1

Wynik lepszy niż gra ale ważne 3pkt. 2bramki padły po ewidentnych błędach obrony Espanyolu w tym pierwsza która nam otworzyła mecz. Widac Gomes się trochę odblokował ale to i tak moim zdaniem nie jest to co jest wymagane. Rakitic mimo strzelonego gola moim zdaniem średnio. Widać Neymar nei może się odblokować, obrońcami fakt ładnie potrafi zakręcić ale skutecznośc zerowa. Suarez moim zdaniem mimo strzelonych dwóch bramek w sytuacjach w ktorych nie wypada takiemu zawodnikowi nie strzelic to zagrał tak no średnio powiedzmy.
Najlepiej to dziś paradoksalnie prezentowała się obrona. Do nich nie mam zadnych zastrzezen. Alba i Roberto ładnie sie wlaczali do akcji ofensywnych a Pique i Umtiti równiez byli na miejscu.

1

Oj wydaje mi się, że za bardzo słodzisz. Wynik przekłamuje faktyczny poziom jaki zaprezentowała Barca. Dużo szczęścia przy dwóch bramkach.

0

Moim zdaniem gra slabo, fakt rakitic gra dzis tragedie. Busi moim zdaniem duzo lepiej od gomesa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oj slabo to wyglada. Jedynie to paradoksalnie obrona w miare dobrze tu wyglada. Widac gomes ciut trudniejszy przeciwnik i nie daje rady. Suarez bez formy, Neymar miesza, miesza ale nic z tego nie ma. Messi nie widoczny. Widac jak narazie Barca trzyma sie reguly czyli 1-2mecze dobrze i 1-2 mecze slabo. Oby sie to zmienilo w drugiej pokowie i sie szybko obudzili .

0

Wiem, wiem ja Ciebie tez rozumiem bo sam kiedys zwracalem uwage ze zamiast o Barcelonie pisac to jechali na Real. A teraz i mi to sie zdarza.

0

oj rozumiem, ale ostatnio te wszystkie pomyłki sędziowskie co drugi mecz Realu (ehhh TERAZ TO JUZ NAWET W KAZDYM!!!) i to że ma farta na maksa sprawiły że nie wiem już czy bardziej nienawidzę Realu niż Uwielbiam Barcelone.

0

hehe Atletico rozjezdza własnie Las Palmas na wyjexdxie :D . Takie Atletico miło widzieć w półfianale LM z takim Real jak dziś.

0

On we wszystkich meczach ktorych grał wogoel z Neymarem sie nie rozumiał. Widac było ze Neymarowi on nie lezy. Mam nadzieje ze dzis tak nie bedzie i ze sie skumają :D

0

no chyba na to wyglada

1

z Malagą to tez była kwestia formalnosci.

0

Zgadzam się z Tobą. To samo w trakcie meczu powiedziałem , że Munir nam wogole jest nie potrzebny. Jest słaby koniec kropka. I dodam, że tak wypowiadał się że z Realem na maxa zagra a tu juz z nami lepiej zagrał niz dzisiaj. Real jakby tak zagrał z Atletico to Baty by dostał

0

ładnie dziś karnego wyciągnął :D

1

Arda musi zostac !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

no jeszcze nie wiadomo czy jest w składzie

2

1.Wiem co to jest ten pressing ale gracze Barcelony świetnie z niego wychodzili w tym meczu i nie tracili piłek pod własną bramką więc To ze ostatnio sobie z nim nie radzili nie odnosi się do tego meczu. Ta wymiana piłek "pod pressingiem Realu" (niech ci bedzie) nie zmienia tego , że piłkarze Realu ich nie odbierali a tylko narażał Real na groźne kontry ze strony Barcelony. Momentami miałem wrażenie że Barcelona specjalnie je tak wymieniała żeby wciągnąć w na swoją połowę graczy Realu a nie że to tylko wynik pressingu.
2. Jak cos piszę to najpierw sprawdzam i poprostu widocznie zle tam napisali. Bo było napisane ze było 22 sytuacji bramkowych 14 zakonczonych strzałami z czego 8 niecelnych. Ale faktycznie suma 14 i 8 daje 22 wiec poprostu taki mały bład wystapił ktory i tak nic nie zmienia. Bo mianowicie to Barcelona miała więcej sytuacji 100% po ktorych powinny paść bramki . I to Barcelona była minimalnie lepsza w tym meczu. Uwierz mi, że zawsze staram się być obiektywny i jak Barcelona gra słabo równiez wytykam to w komentarzach.

