laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak zagra któryś z pary stoperów Hummels i Boateng to Bayern wygrywa 1-4, mowie wam. 1-2 do przerwy i po przerwie Bayern dwie bramy właduje. A ten Luca Moggi to idealnie to ujął, ze problemem Barcy jest to ze nie mamy trenera.
15
Dla mnie terenerem może być Valverde, Garcia, Van Bronckhorst czy Sampaoli. Z tej czwórki kazdy mógłby zostac terenerem. Byle nie Uznzue bo on będzie dalej tak samo jak Lucho prowadził. No pozyjemy zobaczymy. Chociaż najlepszą ale juz chyba nie realną opcją byłby Koeman.
3
Wlaśnie na takich klubach sprawdzisz czy terener jest dobry. Feyenord miał mistrza chyba 20lat temu, objął posadę trenera dwa lata, wcześniej b ył tam asystentem. Fakt ma nie wielką przewagę nad Ajaxem ale kroczy z Feyenordem po upragnionego mistrza kraju. I na takich nie wielkich klubach wlaśnie jak widzisz, że terner daje radę je odbudować i podnieść i coś z nimi osiągnąć to wtedy bierzesz go do większego klubu.
2
Ma1sze miejsce w lidze w tej chwili. :) to napawa optymizmem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie zrozumiales co mialem na celu to piszac. nie uwazam aby Dybala byl tak dobry jak to wielu uwaza albo pisza w mediach i byla to taka mala zlosliwosc ze bez niego juve bedzie mocniejsze. Kazdemu sie zdarza.
1
Moim zdaniem, lepszy scenariusz to juz byłby lepszy jakby tak 5min meczu a tu Messi wychodzi sam na sam a za nim Chiellini wchodzi wślizgiem od tyłu w nogi, Messi pada (bez kontuzji), karny i Chiellini czerwona kartka :D:D:D::D:D:D:D. Karny trafiony i odrazu Huraganowe Ataki Barcy wspierane dopingiem 100tys publicznosci na Camp Nou:D:D:D:D:D i mecz sie konczy wunikiem 5-0 dla nas.
To dla mnie jest wymarzony scenariusz. I odrazu zapłakani rozżaleni hejterzy na forach piszą że znowu sedzia przekupiony hehehehe
0
Powiem, że gdybym miał iść twoim tokiem rozumowania to dla mnie i tak mógłby on grać tak samo jak kazdy inny zawodnik. Jeżeli nasza obrona będzie grała przynajmniej na swoim średnim poziomie czyli nie bedzie zamulac i pilnowac krycia to nic nam z jego strony nie grozi. Ale to juz zalezy od naszej obrony. jakbym mial wybierac kogo z dwojki napastnikow Juve wolalbym wyeliminowac to Higuaina bo wtedy wieksze zagrozenie bym wyeliminował.
1
hahahahahahaha, wogole na tym zdjeciu wygladaja jakby pakieta zrobili kwadrans wczesniej z wiaderka.
1
Fantastyczne zachowanie naszych pilkarzy. Widac ze napewno chcieli zeby Bartra gral jeszcze w Barcelonie. Teraz gdy Masche prawdopodobnie odejdzie jak pisali w artykule wczoraj, to on by smialo mogl wskoczyc na jego miesjce. Jeden rok tylko i juz by gral czesciej. Co jakis artykul czytam o nim to nie mogę przebolec ze on juz u nas nie gra. Ta polityka transferowa Lucho i Fernandeza na ten sezon to..... ehhhh nie ma słowa zeby ją opisać bo kazde będzie zbyt delikatne.
0
Bez Dybali to Juve będzie silniejsze w rewanżu. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mascherano za 5mln euro to chyba jakis zart ?? To juz lepiej zeby byl w klubie do konca kariery. Moim zdaniem Barcelona wiecej zyska jak on zostanie w druzynie niz inkasujac za niego 5mln. Dodam, że on nie musi grać ciągle a byłby bardzo dobrą opcją na ławce w razie W, do tego z doświadczeniem.
0
I tu właśnie widać, że Neymar ma prawo być zmęczony psychicznie.
0
Wybacz z gory założyłem i oceniłem. Koeman z Valencia puchar zdobył ;D. Myslalem wogole o taktyce 4-2-4. Tam w artykule o Deulofeu co Fernandez chce go sprowadzic kilka osob podało jaki sklad widzialoby na nast sezon w tym tez ja.
