobus we własnym polu karnym??
0
łapiesz go za słowa, jemu chodziło o to że najczęściej w ostatnich latach te 3 drużyny wystepują.
0
przeczytałem twoj komentarz i z\robiłem to samo i słowo daje, właśnie wylosowałem w takiej kolejności:
Barcelona - Bayern
Juve - Real
chyba inaczej nie będze.
0
Henry ma racje, ten henrnandez wogóle zachowuje sie jakby już był nie wiadomo jaką gwiazdą a za nim strzelił bramkę w tym meczu zmarnował kilka setek.