Dziękuje za uwagę
Pozdrawiam
;)

1

Moim zdaniem za Inieste powinein zagrac Turan.

0

22.02.17 LL Valencia Real Madryt 2 : 1
08.05.16 LL Real Madryt Valencia 3 : 2
03.01.16 LL Valencia Real Madryt 2 : 2
09.05.15 LL Real Madryt Valencia 2 : 2
04.01.15 LL Valencia Real Madryt 2 : 1
04.05.14 LL Real Madryt Valencia 2 : 2
22.12.13 LL Valencia Real Madryt 2 : 3
23.01.13 CDR Valencia Real Madryt 1 : 1



Głęboko dziś wierzę w Walencie oraz w to, że utrzyma swój dobry bilans meczów z realem i nie przegra tego meczu :D

2

2-do-4 napisałem o 100% sytuacjach a nie o okazjach bramkowych czytaj proszę co pisze. Nawet w studiu po meczu mowili ze sytuacji 100% Barcelona miała wiecej i w artykułach na kilku stronach sportowych. Patrze obiektywnie i uwazam ze to Barcelona była minimalnie lepsza od Realu.
Widzę ze przez ten gorszy okres gry Barcelony musiałes wpaść w kompleks niższości kibica Barcelony xddddd ;)
Pozdrawiam

8

Z autorem tego tekstu Panem Karolem Chowańskim nie zgodzę się z waznymi względami. A mianowicie :

1. Real nie oddał 22 strzałow tylko miał 22 sytuacje bramkowe z czego 14 zakończyły sie strzałami co jest róznicą. I moim zdaniem nie jest to przygniatająca ilość przy 16 sytuacjach Barcelony zakończonych 9strzałami. Dodam, że kilka tych sytuacji to strzały oddane gdzies w trybuny głównie przez Ronaldo co zmniejsza jeszcze zagrozeniową ilosc tych sytuacji ( zawodnicy Barcy nie oddawali bezsennsownych strzałów). Jeśli chodzi natomiast o liczbę nie wykorzystanych 100% sytuacji to Barcelona miała ich 2x wiecej, bo tu Suarez, Paco, Pique, i jeszcze Messi na koniec pierwszej połowy. A Real miał tylko główkę Benzemy i strzał z 5metrów Ronaldo. Dodając do tego te wg autora tekstu "iluzorycznie" większe posiadanie piłki przez Barcelonę to jednak wydaje mi się że to raczej Barcelona była lepsza w tym meczu i wynik 3-2 idealnie odzwierciedla przebieg meczu a nie jak to Pan pisze jest szczęsliwy (czyt fartowny) dla Barcelony. Dodam jeszcze że ten pożar w polu karnym ter stegena (na obrazku) wynika jak to napisał wczesniej inny kibic przedemną z czestej wymiany pilek pomiędzy obroncami Barcelony i Ter stegenem a nie az takiej czestej obecnosci zawodników Realu madryt a tym samym koniecznoscia ich krycia przez obronców Barcelony.
2. Co do Neymara to fakt ma ostatnio słabszy okres (chociaz z Juve zagrał nie żle) ale to nie znaczy żeby juz pisać ze on jest obciazeniem dla Barcy i napewno Paco Alcacer nie jest lepszą alternatywą dla Barcy niz wystawienie Neymara.

