0

Moim zdaniem Lucho wcale się źle nie wypowiedział jak to uważa większość tutaju osób w komentarzach. Ja również uważam że lucho zrobił ogromny błąd w dobrze kilku piłkarzy do meczu jak np Masche w obronie zamiast alby a nie że wybrał całkowicie złą taktykę i duża wina za porażkę leży w zawonikach którzy przez większą cześć meczu stali a nie grali.
Co nie znaczy żę Lucho i tak juz mnie wkurza swoimi decyzjami i nie będę ukrywał że nie mogę się juz doczekac kiedy odejdzie.

0

Szczerze to wątpię, że awansujemy dalej ale mam nadzieje ze jednak tak. Rowniez pozdrawiam.

0

Nie no najlepiej wziasc i zacząć kibicowac Juventusowi bo wygrał z nami 3-0. Heh. Takie podejscie to dopiero mnie załamuje. Mi chodzi dokladnie o to ze ta statystyka daje nadzieje lub jak wolisz pozwala wierzyć że możemy wygrać z nimi 4-0. Podnosi na duchu.

Aha i złamie twoją statystyke, sevilla u siebie z juve przeghrala ale w Turynie zremisowała. A my w Turynie przegralismy jak z kazda silna duzyną na wyjezdzie a u siebie mozemy wygrac.

1

Ale tu nie chodzi o remontadę nad PSG tylko chodzi o to że z każdą drużyną w tej edycji LM z którą przegraliśmy dość wysoko na wyjeździe bo tu jest i City oraz PSG i każda drużyna ktora przyjechała na Camp Nou przegrała z nami takim wynikiem ktory dałby nam we wtorek awans. Czytaj dokładnie sens artykulu.

0

Ostatnio ten artykuł o katastrofalnej atmosferze w szatni, kłótniach między trenerem a zawodnikami itp zwiał moje nadzieję ale teraz chciałbym wierzyc ze to tylko takie bzdurne plotki bo statystyki i liczby podane w tym artykule jednak dają do myslenia.

Szczerze jakby teraz był mecz City - Juve i miałbym wskazac faworyta to wskazałbym City bez dwoch zdan. Z City w Anglii przegralismy 3-1 i tam mielismy mniej szans jak z Juve i mniejsze posiadanie pilki. Z juve zamiast 3-0 rownie dobrze moglby byc 3-1 albo 3-2 dla Juve. Wiec teraz gramy z Juve u siebie i rownie dobrze im mozemy wrzucic 4-0 jak zrobilismy to City. Naprawdę nic nie jest stracone jezeli zawodnicy podbudują się moralnie i psychicznie.

0

Moim zdaniem juz Lucho powinien rezerwy same wystawiac zeby sie chlopaki ograli trochę na koniec sezonu. Szans juz na zaden tytuł nie ma procz pucharu wiec mozna by zobaczyc kto jak gra z rezerw i kogo mozna do skladu na nast sezon dorzucic.

0

wiem sam juz sprawdziłem. dzis wymieniałem statystyki pilkarzy w innym artykule i faktycznie widze ze porownałem statystyki pilkarzy z podwórka krajowego. W artykule o Dybali akurat własnie ich z nim porowanalem by pokazac ze jest wielu lepszych od niego i ze robią z niego gwiazde.

0

Rozumiem, nie będę się z Tobą kłócił ja mam swoje zdanie ty swoje. Ja obejrzałem kilka meczów Juve w lidze włoskiej i uważam, że zdobywane przez nich gole Dybala i Higuain sa w głownej mierze zasługą środka pola. Naprawdę uważam że 90% wymienionych jest lepszych od niego .
Rozpisałem się tak o tym bo irytuje mnie ze wrzucaja tyle o nim artykułów w tym miesiacu juz chyba czwarty a to zwykly zawodnik jak kazdy inny wielu lepszych sam dzis wymieniłem.

0

gdzie ty znalazłes 16 goli> wszedzie mi wyswietla 8

0

Nie nie o to chodzi.Przeczytaj dokładnie co napisałem. Nie twierdze ze ten co strzelił najwięcej goli jest najlepszy. Napisałem ze z Dybali robią mega gwiazdę a nie jest i 90% pilkarzy co wymieniłem wolałbym na jego miejsce nie tylko za to ze maja duzo lepsze statystyki ale grają lepiej.
Neymar ma słabszy sezon strzelecki i juz wczesniej udowodnił ze jest kozak wczesniejsze sezony 22G i 24G. Suarez i Aubameyang sa moim zdaniem podobni i nie ma sensu ich dwoch porównycwac.

0

wiem o co Ci chodzi, ale Dybali za sto baniek to mega przepłacanie. Juventus pompuje gwiazdy i robi z nich "wielkich piłkarzy". Zauwaz Pogba niby wielki piłkarz, niby taka gwiazda a w MU gra piach.

0

zgadzam się z Tobą i rok czy nawet dwa lata temu to samo o nim pisałem, w Juventusie również nie grał nic wielkiego i MU zrobiło najgorszy od lat transfer, on dopiero w Angielskiej Lidze zaczyna się uczyc grac :D

0

aha i z ligi wloskiej
Salah Mohamed 24M- 11G Roma
Insigne Lorenzo - 29M-14G Napoli
Keita Balde 25M- 8G Lazio
Icardi Mauro 29M-20G Inter

Tak jak ci juz wczesniej pisałem nie grasz w wielkim klubie nie jestes gwiazda mimo ze masz większy talent, wiecej goli. Zauwaz ze Dybala gra na 3 frontach a wiekszosć zawodnikow ktorych ci wypisałem gra czasami tylko na 1.

