0

hehe ale jakby ktoś nie oglądał meczu to mógłby stwierdzić po całym podsumowaniu meczu ze sedzia przekupiony i odmienił wynik meczu dajac im za darmo kartki http://www.flashscore.pl/mecz/f1Yms1T2/

0

zgadzam się z Tobą, w momencie kiedy alvesowi forma wraca (nie tylko po ocenie tego meczu ale wogole... ) to on wstawia sergi roberto na obrone zamiast wstawic vidala za inieste kiedy widzi ze iniesta cos "kuleje" a mecz w sumie wygrany.

0

vidala za inieste bo akurat chwila na to pozwala

7

moim zdaniem tak jeszcze jedną bramkę wypadałoby im strzelic :D

2

tak czułem jak tak sie gra to nie moze byc inaczej. w anglii rowniez grali by w 9

0

juz powinien jeden ten co ciagle neymara fauluje co dostal juz zoltą wiec bardzo prawdopodobne

0

Moim zdaniem mkecz wyrównany , w 1szej czesci meczu atletico miało swoje szanse wykorzystało tylko 1, Barcelona w drugiej czesci całkowicie zdominowała gre i wykorzystała 2 szanse.
Atletico gdyby nie czerwona moze mogłoby pograc jeszcze o remis ale moim zdaniem juz "chyba" po mecz i skonczy sie tak 3,4-1

0

Nolito jest nie potrzebny Barcelonie i Arda Turan przepłaconym zawodnikiem o ok.10mln---- cała analiza w streszczeniu :)

0

jaki zespol istnieje bez napadu, bez obrony albo bez pomocy chyba ze ma taka taktyke ze cala 11 sie bronią i cała 11 atakują to wtedy pomocy moze nie ma :).

0

zgadzam się w 100%. Nie żeby nie był niuepotrzebny, bo przy braku rafinhii i poza (sergi roberto) kiepskiej młodzieżówki to potrzebni są oni razem z Vidalem nam Bardzo

0

Atletico musimy rozjechac. U nich bylo 1-2 dla nas ale Oni podejdą do meczu na wkur.... niu ze odpadli z pucharu krola i to na wlasnym boisku. Pozatym Atletico z tego co mi się wydaje ma lepszy bilans meczów na wyjeździe niż u siebie.

0

Szkoda, że nie wspomniał o słusznie zdobytej bramce przez vermealena

0

hahahahaha Niebiańsko pięknie i szkoda że to w madrycie już tak ucichło jakoś dziwnie.

0

Wiem ale nie jest mi to do niczego potrzebne a jak juz sytuacja czy zdarzenie w zyciu tego wymaga do wydaje mi sie ze w pewien sposob potrafilbym tak zrobic

0

Hahaha może by el haddadi i Sandro cos więcej pokazali

0

Tak wynika z drabinki

0

Też to zauważyłem ale trafimy na Valencia o ile wygra

0

Ja mam nadzieję że nolito nie wróci do Barcy

0

Luis jak zwykle w niejednoznaczny sposób odpowiada na pytania. Fajna cecha charakteru, zawsze można się wycofać jak ktoś coś mu zarzuci. Także krytyka czy to piłkarzy czy ocena sędziowania jest wyrachowana.
Ciekawe jak naprawdę mówi do bliskich znajomy czy w szatni.

0

Sandro lepiej Aby został do konca
Sezonu. Napewno lepszy niz el haddadi jest który jak coś strzeli to zawsze ma wyłożona piłkę na 100% albo do pustej tylko nogę dostawia.

0

Ale żeby na Atletico Neymar był w 100%gotów.

0

Goooooooollllllllllllll

0

Vidal ja bym zaryzykował i wstawił vidala

1

Niech on sciagnie tego mathieu

0

mathieu tak ale vermaelen gra moim zdaniem elegencko

0

1. Moim zdaniem taki dziwny skladwystawil w sesnsie ze pierwszy raz wystawil w tym sezonie.
2. Bramka prawidłowo zdobyta nieuznana (vermaelena)
3. Wogole cały sklad jakis nerwowy.

5

Ten diop to jakiś idiota jest. Co to za txt ze na noszach by nas wynosili i by bylo pelno krwi. Jeszcze takiego pajaca nie widziałem.

0

Sergio bardzo inteligentna i opanowana wypowiedź.

0

Moim zdaniem bramkarz espanyolu za to nadepniecie na Messiego powinien dostać kilka meczy kary. Ogółem faulowali naszych bardzo ostro ale Suarez głupio zrobił z tym txtem w szatni, dopiero co karę dostał na Mundialu a tu znów bata na siebie kręci.

0

Moim zdaniem również ani Nolito ani D.Suarez nie sa Barcelonie potrzebni w tej chwili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?