Faktem natomiast jest, że Barcelona od momenty gry w przewadze po prostu siadła i zamiast dobic przeciwnika czekała az mecz sam sie wygra co ją pokarało. Ale ta gra w przewadze i Bramke na 2-2 straciłą dopiero w ostatnim kwadransie a do tego czasu była moim zdaniem lepsza. Może nie wyraznie ale no troche lepsza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z tym kolorem zgadzam sięz Tobą i w tym tekscie jest duzo nie prawdy

0

heh ostatnio notowania Bukmacherów w meczach Barca - Real i Bayern - Borussia okazały się błędne mozna było sporo wygrac ; ).
Podałem dwa argumenty za Barca a jeden za Realem (ale tych argumentów mozna by sie doszukiwac po obu stronach wiele) ale i tak uwazam 50/50. Ok spoko ty masz swoje zdanie ja swoje.
Pozdrawiam

0

Brakuje Ci racjonalnych argumentów aby wierzyć w Mistrzostwo ?? Moim zdaniem racjonalnie patrzać szanse są tak 50na50 z tym, że Barca ma łatwiejszy kalendarz i Real ma trudne mecze z Atletico, natomiast Real ma mocną ławkę. Dlatego uważam że szanse o mistrzostwo są 50/50.
Aha i moim zdaniem do obu finałów Ligi Mistrzów w ktorych Barca grałą z Manchesterem to raczej Barcelona podchodziła w roli faworyta, tzn w tym drugim napewno ale w tym pierwszym po prostu faworyta nie było.
Rozumiem natomiast o co Tobie chodzi z tymi zawodnikami jak Puyol czy Xavi bo to wychowankowie stanowią o tzw tożsamości klubu.

0

no w sumie przed meczem z PSG tez mowiono ze to jest nie mozliwe ;)

0

Wybacz, że poleciałem tym tekstem z fifą ale wkurzyłeś mnie swoją pierwszą wypowiedzią i tak wyszło. Nie chcę się z Tobą kłócić. Dodam jeszcze ze ja nie gram w fife, moze kiedys dawno temu. I ja kibicuje Barcelonie od 1994 roku i wtedy Barcelona grała 3-5-2. A w genach Barcy nie ma konkretnego ustawienia tylko styl ofensywny.

tu masz 4-2-3-1 albo 4-3-3
[Zobacz link: http://footballsgreatest.weebly.com/barcelona-1989-94.html]
tu masz kilka linków w ktorych wyczytasz ze Barca grałą 5-3-2 i 3-5-2
https://www.quora.com/How-is-the-5-3-2-formation-different-from-3-5-2-in-football
http://7500toholte.sbnation.com/2015/7/14/8933799/football-tactics-basics-the-3-5-2-formation-explained
A tu masz 3-4-3 Za Guardioli
http://barca.pl/aktualnosci/47052/barca-zmieni-system-gry_.html


Więc tak jak ci napisałem Barcelona grała kilkoma ustawieniami na przestrzeni lat.
Pozdrawiam ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mozna grac tym ustawieniem bez zadnych przeszkod. To ze ty masz jakies swoje widzimisie i tak masz w fifie ustawione to nie znaczy ze tak musi byc. Barcelona na przestrzeni lat grała róznymi ustawieniami od 5-3-2, 3-5-2 , 4-3-3 do 3-4-3 odkad pamietam. I nie wmawiaj mi ze ustawieniem 4-3-3 Barcelona zdobyła wszystkie LM w ostatniej dekadzie bo grała dwoma. Pozatym trener powinien przygotowac druzyne do grania conajmniej 2-3 ustawieniami bo jak jacys zwwodnicy wypadna przez kontuzje i nie bedzie jak dziury załatac to zmieniasz ustawienie.

0

Po jasną cholerę nam taki zawodnik. Nie umniejszam jego zdolnoscia ale on nam jest zupelnie do nieczego nei potrzebny w obronie mamy prawie po 2x na kazda pozycje. Nie mamy srodka czyli pomocy. Ja pierd........jak ja się kurw...boje że ten Fernandez i rezta zrobią znowu żałosne transfery jak rok temu. I w nast sezonie zamiast bic sie Lidera to pewnie bedziemy bic sie nie o LM tylko juz o LE a z LM odpadniemy w grupie. Jak ta polityka transferowa dalej tak bedzie wygladała to taki nasz los jest nie unikonniony

0

Przeciez napisałem ze marzenia..............xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?