laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nikogo nie ma ??
0
oj dali dali juz przewidywałem najczarniejsze myśli ale chociaż i aż remis :D
0
lider juz na wyciągnięcie ręki :D
1
i zaraz bedzie 3-2 albo i 4-2
0
będzie 3-2 dla realu
0
peonaldo , divaldo machanaldo
0
hahahahahahhahahahahahaha :D:D:D:D:D:
0
ale jaja perez posmarował
0
czerwien powinna byc
0
hjahahahahahahah hahaha :D:D:D:D::D
0
masz racje ale jak tu się nie cieszyc jak real dostaje 2-0 na bernabeu :D
0
klątwa valenci na bernabeu dalej trwa :D:D:D:D
0
goooooooooool;llllllllllllllllll
7
ronaldo juz czuje basen :)
0
poprostu jestesmy zzytymi kibicami
1
ja wierze że valencia uzyska remis
0
już po nerwówce :D
0
ale brama L:D:D:D:D
0
mimo ze padła bramka gramy jeszcze gorzej jak w 1szej połowie
0
poczekaj do konca meczu
0
Nareszcie :D:D:D:D
0
gooooooooooooolllllllllllllll:D:D:D:D
0
tragedią bym tego nie nazwał, nie było wcale aż tak źle
0
zgadza się, tyle sytuacji co mieliśmy to już do 30mkin powinniśmy mieć prowadzenie
1
śmierdzi cos mi tu stratą pozycji lidera na być może ostatnią kolejką przed końcem rozgrywek.
2
adriano dzisiaj tragedia
0
Komentarz usunięty
0
Najlepszego Lucho !!!!!! :D:D:D
0
jeżeli Barcelona przegrałaby jakikolwiek z tych 3ech meczów co pozostały to z góry należało by zakładać że Barca nie wygra ligi ( bez znaczenia czy strajk by był czy nie)
2
widać że nie zrozumiałeś jego zdania. jemu chodzi o to że mourinho tym zdaniem umniejsza zasługi Lucho w dojściu tak daleko w LM i wygranej z Bayernem.