1

Cały świat widzi że na pozycję prawego bocznego obrońcy w tej chwili Lucho nie ma lepszego zawodnika niż Vidal to nie on musi jak taki uparty stary dziad dalej stać przy swoim bo qźwa nikt mu nie powie. Ile on ma lat...? on nawet 50tki nie ma a zawchowuje się jak taki stary zgred po 60tce.

0

hahahahaha dobre :))))) ale go zrobili :))

0

Lucho widać nie ma pomysły na grę i chyba na nic już. myśli że jak zrobi rotacje to będzie gitara.

0

Przecież napisali że Real ma zaległy mecz z Valencią więc nie wiem po co ta uwaga.

0

bardzo głupią decyzje popełniłby zarząd gdyby go sprzedali. No chyba gdyby on rzeczywiście chciałby odejść ale i tak powinni go nawet na siłę trzymać w sensie że namawiać na pozostanie. Ale jak już sprzedać to za o wiele większą kwotę. Na tej pozycji prócz Neymara nie zostałby już w tej chwili nikt więc powinni się głęboko zastanowić.

0

Ja tylko dodam ze kalendarz tylko na papierze wyglada lepiej dla Realu bo w zeszlym roku z nami u siebie przegral 0-4 a u nas wygral 1-2. I z reguly na wyjazdach z druzynami z wyzszej polki Real ma lepsze wyniki niz u siebie.

0

Coś ze stroną mobilną jest nie tak w moim telefonie bo czterem zawodnikom widzę że wystawiłem notę 5,0, czyli tak jakbym wogóle im nie wystawiał ( w tym Messiemu wyskakuje 5,0) a to zaniża notę ogólną w całości. ;/ . Następnym razem na kompie będę oceniał.

0

Zebyvbylo 5 pkt to real jeszcze musi wygrac mecz. Ja obstawiam ze real z valencia bedzie mial remis.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I w koncu odrabiamy dystans do Realu. Moim zdaniem mecz byl wyrownany, nie mozna stwierdzic, ze sevilla byla zdecydowanie lepsza. Sevilla robila duzo bledow w obronie. Ale gdyby nie ten karny dla Realu to wydaje mi sie ze skonczyloby sie 0-0. Ogolnie mecz nudnybpod koniec dopiero sie ruszylo.
Ale Ramos...hehehe dlugo nie zapomni tego meczu.

7

być może... ale nawet jakbym mógł takich kupić sobie 10dziennie to nie kupiłbym ani jednej pary ;)

1

na mecz z Realem specjalnie dla nas się podniosą ;)

0

ja również mam taką nadzieje. I powiem Ci że coś czuje, że Valencia - Real będzie remis i tak bardzo nam nie odskoczy ten Real.

0

hahahaha ja widzę , że ramos się powoli robi na krystynę. Normalnie takie ma glassy że ja wymiękam. hehehe. Kozia bródka, fryz z mega przedziałkiem normalnie model laligi roku.

3

Zgadzam sie z Toba. Powinien na stale wejsc do skladu, moim zdaniem to najlepszy zawodnik na ta pozycje w Barcy. Lepszy o s.roberto.

1

Vidal gra klasowo. Wszyscy graja dobrze tylko Rafa kulawo. Kosmos niewykorzystanych sytuacji. Moim zdaniem juz 4-0 powinno byc.

0

Vidal zawsze gra klasowo tylko enrique cos obrazony na niego

0

Podejrzewam ze jesli chodzi o niewykorzystane sytuacje to pod tym wzgledem Barca jest chyba na pierwszym miejscu w La Liga

0

Zamiast Gomesa wystawilbym Rakiete.

0

Neymar przelamal sie w meczu z Bilbao a nie Villareal.

0

Masz racje ja to zrozumiałem że po imponującym występie drużyny a chodzi że Neymar po swoim imponującym występie.... Tak to jest jak człowiek zamiast czyt. ze zrozumieniem swoje nerwy ma w głowie ;)

0

Możliwe, nie zaprzeczam bo przede wszystkim nie widziałem 1szego meczu.

1

Zgadzam się z Tobą :) . Byłoby ciekawiej i ja też nie mogę się doczekać następnego meczu z nimi.

0

"Po imponującym wystepie...." dla kogo imponującym dla tego imponującym. Bo wg. mnie to daleko narazie nam do imponującej gry. Wiele błędów, niewykorzystanych sytuacji, głupio stracona bramka. Daleko nam do formy i moim zdaniem nawet już w tym sezonie ale w tamtym roku graliśmy lepiej niż w tych 3-ech meczach. Widać że coś nie gra i są problemy w zarządzie i między zawodnikami i te problemy przekładają się na grę.

0

Moim zdaniem Alexis powinien zostać u nas. Przydałby sięteraz bardzo a pozatym on mogłby grać na różnych pozycjach. Nawet na prawej pomocy.

1

Losowanie jak Losowanie na kogo byśmy nie trafili to musimy wygrać to banalne i logiczne. Nie ma co narzekać, szkoda że na Real M. nie trafiliśmy.
A teraz tak z innej beczki to wczoraj oglądałem mecz Sevilli i Realu i muszę powiedzieć, że sędzia jakoś pod Real nie gwizdał co dowodem jest choćby to że Real miał 2x więcej żółtych kartek. Jedno jest pewne, FARTA to Real ma dużego bo momentami przechodził takie nawałnice i Sevilla nie mogła wcisnąć bo a to słupek a to centymetry obok bramki, natomiast sam zrobił kilka kontr i skończyło się 3-3. Ale to co trzeba zauważyć to Real gra do końca bo jak już ostatnie 8min Sevilla zaczeła grać na stojąco to Real ruszył i wyrównał z 3-1 na 3-3. Mysłałem że mni9e ch....j strzeli ;/. Ale tak to już jest. Real wcale nie gra jakoś kosmicznie jak to w gazetach opisują. Ale gra do końca i potrafi wykorzystywać głupie błedy przeciwnika i ma mocną obronę i chyba 2óch najlepszych bramkarzy w tej chwili w La liga jak i całej Europie.

0

hehehehehe nooo.... posmarował i w kieszeni ma cała La ligę. :D

0

Coutinho by sie nam bardzo przydal. Taki pomocnik bylby bardzo mile widziany a zwlaszcza teraz gdy w pomocy u nas lekka posucha.

0

Ja chcialbym zebysmy trafili na Real M. Byloby ciekawiej i jakbysmy ich wyeliminowali to opadlaby im i calej Hiszpani kopary.

0

Zamiast grać się bawić zaczynają i to się może źle skończyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?