0

na innej stronie podają że Barca wychodzi ustawieniem 4-3-1-2 i Messi gra w środku jako ofensywny pomocnik. Wogole co strona to inne ustawienie pokazują, Zawsze tak jest

0

w poprzednim artykule jest napisane. Na player.pl chyba ale nie wiem przeczytaj i sprawdx

0

nie no masz racje Bellerin z takim fryzem ;) xD to do nas nie pasuje ;p

0

właśnie tak lepiej. I w środku mógłby grać Busi albo Mascherano i trochę defensywniej by się zrobiło.

0

Podobno Barca ma dziś zagrać 3-5-2 tak w przeglądzie piszą. Ciekawa alternatywa.

0

Mam nadzieję że nie. Bo wtedy zmniejsza albo wyklucza szanse sprowadzenia innych zawodników do klubu. Widziałeś wczoraj jak dograł Do Kane'a w meczu z Chelsea. Fajnie się skumali. Wszyscy myśleli, że pojdzie długa piła a on krótko do Kane zagrał i Brama. Szkoda że Nie wygrali.

0

podejrzewam ze krzykną za niego koło 100mln. Taniej go nie puszczą

0

dlaczego ich dwóch nie >>>>???? Coutinho na lewej a Eriksen na prawej.

1

przeciez Turan juz jest powolany na mecz.

0

Normalnie te dwa transfery z Premier League to byłaby BOMBA!! . On i Couthinho. Normalnie tak chciałbym żeby się udało. Trzeba odmłodzić nasz środek pola. Zakupić ich jeszcze przed tym letnim tourne i żeby latem się trochę ograli przed sezonem.

0

Patrząc na transfery uprzedzające ten sezon to wszystkiego można się spodziewać. ;)

1

ja rozumiem, że musimy kupić latem PO ale zastanawiałem się po co nam tylu PO. Skoro twierdzisz ze z Bellerina sie Barca wycofała to inaczej juz to widzę. Chociaż nie będę ukrywał, ze wolałbym Bellerina.

1

Aurier jest dobrym zawodnikiem ale po jaką cholere aż tylu PO nam w klubie. Bo wczesniej pisali ze klub chcę sprowadzić Bellerina, teraz ze Auriera a w zapasie mamy jeszcze Vidala (wiem kontuzja) no i Roberto (wiem nie nominalna pozycja). Rozumiem jeszcze jeżeli klub się rozgląda ale wybierze tylko jednego.

1

Mój skład:
Mascherano-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Busi-Iniesta
Messi-Suarez-Turan

0

Zgadzam się z Tobą, Mascherano dać na PO Roberto wysunać do przodu do Pomocy na PM a Rakieta na ławę.

4

ta Madrycka gazeta nawet by o tym, słowem nie wspomniała.

5

on był trenerem 4 sezony w Barcelonie

0

Jutro tak samo mogłoby być 3-0 dla nas. 2bramki Messi i 1 Suarez.

1

Moim zdaniem również. Gorzej by było jakby Isco zagrał za niego, wtedy Real jest mocniejszy

0

przeciez to jest nie mozliwe

1

Allegri do nas by nie pasował

2

Podobno as oskarża UEFA o ustawione losowanie. hahahahjahahahaha:D

0

nie zgadzam sięz Tobą. Ronaldinho miał więcej udanych sezonów , Rivaldo i Ronaldo również

0

Mam bardzo zbliżone oceny zawodników co do redakcji i ogółu ale nie zgodzę się z Albą i Rakiticem oraz zaskakuje mnie aż tak wysoka ocena Neymara.
Albie moim zdaniem te kilka meczów przerwy widac na dobre nie wyszły. Moim zdaniem miał dużo więcej nie udanych dośrodkowań niż udanych i własnie zdecydowanie za łatwo dawał się przechodzić Cuadrado. Ja mu dałem 4.
Rakiticowi ja dałem 6 gdyż moim zdaniem zagrał dobre spotkanie i jakoś nie odstępował poziomem od innych zawodników i nie można mu odmówić zaangażowania. Napewno dużo lepiej wypadł w porównaniu z ostatnimi jego występami jak np. Z Sociedad czy wczesniej w Turynie w pierwszym meczu.
Natomiast Neymar moim zdaniem grał dobrze, podobały mi się jego dryblingi (co jest przeciez jego domeną) ale w pewnym momencie bałem się że znowu dostanie czerwoną kartkę. Te jego okazywanie złość i zachowanie momentami dla mnie jest drażniące. Nie mówię ze nie był faulowany bo widac było ze był, nawet ktorys obronca do krwi mu noge zdarł ale takim zachowaniem może mocno osłabic druzyne. Zaangazowanie miał takie samo jak większosc druzyny.

0

mi tez one nie podchodzą i te ktore podałas równiez mi sie podobały

0

aha i za Lukaku chca 100mln

4

Wolę zeby nie grał. Jak wygraqmy, zwyciestwo dwa razy bardziej bedzie smakowac i nie trzeba bedzie poxniej słuchac głupich wypowiedzi ze Barcelona nawałku załatwia swoje sprawy

0

No dobra z tym Insigne pojechałem xD ale tanszy by był i Iniesta ten mlodszy sie robic nie bedzie. Natomiast faktycznie mniej potrzebny od Verattiego ktory za Rakitica by wskoczył. Ale Veratti drogi i odrazu kosztem jego dwóch się traci. Chociaz patrzac na logikę ostatnich transferów (z 6 to 5 gownianych) to moze i tak lepiej zrobic.

0

Normalnie w ustawieniu 3-4-3 mógłby grać (messi mediapunta a on na prawej stronie) pozatym Suarez młodszy sie robic nie bedzie. Nie jest żadnym nie wypałem-...widziałeś jakiś mecz Evertonu w tym sezonie??. Jest liderem klasyfikacji strzelców Premier League , gra lewą nogą i ogólnie gra bardzo dobrze. Już prędzej bym go widział w Barcelonie niż jakiegoś Dybale.

0

Moim zdaniem to wcale nie jest najpiękniejszy sezon LM od lat a wręcz jeden z bardziej nudnych i do rywalizacji ładnie się włączyło tylko Monaco (niespodziewanie chociaż juz w meczu z Man. City uważałem, że są w stanie ich przejść). Moim zdaniem następna edycja Ligi Mistrzów powinna być właśnie przełomowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?