1

hahahahahaaha człowieku w najczarniejszych snach mi się to nie śniło. I wyobraź sobie że tak naprawdę się dzieje i Real przyjezdza i wrzuca nam Manite a po meczu fernandez mowi ze pilkarze muszą się zaaklimatyzowac nie miejcie pretensji.

0

Powiem ci tak. Zgadzam się z Tobą co napisałeś chyba we wszystkim że tak powinno być. Ale niestety życie jest k.re.skie i nieuczciwe i dlatego złota piłka powędruje do Ronaldo. Bo wiadomo ze zagra w finale juz LM i zdobędą mistrzostwo Hiszpanii, i to tym dziennikarzyną wystarczy bo robi takie show po strzelonych bramkach ze przy tym sikają w majtki.

0

ale o kim ty piszesz z realu ??

1

hahahahahahaha, Denis i Gomes na LS , oj mało wiesz dzieciaku mało wiesz o piłce. A skoro jestes taki wszechobeznany to wykorzystaj tą swoją wiedzę u Pań lekkich obczajów albo karmiąc świnie w chlewie bo w pilce noznej wiedzy tej nie wykorzystasz.

0

Po co te artykuly o sampaolim jak juz wiadomo ze po tym sezonie ma objac posade trenera reprezentacji Argentyny.

3

Widzisz masz porownania. Widze jestes wszechobeznany w wielu tematach ale o pilce noznej jednak malo wiesz.

2

I bardzo dobrze. On jest Barcelonie potrzebny.

0

80mln kwota nie do przyjęcia ???? :oooo

ja sądziłem że krzykną za nie go co najmniej 100mln. Moim zdaniem Barcelona powinna brać z pocałowaniem ręki jak faktycznie tyle za niego chcą. I moim zdaniem nikt ze środka pola nie powinien się w klubie obrazić o to ile on zarabia bo przewyższa kazdego naszego zawodnika ze srodka pola o 2 klasy(prócz Iniesty).

0

Widać dobry zawodnik na nagraniach świetnie się prezentuje. Skoro wg ekspertów przebija Verattiego to ja bez zastanowienia bym brał go zamiast Włocha, zwłaszcza skoro cena jest dużo niższa a przecież za nazwisko się nie płaci tylko za grę i umiejetności.

0

nie wiem, moze ten trzeci tez juz zdobyli o ktorym mowisz. A ty co kibic PSG ze tak narzekasz na nich ?

0

Wiesz ilu zawodnikow strzelilo Barxelonie gola??? Gdyby zaraz ich wszystkich sprowadzac do klubu to by miejsca nie starczylo.

0

ty wejs daj spokoj z jakims smiesznym dybalą. I jeszcze zanmiast neymara go wystawiac. To dopiero pojechałes xddddddddd

1

ale lipa Real w tym sezonie i ligę w końcu wygra i Ligę mistrzów 2x z rzędu. W najczerniejszych snach mi sie to nie śniło. Normalnie nikt mi juz nie powie ze moze byc inaczej. CHU.....NIA STAŁA SIĘ DZIŚ FAKTEM. I Griezmann pokazał dziś że nawet 50 mln nie jest wart

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

PSG w tym roku zdobędzie dwa tytuły, jeden juz ma.

1

fajny artykuł , wszystko mądrze świetnie napisane. Nawet fajne porównanie ..."operacja się udała ale pacjent zmarł..." xdddd

Nie zgodzę się tylko z tym, że koniecznie musimy przejsc do systemu 4-3-3 i ze jest to domyslne ustawieni.

ja przypomne tylko że Cruyff grał ustawieniem w 1992 początkowo 3-5-2 zmiennym w 5-3-2 i tym ustawieniem zdobył pierwszy Puchar Europy.

dopiero poxniej zaczął grac ustawienie 4-2-3-1 które ewaluowało w 4-3-3 i tym ustawieniem grali Rijkaard ,Guardiola i Lucho. Z tym że za czasów Franka i Pepa to usatwienie czesto przechodziło w 3-4-3 i również tym usatwieniem sobie świetnie radzili.