0
Tez dobry sklad. Alli również teraz wymiata w Tottenhamie ktory własnie sie zblizyl do lidera juz tylko na 4pkt. Nie rozumiem czemu ciagle ustawienie 4-3-3 ja juz wole 3-4-3 chociaz uwazam ze to 4-2-4 byloby dobrą rewolucją przy sprowadzeniu kilku dobrych i adekwatnych zawodników. Barca lubi grac ofensywnie. Dlatego przy tym ustawieniu 4-2-4 to atak miażdży, para brazylisjkich pomocników z pewnością by się rozumiała i uzupelniała a obrona z Albą i Bellerin na skrzydłach dawałaby radę.
0
A zobacz wg twojego podejscia to on juz sie nie nadaje. A taki Lukaku tez byl wypozyczany, w Chelsea sie juz nie nadawal a teraz jest Krolem Strzelcow Premier League i wymiata w Evertonie i reprezentacji Belgi.
0
heh tartaku zwanym PL. Zobaczysz w nast sezonie jak w 1/8 LM to 1/3 druzyn to będą dryzyny z tego tartaku. :D
0
Dobry mecz dzis zagrał :)
0
Powiem Ci szczerze słabo widze ten sklad co podałes bez obrazy. Ale Iniesta juz grac bedzie tylko z ławki a Veratti jest przereklamowany tak samo jak Dybala o ktorym jest cały czas mowa tu. Dobre zmiany to Eriksen i Bellerin zrobiłes ja bym jeszcze sprowadził do pomocy co najmniej Coutinho.
Mój wymarzony skład na nast sezon z innym ustawieniem 4-2-4 to:
Neymar-Suarez-Lukaku-Messi
Coutinho-Rafinha / Busi
Alba-Umtiti-Pique-Bellerin.
0
Hehehe tez tak lubie siasc i sobie pomarzyc. Ale by byly naglowki." Krwawiaca Barcelona awansowala do polfinalu". "Ranna Barca pokonuje Real". Ale czlwiek wpada poxniej w taki dol jak ta mgla ucieka.
0
Dla mnie Lucho zaczyna sie robic troche smieszny z tego wzgledu ze nie potrafi sie przyznac do porazki. Rozumiem jeszcze po meczu z juve mogl sie jeszcze glupio wykrecac ze zawodnicy nie wykorzystali sytuacji. Ale teraz jak juz 3mecz graja piach z rzedu, ewidentnie widac ze cos wiecej jest na rzeczy niz tylko pech czy brak szczescia.
0
Mowie ci ze jestprzereklamowany. Wszystkie cechy ktore wymieniles musi miec prawie kazdy zawodnik i takie mają. Widac mlody jestes, w tamtym rokutez wszyscy mlodzi sie Pogbą zachwycali jak teraz tym Dybalą i chciełi go u nas. Nie bede ci pisał cech kazde pojedynczego zawodnika bo mi sie nie chce i za duzo czasu mi to zajmie. Jak juz pisałem ty masz swoje zdanie ja mam swoje i nie nie przekonam Cie widzę.
Najlepiej jakby nowym trenerem u nas został Koeman i odrazu ze sobą zabrał napastnika Lukaku do nas i odrazu pomocnika Coutinho z druzyny z tego samego miasta ;).
Pozdrawiam I Wesołych Świąt Ci Życzę.
0
No zobaczymy. Pewnie bedzie jakis remis
0
Bedzie Ciekawie :))))))
0
a ja normalnie jeszcze słyszałem ze Fornalik ma przyjść na posade trenera. ;)
0
Fajny artykuł, mądrze napisany. Wg mnie z tych kandydatów wymienionych w artykule najlepiej nadawał by sie Valverde. Natomiast ja uważam że Barcelonie jest potrzebny taki trener "Europejski" który juz trenował kilka klubów i to nie tylko z jednej ligi. Ktos taki jak Koeman chociaz wiadomo ze to narazie nie mozliwe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zobaczysz Monaca zgarnia dwa trofea, Lige i Puchar a z LM wiadomo będzie cięzko ale nie jest nie mozliwe. Aha i zauwaz ze na te 1-4 z PSG to nei wystawił w 100% podstawowego skladu tylko taki bardziej na puchar ligi.
1
Taaa do Realu czy do City hehe, w Tottenhamie sobie nie dał rady a teraz ma dac sobie w City. Nie twierdze, że nie jest to ciekawa historia zawodnika bo jest ale po co pisac takie bzdury ze Real, City czy inni giganci europejskiego futbolu sie nim interesują. Podejrzewam ze skonczy kariere w Sociedad, zagra jeszcze w europejskich pucharach bo pewnie Real S. wejdzie do Ligi E. , zakonczy w tym klubie kariere i tyle z niego bedzie.