6

A w dodatku te decydujące gole se spalonego xddd

0

Zmiany: należy sprzedać kilku zawodników co nie spełnili oczekiwać jak np. Denis i tych których już wiek goni ale jeszcze można na nich zarobić jak np. Turan czy Mascherano. Następnie ściągnąć takich zawodników którzy dużo wniosą dla naszego zespołu jak np. Coutinho czy Herrera (Bellerina wiadomo już że sią nie da). Ale to tylko moja koncepcja a nowy trener (chyba Valverde) już o wszystkim zadecyduje. No ciekawi mnie bardzo co to będzie.

1

Ciekawie się zapowiada przyszły sezon. Juve pokona Real w Fibnale LM a my wygramy superpuchar i sezon wcale nie będzie taki zły. :D

12

Niech wraca do zdrowia jak najszybciej.

5

Wydaje mi się, że powinien zostać. Zgadzam się, że początek miał słaby ale pod koniec pokazał sięz dobrej strony. Jeszcze jeden sezon mógłby zostać i wtedy się oceni bo sprzedawać wszystkich tych co nie spełnili oczekiwań też jest bez sensu.

1

Brawo Barca !!!!!!!!! VISCA EL BARCA :) . Sezon wcale nie taki tragiczny. Puchar Króla to też ważne trofeum zwłaszcza jak się je zdobywa trzeci raz z rzędu.

0

Herrera bardzo dobry zawodnik ale jego zakup jest nie mozliwy.

2

Na takim samym poziomie?? Haha normalnie za.ebales jak łysy wlosami o beton xd.

2

Ostatnio oglądałem mecz Flamengo na Eleven i wszedł on na kilka minut. Jego gra wcale nie jest taka powalająca i aż trochę śmiać mi się chciało, że na jego debiut w lidze brazylijskiej prawie każdy jego kontakt z piłką kończył się stratą. Wiem, że on ma dopiero 16 lat ale naprawdę płacić taką kasę za niego to przesada.

0

no o to musi chodzić

0

Dzięki wielkie :D

0

ok dzięki.

0

Dzięki. Na pewno o to musi chodzić.

0

Dlaczego jak Barcelona wygra CDR to Athletic bedzie grał w LE. Wiem , że w obecnej sytuacji jest 7 i nie wchodzi. Ale na jakiej zasadzie wygrana Barcelony w pucharze da awans Bilbao do LE.
Mógłby mi ktos odpowiedziec?

4

Widać po Rudego trzeba będzie podesłać czarne BMW i mu to dosadnie wytłumaczyć xd hahahaha xd

1

Bo teraz cały zarząd Barcelony woli prać brudne pieniądze zamiast budować zespół.

1

nie wiem ale wg wielu dziennikarzy czy "znawców" piłkarskich gdy się wypowiadają tak własnie jest.

0

zgadzam się. Trzeba walczyć o Coutinho z całych sił.

1

Ciekawe co to będzie za trener dla nas. Czy to będzie coś w stylu Taty Martino a może będzie go można wrzucić to jednej puli z Guardiolą i Lucho?? Czy zachowa ofensywny styl Barcelony czy narzuci bardziej defensywny styl jaki prezentował w Bilbao?? . Dużo pytań stawia jego kandydatura i już nie mogę się doczekać nowego sezonu. Ja staram się na początku nie oceniać i dać mu szanse. Natomiast na sam początek dobrej noty nie stawia mu to, że w tym sezonie Athletic na sam koniec w trzech ostatnich kolejkach stracił możliwość gry w europejskich pucharach a jak się okazuje wystarczyło zdobyć w tych trzech meczach tylko 1pkt. No zobaczymy.

0

nie obraź się ale chyba bardziej żałosnego sarkazmu nie mogłeś wymyślić.

4

Buffon zasługuje najbardziej na złotą piłkę w tym roku. Bardziej od krystyny i Messiego

0

No niestety tak może być.

0

No cóż kiedyś rolę musiały się odwrócić ale to nie przemawia na naszą korzyść.

0

Tę ligę musieliśmy oddać realowi, żęby w nast sezonie potrojna korona nam bardziej smakowała :D

0

Bardzo mądra wypowiedź i podłączam się pod nią ;).

0

Widać Valverde już mocno poczuł się renerem Barcelony i zapomniał o trenowaniu Bilbao bo w ostatnich trzech meczach gdzie potrzebował zdobyć przynajmniej 1pkt to przegrał wszystkie trzy i Bilbao nie zagra w Lidze Europy. Oj jak dla mnie nie robi mu to dobrej noty.

11

Gaspart chce, żeby Real przegrał po samobójczym trafieniu ramosa. Ja natomiast jak już miałbym pisać scenariusz to chciałbym aby Tak Real - Malaga 89min meczu 0-0, huraganowe ataki Realu ale Kameni w bramce niepokonany. Nagle 91min idzie jedna z nielicznych kontr Malagi i rzut rożny. Po rzucie rożnym Sandro ręką strzela gola i sędzia go uznaje. Obrońcy Realu dostają szału bo znają nasz wynik (dajmy na to 3-0) i rzucają się na sędziego. 3 piłkarzy wylatuje z boiska, koniec meczu i Barca mistrzem. I po meczu Marcelo i inni piłkarze co ostatnio mówili że powtórek Var broń boże nie można wprowadzać nagle zmieniają zdanie i z wielką pretensją wypowiadają się, że jak to możliwe, że jeszcze ich nie ma.

Ja pierdziele chyba bym świętował do rana. :D

0

no niestety, 25 lat później odpada właśnie z włoską drużyną.

0

jezu nie można byc pesymistą. Wszyscy zawsze mówią, że chcą wygrać a jak narazie lipa z tego wychodzi :((. Nie można se ponarzekać?

0

niby chcecie wygrać a przegracie 0-5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?