Więc nie zgodzę się nigdy że to ustawienie 4--3--3 jest ustawieniem świętym przenajświętszym i nie należy go ruszać. Fakt jest dobre i można je uznać za wyjściowe najlepiej pasujące ale nie jest nie naruszalne i można próbować grać róznymi gdy tego wymaga sytuacja albo moze zawdonicy beda lepiej sie czuli w innym i sie je zmieni na jakis okres czasu.

0

chociaz wiesz co??? teraz tak mysle ze jakby nie dało rady latem sprowadzic zadnego rozgrywajacego to takie rozwiazanie jak ty piszesz nie było by wcale złe. Z tym ze jeszcze nie wiadomo czy valverde do nas przyjdzie.
Pozdrawiam

0

Moim zdaniem jest to defensywne ustawienie i latem trzeba by sciagac dotatkowych srodkowych obronców. Nie jestem zwolennikiem tego ustawienia. Tymbardziej ze jak ktoregos z pożądanej trojki pomocników sie sciągnie do nas to gdzie ty dla nich wszystkich znajdziesz miejsce ??przyjdą zeby grzac ławę>?? to że mamy kulawą pomoc w tym sezonie to nei znaczy ze nalezy zmniejszac w taktyce liczbę pomocników tylko sprowadzic jednego czy dwoch konktrentnych rozgrywajacych.

0

no moim zdaniem raczej nie pokazął. Pokazał natomiast ze nie wykorzystuje 100% sytuacji.

0

Barca musi kupic dobrego rozgrywajacego pomocnika (najlepiej Coutinho) a najlepiej dwóch. Do tego tj napisałes PO zeby z Vidalem mogli rywalizowac o miejsce. Do tego ja bym kupił napastnika na wymiane Alcacera (najlepiej jakiegos co potrafi wykorzystywac 100% sytuacje ;) .

0

no chyba na to wyglada ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

człowieku gdzie ty zyjesz? W Barcelonie od zawsze stawia się na proofensywny styl a ten styl co ty piszesz jest zdecydowanie defensywny i napewno atak na tym traci poniewaz grajac 5 obroncami i 3 pomocnikami nie było juz by tria MSN w ataku.

0

Oj juz nie leć w taką przesadę. Rafinha słabszy od Gomea.... hehe to nie źle pojechałeś teraz.... xdddd
Rafinha jet za dobry, żeby go gdzieś sprzedawać. Ma teraz poprostu kontuzje z ktorej i tak zybciej wychodzi niz zakładano. Verattego juz pisali ze na 100% PSG nie sprzeda więc tu nie ma co o nim gdybac. Pozatym nam jest potrzebny Coutinho razem z Neymarem i własnie Rafinha tworzyliby dobre Brazylijskie trio w naszym zespole

0

heh mało wiesz widzę. Sampaoli juz obejmuje reprezentacje Argentyny. Więc my możemy sobie po niego sięgać ale dopiero za 4-5lat ;)

0

01.07.2016 Villarreal Barcelona Transfery
30.08.2015 Barcelona Villarreal Transfery
28.08.2015 Sevilla Barcelona Powrót z wypożyczenia
02.07.2014 Barcelona Sevilla Wypożyczenie
22.08.2013 Manchester City Barcelona Transfery
01.07.2011 Celta Vigo Manchester City Transfery

Ten Denis Suarez mimo tak młodego wieku to zaliczył juz dosyc sporo klubów. Moim zdaniem Barca powinna jak najszybciej sprzedac go do tej Romy i zapomniec o nim.

1

Malaga nie jest jedynym zespołem ktory mogłby odebrac im pkt.

0

dzięki ;)..................

0

hahaha PIque ->..."nawet na stadionie malagi"....hehehehehe

1

Sevilla i Celta zbyt wymagajacy rywale. Prosze cie, nie załamuj mnie. Celta juz Realowi pokazała w tym sezonie jak sięgra a Sevilla jest w stanie remis wywiesc z Bernabeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?