0

nikogo nie ma ??

0

oj dali dali juz przewidywałem najczarniejsze myśli ale chociaż i aż remis :D

0

lider juz na wyciągnięcie ręki :D

1

i zaraz bedzie 3-2 albo i 4-2

0

będzie 3-2 dla realu

0

peonaldo , divaldo machanaldo

0

hahahahahahhahahahahahaha :D:D:D:D:D:

0

ale jaja perez posmarował

0

czerwien powinna byc

0

hjahahahahahahah hahaha :D:D:D:D::D

0

masz racje ale jak tu się nie cieszyc jak real dostaje 2-0 na bernabeu :D

0

klątwa valenci na bernabeu dalej trwa :D:D:D:D

0

goooooooooool;llllllllllllllllll

7

ronaldo juz czuje basen :)

0

poprostu jestesmy zzytymi kibicami

1

ja wierze że valencia uzyska remis

0

już po nerwówce :D

0

ale brama L:D:D:D:D

0

mimo ze padła bramka gramy jeszcze gorzej jak w 1szej połowie

0

poczekaj do konca meczu

0

Nareszcie :D:D:D:D

0

gooooooooooooolllllllllllllll:D:D:D:D

0

tragedią bym tego nie nazwał, nie było wcale aż tak źle

0

zgadza się, tyle sytuacji co mieliśmy to już do 30mkin powinniśmy mieć prowadzenie

1

śmierdzi cos mi tu stratą pozycji lidera na być może ostatnią kolejką przed końcem rozgrywek.

2

adriano dzisiaj tragedia

0

Komentarz usunięty

0

Najlepszego Lucho !!!!!! :D:D:D

0

jeżeli Barcelona przegrałaby jakikolwiek z tych 3ech meczów co pozostały to z góry należało by zakładać że Barca nie wygra ligi ( bez znaczenia czy strajk by był czy nie)

2

widać że nie zrozumiałeś jego zdania. jemu chodzi o to że mourinho tym zdaniem umniejsza zasługi Lucho w dojściu tak daleko w LM i wygranej z Bayernem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?