laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Mourinho żal tyłek ściska że tak wcześnie odpadł z LM io zamiast pogratulować Lucho wspaniałej gry w tych rozgrywkach to wali tekst " z Messim w składzie każdy by wygrał" - heh, żałosny on jest.
0
co do 5 zgadzam się w zupełności. pomiędzy 55 a 75min obrońcy Bayernu wymieniali między sobą podania i tym nabili sobie przewagę w posiadaniu piłki.
4
Piękny Felieton :) jak się go czyta z każda linijką coraz większy na twarzy uśmiech mi się pojawiał a najważniejsze że sama prawda jest w nim napisana i zgadzam się z każdą kwestią w nim zawartą.
0
Bardzo podoba mi się jak Lucho się wypowiada. NIe przechwala się wygraną ale wyppowiada się że obie ekipy grały dobry mecz oraz "talent indywidualny był czynnikiem decydującym" ale zaznacza że cała drużyna miała wpływa na wygraną. Widać że jest inteligentym człowiekiem. To w jakiej formie jest teraz Barcelona nie jest dziełem przypadku a jego trenerskiego kunsztu.
Bardzo bym chciał aby został na kolejny sezon.
0
co do żółtego- posiadanie piłki zmieniało sie w trakcie mecz raz na korzyśc Barcelony a raz na korzyść Bayernu. Ostatecznie posiadanie piłki miał większe bayern 53 % ale trzeba przyznać że patrząc na mecz względem posiadania piłki to mecz był wyrównany.
0
szacun dla Ciebie że potrafisz być obiektywny i złość futbolową potrafisz odstawić na bok
0
Messi jest poprostu mistrzem, z jakim spokojem on te bramki dzis zdobył. nie mogę się na to napatrzeć.
0
ole ola :D:D::D:D:D:D:D:D VISVA EL BARCA
2
mecz swietny ale wynik mnie nie zadowala
0
w tym studiu na n-ce zamiast rozmawiac o dziejszym meczu to oni przez 10 min się spuszczają nad wczorajszym półfinałem
0
no a nie ????? wiadomo że cieszy :))))0 przy bezpiecznym wyniku chyba wejdzie pod koniec
0
VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jazda z nimi !!!!!!!!!! :D:D:D
0
Guardiola dzis jednak zagra 4-1-4-1, znane są już składy (Takie same jak z cordobą)
1
u mnie w mieście wszyscy mają takie samo odczucia jak ty, z wyjątkiem kibiców bayernu
0
ja bym powiedział że bayern gra system 5-3-2 a nie 3-5-2
0
jestem takiego samego zdania, bayern u siebie jest dużo bardziej groźny. 2-0 to minimalnie bezpieczny wynik jaki Barca powinna dziś uzyskać.
0
hahaha dobre :D
1
bo sędzia wczoraj gwizdał pod real
2
było by miło gdyby na ostatnie 15 wszedł i strzelił bramkę
0
gdzie to znalazłeś??
0
A ja za to życzę Alvesowi żeby dzisiaj jednak trafił w okno ale nie p. Bogu ale Neurowi w Bramce :D
0
jak Barcelona wysoko wygra to zarząd Bayernu oskarży Pepa że specjalnie ustawił drużynę żeby przegrała :D
1
już nie ma co za nim płakać, mamy bardzo dobrego luisa(on zostanie naszym fergusonem) i z tego trzeba się cieszyć. :)
0
Bardzo fajny tekst - użyta metafora idealnie opisuje turniej ligi mistrzów. Dzisiaj Barcelona zatańczy breakdance z Bayernem który sobie w tym tańcu "połamie kości :) "
0
albo niech się modli żeby skończyło się tylko 4 z tyłu ;)
1
powiem Ci ze mam to samo. Oby dzisiaj Barcelona nas nie zawiodła.
0
james rodriuguez stwierdził w wywiadzie że juventus miał szczęście że juve wczorajs wygrało.
0
ale w to że juve przejdzie do finału to raczej sceptycznie na to patrzę
0
pisałem Tobie że będę się cieszył jak wygrają, fakt wynik mnie zaskoczył.
0
no dobrze że juve wygrało