0

Ja Ci odpowiem C+sport

0

Zgadzam się z Tobą. Vidal na PO, S.Roberto za Rakitica a za Gomesa Turan i już by to grało.

0

Dziś gdyby nie Mascherano to grać znaczelibyśmy bez pomocy.

4

Niech biorą ich dwóch razem to jeszcze rabat powinni dostać.

0

No faktycznie masz racje. Myślałem, że chodzi Tobie o sam mecz a nie o to kto bramkę strzelił.

0

Przecież tak jest tam napisane. Przeczytaj uważnie artykuł

0

nie wiem być może.

1

chyba 4-2-3-1 ......................

0

Stary ja nie oceniam zawodników w takich kategoriach jak ty to podałeś ( nie wiem dlatego że Tobie się zdarza nie musi każdemu). Moim zdaniem zasłużył na taką oceną jak napisałem i Mathieu zagrał słabo. Z początku udało mu się 2,3 razy wyprowadzić akcje od tyłu ale już w drugiej połowie nawet celnie podać nie potrafił i wszystko od niego przejmowali zawodnicy Betisu. O Gomesie nie będę nic pisał bo to pomyłka i dla mnie nie ma o nim dyskusji. A rakiecie dałem 2 i wiem że grał chyba najgorzej ze wszystkich na boisku.

7

A co to ma za znaczenie. Jeżeli chodzi o mnie to ja się cieszyłem ale teraz gra totalny piach.
I co dlatego że kiedyś strzelił kilka goli to teraz jak gra piach to nie mamy prawa go krytykować ??

0

Wiesz co z początku myślałem że jesteś kibicem Realu i wszedłeś tu aby siać zamęt ale już widać, że raczej nie. Szanuje twoje zdanie ale niemal całkowicie się z nim nie zgadzam i zrozum, że nie można co sezon zdobywać trypletu i nie będzię się w każdym meczu wygrywać po 3,4,5-0. Wiadomo że ten sezon narazie do najlepszych nie należy ale nie uważam żeby już był stracony tylko dlatego bo ze średnim betisem zagraliśmy piach i nie mal przegraliśmy. I nie prawdą jest że cały ten sezon gramy słabo jak napisałeś bo na początku to my mieliśmy lidera przez kilka kolejek a poźniej stracilismy go na rzecz Realu i taka sytuacja się zdarza we wszystkich ligach na świecie.

0

No w tym i w nastepnym bo to w Lipcu ma być dopiero.

0

Jeszcze ci powiem że tym " chociaż boli mnie jako kibica od tylu lat że zespół przez nieudolny zarząd z roku na rok jest osłabiany " to znokautowałeś się ostatecznie. Barcelona w 2015 roku zdobywa tryplet rok poźniej Mistrza i Puchar Hiszpanii a ty piszesz że Barca na przełomie lat z roku na rok jest osłabiana. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA człowieku pękam ze śmiechu.

7

hahahahahahah ja też nie cierpie tego kolesia. Pewnie w Hiszpanii rodzice straszą swoje dzieci, że jak nie będą grzeczne to oddadzą je do Tebasa hahahahahaha.

1

Po pierwsze to Zacznij czytać ze zrozumieniem bo właśnie napisałem, że zagraliśmy jeden mecz słabo odnośnie meczu z Betisem a na podstawie tego meczu nie można oceniać gry zespołu na przestrzeni całego sezonu jak ty to właśnie zrobiłeś.
Po drugie to ja na tym forum po prostu wyrażam swoją opinie którą się dziele a nie siedzę tu po to żeby zabłysnąć... nie wiem może ty tak robisz.

1

Haha, boją się sędziować meczów Barcy - dobre sobie.

4

zagraliśmy tylko jeden mecz słabo a ty już uogólniasz że bramy ogólnie słabo sam jesteś słaby w tych swoich komentarzach. Przemyśl poźniej napisz.

1

Gomes 5,0 hahahahaha ja mu dałem 3,5 i i tak zastanawiam się czy nie zawyżyłem, Mathieu 5,0 to też jest dobry żart ja mu dałem 2,0.
Dodam że te oceny są za ten mecz a nie za ogólną ich grę bo w tym wypadku ich oceny bym właśnie zamienił.
A resztę ocen dla zawodników mam podobną, czasami nie znacznie się różniącą 0,5 lub 1 punktem.

0

poprostu sociedad przydażył sięsłabszy mecz i to jest fakt. Co nie zmienia faktu że Real zagrał dobry.

0

Dla mnie ani Rakitic ani gomes nie nadają się. Grają piach mecz za meczem i dla mnie jak Guardiola chcę Rakiete to właśnie to jest ostatni dzwonek żeby go sprzedać za jakąś konkretną kwote a Gomes porażka transferowa. Reszta składu oraz ustawienie ok i ja obok Roberto dałbym Mascherano.

0

Ostatnio jest cieniem samego siebie :(

0

jak taki pies ogrodnika. ale powiem ci że coś w tym jest xD

0

Bramka Boli i sam pisałem że aż dziw że Barca i Sevilla w jednej kolejce są oszukiwane i okradane z goli (Sevilla czerwien w 1 minucie i karny nie słuszny). Ale nie zmienia to faktu że Barca zagrała dziś piach i sama jest sobie winna dzisiejszej straty do Realu.

0

7 pkt (wirtualnych) a nie 8 i do wygrania są teoretycznie trzy trofea, ale zgodzę się z Tobą, że narazie bardziej powinien Lucho się skupić ze składem na Pucharze Króla dopóki nie awansujemy do finału niż na lidze.

0

z karnego ale to jeszcze nie gol.

0

haha mecz wyrównany.......... No to Bordas nieźle pojechałeś.

6

A powiedz mi gdyby Betis miał dziś np 2 a Barca 20 oddanych strzałów z czego jeden by tak samo minął bramkę i by go nie uznał i to cały mecz Barca by miażdzyła Betis tak samo byś powiedział że nie ma co płakać bo to się zdarza i że trzeba grać lepiej. Czasami tak jest że drużynie przytrafi się słabszy mecz ale nie widzieć piłki metr za linią bramki i nie uznać gola na takim poziomie rozgrywek nie powinno się przytafić.

0

Gdy Twojej drużynie sędzia nie uznaje prawidłowego gola
Perez Posmarował
Gdy Sędzia daje Ci czerwień za faul którego nie było
Perez Posmarował
Gdy Sędzia nie widzi metrowego spalonego u Ramosa
Perez Posmarował
Gdy Krystyna się przewraca metr od obrońcy a sędzia gwiżdże karny
Perez Posmarował
hahahahahahahahahahaa

3

Hahahahahaahaha ogląda ktoś mecz Sevilli ?
Sevilla juz w drugiej minucie meczu czerwona kartka za faul którego nie było i karny, Po prostu żenua, śmiech na sali i nie wiem jak to jeszcze nazwać. I to przypadek że dwie drużyny którego mogłyby wyprzedzić dziś Real w Tabeli są tak okradane i oszukiwane i to w tym momencie jak Real jest no w lekkim kryzysie jakby nie patrzeć. Teoria że " Perez posmarował " naprawdę coraz mocniej do mnie uderza.

1

hehe rozumiem twoje nadzieje widac młody jestes ale nie ma takiej mozliwosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?