laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zakład ze to ironiczne pyutanie wiec odpowiem.
Po pierwsze zauważ że będzie nowy trener więc nie koniecznie bedziemy grac ustawieniem 4-3-3.
A po drugie grając ustawieniem 3-4-3 (ktorym juz nie raz w tym sezonie Barca grała) Verratti ofensywny pomocnik a Busi defensywny. Eriksen grałby na prawej. I widzisz miejsce znalazło się dla wszystkich.
0
A czemu nie obaj ?? Veratti w srodku pomocy Eriksen na prawej pomocy.
0
Veratti, Coutinho i Eriksen. To są moje marzenia transferowe tego lata. Z takimi wzmocnieniami w środku pola to i Real by nam zaczął zazdrościć pomocy :D.
0
Kiedy przed takimi meczami pojawiaja sie takie artykułu ze statystykami n a korz7ysc Barcy to poxniej Barca gra kulawo i nie na miare oczekiwan. Nie potrzebnie je czytam bo poxniej sie tylko denerwuje
0
Moim zdaniem dogonic Real z sezonu 11/12 jest niemozliwe bo w kazdym meczu musiałaby Barca strzelic 5 bramek
0
wiem wiem. Jakby teraz Valencia jakis remis by wywalczyła to odrazu lecą jak domino. Atletico podbudowane i bardziej pewne przyjedzie i założe się ze wtedy atletico conajmniej z remisem wyjezdza z bernabeu. :D
0
a ja Ci powiem ze mam nadzieje ze zagraj jednak drugim. Wtedy moze cos Valencia im urwie
0
spoko...............xd
1
0
nie musiało by byc w formie, wystarczy zeby zagrali tak jak zagrali w Madrycie. gdzie Real wygrał 3-2. Gratuluje im wygranej ale jestem zły na La corune ktore zagrało tak jakby mieli żal ze wogole musieli wyjsc na boisko.
Aha i zeby Ciebie uszcześliwic to zgodzę się ze jakby Isco grał za Bale a Morata za Benzeme to Real byłby jeszcze mocniejszy.
Ale to są dwie zmiany a nie zmiana całego składu
1
nie rozumiesz całej burzy >??? to nie przeszkadza ci ze szejk z Malagi nazywa nas-> Barce ścierwem i ze nie mamy prawa powąchać mistrzostwa. To albo nie chcesz zrozumieć albo jestes Madritistą.
0
ogladałem cały mecz. Dawali się ru....ać jak dzieci, jak dzieci z młodzieżówki albo jacys trampkarze. To ja nie gadam głupot tylko ty zaprzeczasz prawdzie. ;) .
0
Naprawdę nie rozumiem dlaczego i po co tyle osób się podnieca tu tymi rezerwami realu. Wogole artykuł nie na temat, ale co artykuł to ktoś musi tu wrzucic ze BBC jest słabsze od rezerw. Ja jestem przekonany ze jak LA coruna zagrałaby na swoim optymalnym poziomie to byłby remis.
0
żadnego Theo u nas nie widzę. Po co on nam. Mamy albę mamy digne i juz nie trzeba mieszać nic na tej stronie.
0
Widze ze Barca zaczyna bezsensownych, glupich i zakosnych transferow xzesc 2.
0
Asensio jestł słaby. Jeden dobry mecz zagrał i juz wielka gwiazda z niego jest robiona. Wczoraj tyle sytuacji zmarnował ze tam mogło byc 10 -2
0
nie zgadzam się z Tobą, nie zawsze tylko w tym sezonie, takie transfery latem nam to zgotowały.
0
Gratulacje Barca. Piękny mecz. Gomes dwie Bramki Brawo, ale widać jeszcze że nie do końca rozumie się z drużyną. (po grze to widać). Masche również gratulacje w koncu sie doczekał. Oraz Turan mimo, że nie zdobył bramki to pokazał wczoraj że powinien zostać i nigdzie nie odchodzic, bardzo dobrze wczoraj zagrał, mimo tak długiej pauzy wyszedł wczoraj bardzo dobrze, widac ze rozumie grę.
7
Fakt, drugi garnitur Realu jest chyba jednym z mocniejszych ze wszystkich drużyn B w Europie. Ale nie wiem czy ktoś oglądał wczoraj mecz Realu, jak tak to musi mi przyznać że La Coruna zagrała wczoraj wyjątkowo słabo. Więc ten trener Deportivo nie powinien się głupio tłumaczyć z kim jest łatwiej a z kim ciężej tylko niech się przyzna że drużyna zagrała kulawo jak nigdy.
0
http://www.flashscore.pl/mecz/ILpg4d2N/#sklady;1
1
o widzę ustawienie 3-5-2. Juz nie pamietam kiedy Barca ostatni raz grała takim ustawieniem. I jednak Lucho daje pograć zawodnikom. Mam nadzieje ze w koncu sie wykażą i nie pozostawią Osasunie złudzeń.
0
oj nie był najlepszym graczem uwierz mi .
0
Stary chyba inny mecz oglądałeś xd !!!!!! w meczu z Juve grał totalny piach, nie dośc ze jak napsiałeśon głównie zawinił przy 1szej bramce to nic nie wnosił do gry. Nic zupelnie nic. W meczu z malagą tak samo nic nie pokazał a tylko złamał linie spalonego.
1
ok spox. W sumie co to za roznica do kogo klaskał i co mowił. Za brutalny faul i zachowanie jak schodził min 2 mecze kary powinien dostac.
0
poprawiłem. Zapomniałem ze jeszcze jeden mecz został ;)
0
Ja bym nic nie kombinował. Jeżeli chcemy wywalczyć jeszcze to mistrzostwo to powinnismy z rowagą podchodzić do tego meczu tybardziej że drużyny które bronią się przed spadkiem są bardzo niebezpieczne. A trzeba zaznaczyć że to ostatnia szansa dla Osasuny.
Ja bym wyszedł ustawieniem 4-3-3
Roberto-Pique-Umtiti-Digne
Rakitic-Busi-Iniesta
Messi-Suarez-Turan
i w pierwszej połowie wrzucic im 2/3 gole i w drugiej wpuscic ,Denisa i Mascherano moze i Gomesa zeby tez dac im pograć.
Nie ma co ich lekcewazyc. Wczoraj Atletico tez u siebie cisnęło cisnęło ten Villareal i wcisnac nie mogli a pod koniec sami starcili gola.
0
2 żółta była za faul a nie za oklaski, zawieszenia 1 mecz dostał za 2żółte=czerwona + dwa mecze zawieszenia za oklaski. Wiem Śmieszne są te przepisy.
0
Alba powinien zostać. On rozumiem sie z druzyną, rozumie grę i powinien tu zostac do konca kariery.
1
Potrzebnych jest moim co najmniej jeden nowy pomocnik.
Ale z tego co rozumiem z artykułu to Fernandez nie ma zamiaru robic jakis szczegolnych transferów i sprowadzą PO i Deulofeu pewnie i sklad zmieni sie o tyle ze Rakieta na ławe pojdzie , roberto na jego miejsce i nowy PO na miejsce roberto.
0
Arda powinien zostać