0

Był taki podobny, trochę inny ale można mieć takie wrażenie :D

0

ale uważam również, że tego lata powinniśmy zrobić z co najmniej dwa dobre i przemyśloane transfery. Głównie mi chodzi o linie pomocy i żeby to nei były takie transfery jak Paco czy Gomes.

0

Nie mogę powiedzięc że tak na-pewno na 100% śa tam tacy bo nie śledzę tego tak bardzo. Ale nie chce mi się wierzyć żeby w takiej szkole jak la masia nie było takich piłkarzy bo przecież na tą chwilę wielu wartościowych i drogich piłakrzy gra nie tylko w Barcelonie ale i wielu klubach europejskich.

0

W tym artykule jest podwietlony ten link a z tamtym artyukułem.
(ale właśnie ci sędziowie nie wiedzą nic na ten temat co powiedział i nikt nie jest w stanie przytoczyć tych słów których nie wiadomo nawet czy były)

0

Powiem Ci że mi trudno ocenić kto powinien objąć na tą chwile. Z jednej strony niby lepiej żeby już jakiś renomowany trener usiadł za sterami Barcy z drugiej żeby ktoś taki jak Un zue co jest już w Barcy latami ale nigdy nie był terenerem. Bardzo podobał mi się plan z ostatniego artykułu że Valverde a Unzue jego prawą ręką miałby być.

0

FIFA się bawi. Złamasy

9

Po pierwsze on go nie obraził bo nawet sędziowie, którzy prowadzili tamten mecz nie potrafili tego potwierdzic.

0

Brawo Brawo...:) Niech Real tak dalej postepuje a na takich zawodnikow jak Isco to bedzie dzialac bardziej drazniaco i Isco coraz blizej nas.

0

Do tego jeszcze Isco za te ponoc 20mln i mamy Pomoc Marzenie. :DDD

0

Najmocniejsza liga to liga hiszpanska

4

Obecne są moim zdaniem dużo lepsze.

0

faktycznie odejdzie ale sam tego chce a nie że Barca go wyrzuca. Tymbardziej że prócz Chończyków juz nawet Arsenal się nim interesuje

0

Arda odejdzie tylko jak będzie chciał bo Barca będzie raczej namawiała go żeby został i moim zdaniem też powinien tak zrobić. Gomes, Denis powinni na jakies wypożyczenie Out albo sprzedaż. Deulofeu to dobra opcja napewno lepsza niż jakią śmieszny Paco. Wogóle ten transfer z Paco i Munirem to Barcelony jest największa klęska transferowa od dwóch dekad conajmniej.

1

Ostatnio ten Fernandez mówił, że nie chcę sprowadzać wielu zawodników w tym sezonie( tutaj na portalu nawet jest wywiad gdy tak mówi) a ja już słyszę o prawie 10 nowych zawodnikach których Barca chciałaby sprowadzić. Veratti, Coutinho, Isco, Thiago
oraz Bellerin, Mahrez, Deulofeu i jeszcze kilku ktorych teraz nie pamietam. Więc napewno 90% to tylko ploty i spekulacje.
Ale gdyby z tej pierwszej czwórki co napisałem chociaz dwóch latem udałoby się sprowadzić to byłoby zaj.......iscie.

0

Dybala wcalecnie jest taki dobry. Moim zdaniem jest mega przereklamowany wiec jak juz to ewentualnie Griezmann. Ale moim zdaniem juz lepiej kupic np. Mbappe i jakiegos pomocnika.

0

Mogloby grac przeciez tridente razem z Griezmannem przy ustawieniu 3-4-3 Mesii do pomocy na srodek a w ataku Neymar-Suarez-Griezmann

0

Veratti juz i tak powiedzial ze za nic nie odejdzie z PSG. Chyba ze go klub nakloni.

0

Gomesa bedzie mozna oddac przy zakupie jakiegos pomocnika. Ze tak ciut mniej kasy i do tego Gomes no za Coutinho czy Verattiego.

4

I oddalismy Munira zeby kupic za 30baniek Paco.

0

Mam to samo. I jeszcze ta jego brodka jest "powalajaca"

0

Neymar chce na sile 100brame strzelic

0

Ile my marnujemy sytuacji. Masakra. Neymar nie powiem...kosmicznie miesza ale skutecznosc zerowa. Suarezowi tez jakies przewrotkibsie zalaczaja. Dziwne to wszystko.

0

Ustawienie jest dobre nie w tym rzecz

3

Zalozyl siatke Pique jak dzieciakowi. A my jakiegos Paco sprowadzamy a Munira na wypo oddajemy. Smiech. Zal

0

Powiem Ci ze najwieksi polonisci tacza spor ktora wersja jest poprawna

1

A pique zamiast machac lapami to powinien wziasc sie za krycie

0

Ja pierdziele..........

0

No i elegancko . Skład taki jak być powinien. Szkoda tylko że Turan na trybunach a nie Gomes. Ale prócz Alby i Roberto to ławka moim zdaniem KULAWA.

0

Z deportivo zagralismy 4-3-3. I wlasnie o tej taktyce Barca powinna juz chyba zapomniec w tym sezonie. 3-4-3 jest bardziej ofensywnym ustawieniem ktory pozwala nam wiecej akcji robic i przebijac sie przez obrone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?