3

everton - mu jest jutro....

1

nie rozumiem twojego komentarza i moim zdaniem nie należała mu się czerwona kartka czyli 2uga żółta w przeciągu 5sek o dostania 1szej. Ten sędzia jest śmieszny i kiepski w swoich fachu jak już ktoś napisał. Stara się być główną postacią całego widowiska. On ma chyba nadzieje, że uefa go kandyduje do sędziowania meczów LM a przez to co robi daleko mu do tego
Dodam że moim zdaniem zepsuł cały mecz

0

co za sędzia jak nie ma faulu to gwizdze jak jest to daje kartke nie w tą strone co trzeba. cyrk na kółkach

0

ale jaja jeszcze nie widziałem takiego sedziego porytego

0

perez posmarował sędziemu w przerwie :D hehe

2

ale jaka dzisiaj przewaga w posiadaniu piłki !!! :) 22-78 % . Nokaut.

0

teraz to już nic nie brakuje :)

0

tylko bramek brakuje ;)

0

Komentarz usunięty

2

Wiadomo że najważniejsze jest zwycięstwo chociażby 1-0 , ale miło by było jakby dzisiaj Barca tak 5-0 wrzuciła Espanyolowi i messi hattricka zaliczył (żeby się zbliżył do ronaldo).

0

w mojej pamięci również pozostanie

Był bardzo dobrym bramkarzem jednym z najlepszych na świecie.

0

Barcelona sprzedała Tello a teraz w Porto radzi sobie niezwykle dobrze. Uważam że sergiego roberto powinna Barca co najwyżej wypożyczyć na rok do Tottenhamu.

0

Moim zdaniem trudno powiedzieć bo do składu bayernu prawdopodbnie już wróci robben i ribery a gvra z nimi już wygląda całkowicie inaczej. W dodatku uważam że Barcelona powinna nie stracić bramki w 1szym meczu i wygrać go tak 2...no 3do zera żeby móc na wyjeździe bezpiecznie podejść do rewanżu bo Bayern jak już mi się chyba zdarzyło napisać jest bardzo groźny na własnym stadionie.

0

o co chodzi z tym arsenalem?

1

i ty nawet trafiłeś dokładnie z kolejniościa meczy :D

0

w sumie przed samym meczem mamy teoretycznie łatwiejszych rywali niż oni.

0

wcześniej napisałem że nie wierze ze juve strzeli chociaż bramkę w dwumeczu półfinału ale teraz jak patrze to Real ledwo przeszedł schalke w 1/8 więc i tym bardziej z juventusem będzie mu ciężko i może odpaść.

0

jak nie ?? juve gra jako pierwsze.... trafiliśmy dosłownie tak samo... :D (i ja naprawdę losowałem dla zabawy)

0

5tego nasza para półfinałowa została wylosowana jako 1sza

1

szkoda że 1szy mecz u siebie bo bayern jest niesamowicie groźny u siebie a zwłaszcza jak jest podrżniony porażką z pierwszego meczu. Czyli marzy mi się wygrana przedewszystkim do zera tak 2,3-0 i to by nam dawało dużą zaliczkę przed reważem.

0

a się wszyscy zdziwią jak juve wyrzuci real za burtę. Ale szczerze mówiąc ja juventusowi nie daje żadnych szans nawet na strzelenie bramki w tym dwumeczu.

0

3-1 u nas wygrywamy 2-1 u nich porażka ????

0

wiedziałem
wiedziałem ze tak będzie

0

co ty za głupie spiski snujesz??

2

a żeś przewidział

0

sevilla - napoli
będzie

0

jaki autobusik?? że niby Barca by postawiła autobus we własnym polu karnym??

0

łapiesz go za słowa, jemu chodziło o to że najczęściej w ostatnich latach te 3 drużyny wystepują.

0

przeczytałem twoj komentarz i z\robiłem to samo i słowo daje, właśnie wylosowałem w takiej kolejności:
Barcelona - Bayern
Juve - Real
chyba inaczej nie będze.

0

Henry ma racje, ten henrnandez wogóle zachowuje sie jakby już był nie wiadomo jaką gwiazdą a za nim strzelił bramkę w tym meczu zmarnował kilka setek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?