0

TAKKK JESTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDD

0

zrobił kilka błędów i kilka prostych strat ale każdemu zdarza się taki mecz

1

Neymar gra moim zdaniem bardzo dobrze (nawet lepiej jak messi) ale jest ostro faulowany (nawet 1 karny nie odgwizdany). Messi gra tak jak zawsze czyli niesamowicie. Suarez gra słabo (jak większość komentarzy tu widze). Cała pomoc łacznie z Turanem gra b.dobrze i nie ma się o co czepiać. Alves katastrofa niech jak najszybciej go zmieni.

A mecz moim zdaniem bardzo dobry. Myslałem że Barca spacerkiem sobie ich rozjedzie a espanyol stawia się i to na naszym boisku. Z niecierpliwiony czekam na 2ugą połowę

VEB

2

Moim zdaniem zmiana trenera w środku sezonu kiedy ma się tylko 4czy5 pkt do lidera i jest się na 3 miejscu w tabeli, dalej gra się w LM jest głupota i fanatyzmem Florentino Perez .(faktycznie przez głupotę wylecieli z PK ). Ale dalej nawet z benitezem mieli realne szanse na mistrzostwo w lidze i w LM.
Moim zdaniem Zidane nic większego nie wniesie i Real będzie grał dalej tak jak gral czyli nienajgorzej ale też nie z jakąś rewelacją.

0

Ja w środę w pucharze krola obstawiam tak 3,4-0. Teraz w lidze Barca już była trochę zmeczona. BRAMY strzelać będą 2 Neymar 1 Messi z wolnego i Turan tak z 30m taka petarde zasadzie. ;)))))))).
VEB

5

Pele jest śmieszny

0

ale widze mnie pojechaliscie. a ja tylko napisałem ze troche chamsko sie zachował

0

suarez bardzo dobrze mowi

2

Komentarz usunięty

0

Bo to peonaldo hahahahahahaha

0

hahahahaq jaka różnica między tymi prasami.

5

Moim zdaniem również nie podchodzimy do tego meczu w roli faworyta przede wszystkim dlatego bo gramy na Santiago Bernabeu (choć to nie jest jedyny powód i nie chodzi tu o messiego) i to że nie podchodzimy w roli faworyta to zwycięstwo powinno smakować podwójnie. Sam remis będzie mnie cieszył.

0

dla mnie wystawianie munira czy sandro na mecz z realem to tak jakbyśmy grali w 10tkę.

0

taki skład też byłby ciekawy. widzę że ty tj ja zamiast jednego zbędnego napastnika jakim są muni czy sandro wsadziłbyś jednego obrońce na pozycje stopera albo defensywnego pomocnika

0

zmieniłem na mascherano

0

zabieramy jednego napastnika a dajemy dodatkowego stopera z tym że alves i alba do przodu.

1

ja to widzę inaczej
vermalen-pique-mascherano,
alves-roberto-busi-iniesta-alba,
suarez,neymar. Na ostanie 30 min lio i rakieta jak napisałeś.

0

moim zdaniem Neymar nie ma racji. On i Suarez żółte kartki dostali na własne życzenie i sędzia choć nie musiał miał prawo pokazać im kartę - oglądałem mecz i widziałem jak najpierw jeden a potem drugi zaczęli się wydzierać na niego.

1

widzę że tu wszyscy już kpią z realu i fiestują tak jakbyśmy już ligę wygrali. Ja tam wole poczekać do klasyku bo coś boje się ze może nas tam spotkać klęska.

0

co to jest calma calma ???????????????

1

Mamy lidera !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

0

ja tez nie widze go w barcy. to będzie tylko w bloto wywalona kasa

1

hehe tak jest. Dokładnie !!!

0

no wiem , wiem

0

w sumie masz racje jak teraz myśle, vermalen pique mascherano na obronie a srodek jak napisałes ty

0

vermalen i mascherano jako defensywni pomocnicy, sergi roberto na prawej stronie a iniesta na lewej Busquets w środku

0

Mój skład na el clasico jeżeli messi nie wróci : Ustawienie 3-5-2 (zapewne odbiegające od większości typowań)
Alves,Pique,,Alba; Vermalen,Mascherano,Sergi Roberto, Busquets,Iniesta; Neymar,Suarez.
Dodam że to ustawienie można bez zmiany zadnego zawodnika zmienić na 5-3-2

0

wypaśny filmik :)))))), chciałbym żeby on został już do końca kariery u nas.

0

zauważ że na na el clasico do realu już wróci wielu zawodników po kontuzjach, ale faktycznie zagrali wczoraj słabo i mają mega farta że wygrali ten mecz

0

ale real dzisiaj miał farta. Mam nadzieje że tak zagrają w klasyku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?