laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TAKKK JESTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDD
0
zrobił kilka błędów i kilka prostych strat ale każdemu zdarza się taki mecz
1
Neymar gra moim zdaniem bardzo dobrze (nawet lepiej jak messi) ale jest ostro faulowany (nawet 1 karny nie odgwizdany). Messi gra tak jak zawsze czyli niesamowicie. Suarez gra słabo (jak większość komentarzy tu widze). Cała pomoc łacznie z Turanem gra b.dobrze i nie ma się o co czepiać. Alves katastrofa niech jak najszybciej go zmieni.
A mecz moim zdaniem bardzo dobry. Myslałem że Barca spacerkiem sobie ich rozjedzie a espanyol stawia się i to na naszym boisku. Z niecierpliwiony czekam na 2ugą połowę
VEB
2
Moim zdaniem zmiana trenera w środku sezonu kiedy ma się tylko 4czy5 pkt do lidera i jest się na 3 miejscu w tabeli, dalej gra się w LM jest głupota i fanatyzmem Florentino Perez .(faktycznie przez głupotę wylecieli z PK ). Ale dalej nawet z benitezem mieli realne szanse na mistrzostwo w lidze i w LM.
Moim zdaniem Zidane nic większego nie wniesie i Real będzie grał dalej tak jak gral czyli nienajgorzej ale też nie z jakąś rewelacją.
0
Ja w środę w pucharze krola obstawiam tak 3,4-0. Teraz w lidze Barca już była trochę zmeczona. BRAMY strzelać będą 2 Neymar 1 Messi z wolnego i Turan tak z 30m taka petarde zasadzie. ;)))))))).
VEB
5
Pele jest śmieszny
0
ale widze mnie pojechaliscie. a ja tylko napisałem ze troche chamsko sie zachował
0
suarez bardzo dobrze mowi
2
Komentarz usunięty
0
Bo to peonaldo hahahahahahaha
0
hahahahaq jaka różnica między tymi prasami.
5
Moim zdaniem również nie podchodzimy do tego meczu w roli faworyta przede wszystkim dlatego bo gramy na Santiago Bernabeu (choć to nie jest jedyny powód i nie chodzi tu o messiego) i to że nie podchodzimy w roli faworyta to zwycięstwo powinno smakować podwójnie. Sam remis będzie mnie cieszył.
0
dla mnie wystawianie munira czy sandro na mecz z realem to tak jakbyśmy grali w 10tkę.
0
taki skład też byłby ciekawy. widzę że ty tj ja zamiast jednego zbędnego napastnika jakim są muni czy sandro wsadziłbyś jednego obrońce na pozycje stopera albo defensywnego pomocnika
0
zmieniłem na mascherano
0
zabieramy jednego napastnika a dajemy dodatkowego stopera z tym że alves i alba do przodu.
1
ja to widzę inaczej
vermalen-pique-mascherano,
alves-roberto-busi-iniesta-alba,
suarez,neymar. Na ostanie 30 min lio i rakieta jak napisałeś.
0
moim zdaniem Neymar nie ma racji. On i Suarez żółte kartki dostali na własne życzenie i sędzia choć nie musiał miał prawo pokazać im kartę - oglądałem mecz i widziałem jak najpierw jeden a potem drugi zaczęli się wydzierać na niego.
1
widzę że tu wszyscy już kpią z realu i fiestują tak jakbyśmy już ligę wygrali. Ja tam wole poczekać do klasyku bo coś boje się ze może nas tam spotkać klęska.
0
co to jest calma calma ???????????????
1
Mamy lidera !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D
0
ja tez nie widze go w barcy. to będzie tylko w bloto wywalona kasa
1
hehe tak jest. Dokładnie !!!
0
no wiem , wiem
0
w sumie masz racje jak teraz myśle, vermalen pique mascherano na obronie a srodek jak napisałes ty
0
vermalen i mascherano jako defensywni pomocnicy, sergi roberto na prawej stronie a iniesta na lewej Busquets w środku
0
Mój skład na el clasico jeżeli messi nie wróci : Ustawienie 3-5-2 (zapewne odbiegające od większości typowań)
Alves,Pique,,Alba; Vermalen,Mascherano,Sergi Roberto, Busquets,Iniesta; Neymar,Suarez.
Dodam że to ustawienie można bez zmiany zadnego zawodnika zmienić na 5-3-2
0
wypaśny filmik :)))))), chciałbym żeby on został już do końca kariery u nas.
0
zauważ że na na el clasico do realu już wróci wielu zawodników po kontuzjach, ale faktycznie zagrali wczoraj słabo i mają mega farta że wygrali ten mecz
0
ale real dzisiaj miał farta. Mam nadzieje że tak zagrają w klasyku