laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dzisiaj nie wykorzystamy remisu Realu i nie wygramy tego spotkania to będzie śmiech na sali.
1
Można powiedzieć że gdyby nie Oblak to tam by było 4-1 a nie 1-1 ale ja też się tym nie przejmuje. Tak jak zawsze Real gra słabo a wygrywa (np ostatnio z alaves) tak teraz Realowi ktory grał zdecydowanie lepiej punkty uciekły. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Normalnie za ten remis cofam swoje słowa :D ;)
1
Ale to atletico jest słabe, ja pierdziele. Oni nic nie grają. Jak tak będą grali z leicester to odpadną. Śmiać mi się chcę z ich gry dzisiaj. Można powiedzieć ze na 1-0 to sami se strzelili.
0
Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu go sprowadzać, mamy dobrych napastników a on na pewno ławy nie będzie miał zamiaru grzać. Poza tym już wiadomo że sprowadzamy Deulofeu i juz jest Paco który ostatnio pokazuje że jednak jego transfer był sensowny.
Ja i tak w to nie wierze to pewnie jakies medialne ploty wyssane z palca.
0
No w pomocy po lewej stronie. Zawsze gra jako lewy obrońca więc wydaje mi się że w pomocy mógłby spróbowac ;)
2
Dla mnie żaden z tych podanych składów nie pasuje. I ja nie wiem jakim zagra Lucho bo zawsze on czyms zaskakuje ale wiem, że napewno zagra Gomes, to mamy jak w Banku. A mój typ to:
ter Stegen
S.Roberto, Umtiti, Mache, Digne
Busi - Iniesta- Alba
Messi-Suarez-Neymar
0
z tych trzech drużyn wydaje mi sie że Juve jest najsłabsze ;) .
0
Masz to jak w Banku ;D............
3
No ale wtedy były inne składy i poza tym w tym sezonie już Real wygrał na Calderon 3-0. Więc miło że wrzuciłeś, fajnie po wspominac ale jutro tak pewnym nie można być. Mi się marzy 4-0 albo 4-1 dla Atletico jutro.
0
Zgadzam się z Tobą tutaj. Może nei odnośnie wszystkich wychowanków bo wszyscy których wymieniłeś nie są tacy zaje...isci ale zakupy na ten sezon były wogole nie przemyslane i okazały się katastrofą. Zgadzam się szczególnie w porównaniu z Bartrą i Mathieu co podałes oraz Thiago i Gomesem. Poprostu te dwa to smiech na sali i dziecko z podstawówki by nie dało się tak je...nąć na tym.
0
Klub kupuje starego Mathieu za 18mln a sprzedaje Młodego Bartre który gra bardzo dobrze w BVB za 8mln. Gdzie tu logika. Więc jacys ludzie mają tu ukryty cel albo sobie plują w brodę.
1
Bartra ma dokładniejsze podania ;)
1
Oj pluja pluja. Za 8mln oddawac takiego zawodnika to az smiech i to ze jest teraz Umtiti to nie znaczy ze oddalismy Dobrego obronce nie mal za darmo. Pozatym za 2-3lata gdyby zostal razem z Umtitim stanowiliby silna obrona Barcy
3
Szkoda, że Bartra odszedł i to za tylko 8mln. Ale teraz w BVB pokazuje jak Bardzo Barca powinna sobie w brodę pluć.
0
Ale troche za ostro po tej sevilli sie media przejechaly. W drugiej polowia zaczela calkiem dobrze grac.
3
Ale z tym Umtitim to chyba tylko w la lidze wszystkie mecze z nim wygralismy i dodam ze zbyt wielu tych meczy w La Lidze nie przegralismy wiec tu troche wielkie halo jest robione. I dodam ze w LM jednak przegralismy z nim w skladzie z PSG 4-0
0
czytaj ze zrozumieniem a dopiero poxniej każ komus spadac...
0
nie wiem o co ci chodzi ?? gdzie powinienem byc ?
jestem tam gdzie powinienem
0
hehehehehe juz jest 3-2 :D
0
heh Real już 3-0 prowadzi :((((((((((((((((((((((((((
0
hahahahahaha Dokładnie :D:D:D
0
Sevilla zaczeła grać słabo od 28 minuty po bramce Messiego na 2-0
1
Ale grają pięknie :D. Tak jest :D Właśnie takiej gry Barcy mi brakowało :D :D I oby cały kwiecień tak :D
0
ooo widze nowe jednak ustawienie. roberto w ataku ??? ciekawe jak to wyjdzie
0
wg mnie mógłby pograć. Środek by wyglądał wg mnie np tak. od lewej Alba-Iniesta-Busi-Rakitic. A obrona i atak tak jak dziś na seville
0
Tak jest 3-4-3 to najsilniejsza opcja. Bardzo podobny do tego co ja dzisiaj napisałem. Messi zagra w ataku na prawej a Rakitic w środku, jeszcze tak nie było przy takim ustawieniu. Jedziemy z nimi 4-0 :D :D
VISCA EL BARCA
0
Ja to tych statystyk, ciekawostek i zależności bardzo nie lubie. Przecież to wszystko jest po to żeby to łamać. Na przykład była taka ciekawostka że nikt nigdy nie odrobił 4-0 z 1szego meczu LM fazy pucharowej i Barcelona pokazała, że taka ciekawostka i zależność jest po to żeby je łamać. Więc za każdym razem gdy czytam te ciekawostki na korzyść Barcy od razu taka czarna mgła mi się pojawia i myślę żebyśmy my sobie w brodę nie pluli.
4
Moim zdaniem powinniśmy zagrać 3-4-3 z Albą na lewej stronie.
Pique-Mache-Umtiti
Rakitic-Busi-Iniesta-Alba
Messi-Suarez-Neymar