2

Już nie porównując ich dwóch ale Dybala ma przeciez na 24M-8G we wszystkich rozgrywkach, przecież to nie jest jakis wyczyn ani mega talent. W kazdej lidze znajdziesz wielu lepszych zawodników ktorzy by lepiej sie do nas nadawali.

1

teraz Rakitica skreślają a podniecają się Dybalą bo strzelił nam dwa gole po ewidentynych błedach obrony.

0

Tych co maja wiecej niz 25-26lat to nie wypisuje bo po co tylko tych mlodszych lub w podobnym wieku.
dalej:
Ligue 1
Mbappe(jest 5lat mlodszy) - 22M-12G Monaco
Guido Carillo 17M-7G Monaco (tego podałem bo tez z Arg)
Lacazette - 27M-24G Lyon
Balotelli (zapomniany) 19M-13G Nicea

Bundesliga
Dembellle(jest 4 lata mlodszy) 26M-6G
Aubameyang 26M-25G (obydwaj Borussia)
Werner Timo 26M-15G Lipsk

z laliga
Ben Yedder 25M-10G Sevilla
Griezmann 30M-15G ATletico
Morata 20M-11G Real

Piszę to nie po to żeby ci dogryść czy coś tylko takie jest moje zdanie i naprawdę uważam że z Dybali jak narazie jest pompowana gwiazda, bo inni zawodnicy w innych ligach ktorzy sa na niższych miejscach jak Lukaku z Everton czy np Lacazette z Lyon czy inni ktorych ci podałem a mają lepsze statystyki nie są tak wychwalani.
Ciekawie mnie twoje zdanie odpisz jak bedziesz miał chwilę.




0

ale juz dobra sam wybiore porównanie bo cos wolno odpisujesz :
Dybala 24M- 8G W Serie A
Lukaku 31M- 23G Everton PS
Harry Kane 23M-23G Tottenham PS
Eden Hazard 29 - 14G Chelsea

to narazie liga angielska i nie wszyscy musze isc jesc wroce i rozpisze dzi cała liste dużą na maksa




0

wybierz ligę ktorą podałem i to że się ze mną nie zgodzisz to juz twoj problem

2

Moim zdaniem z tych transferów Denis, Gomes, Digne, Paco to Turan jest od nich conajmniej o 2 klasy lepszy. Jedynie o Umtitim mozna powiedziec ze jest naprawde udanym transferem a o Turanie nic nie mozna wiecej powiedziec bo w tym sezonie pograł troche w styczniu i lutym. Cos czuje ze jak tak dalej będzie z tymi transferami to Barca ledwo w nastepnym sezonie sie dostanie do LM i odpadnie juz w fazie grupowej.

0

Napawdę nie rozumiem po co ciągle piszą o tym Dybali na tej stronie. Ani on nie jest jakims super nadzwyczajnym napastnikiem, strzelił nam teraz dwa gole i podnieta na całego. W kazdej lidze jest takich z 10ciu i tylko dlatego że Juventus(w ktorym on gra) juz od lat miażdży w lidze wloskiej to robią z niego gwiazdę wielkiego formatu. W lidze Angielskiej to w 7 klubach z miejsc 1-7 takich znajdziesz co najmniej po 1 w kazdym klubie. W hiszpanskiej moze mniej ale w klubach 1-4 napewno po 1-2 bedzie takich a we francji teraz jest bardzo duzo tak dobrych napadziorów albo i lepszych.

0

Gratulacje Mascherano :D !!!

0

No dobra dobra, ale nie gra z sezonu na sezon :D i coś czuje, że w następnej edycji będzie ciekawiej.

0

A teraz coś z innej beczki :
Powiem wam, że jeszcze się nie skończyła ta edycja ligi mistrzów a ja już nie mogę się doczekać następnej i nie chodzi mi tu akurat o Barcelone (chociaż fakt powinna się wzmocnić i lepiej prezentować). Ale w następnej edycji to wróci Chelsea i MU (jeżeli wygra LE a jest murowanym faworytem) i będzie pewnie 5 angielskich drużyn, Tottenham tak szybko odpadł w tej bo dopiero w drugiej połowie sezonu wrzucił 5bieg i rozjeżdża tam PL przeciwników oraz pojawi się w końcu Liverpool już nie pamiętam ile lat go nie ma w LM.
Na pewno wzmocni się PSG oraz City bo ten sezon to dla nich stracony tak samo jak dla nas, Monaco jak nie sprzeda zawodników też będzie mocne. Już nie licze Włoskich i Niemieckich bo te dwie ligi najmniej śledzę ale na pewno też będzie kilka drużyn które nie zagrają w LM tylko po to żeby się w niej pojawić i zebrać marne grosze za rundę grupową. Chodzi mi głównie o to, że będzie dużo faworytów do zwycięstwa w LM i walka będzie zacięta. Dodam jeszcze, że ta edycja LM najmniej mi się podoba od wielu lat i nie chodzi mi o to, że Barca gra średnia a momentami wręcz słabo ale cały ten turniej jest taki z dupy i mało walki i zaciętości jak to bywało w poprzednich edycjach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mieli słabszy dzień ;)

0

Wiecie co, po przeczytaniu artykułu na stronie piłki nożnej pl to już Barcelonie na awans daje -1000000%, Nie mamy żadnych szans. Podobno trener ostro pokłócił sie z piłkarzami, Turynie klnął jak szewc , wyzywał też ich w trakcie meczu i wyżył sie na nich odczas konferencji prawsowej. Wszystko tam można przeczytać. Już nawet nie mam tej małej cichej nadziei i nie zdziwie sie jak na Camp Nou jeszcze wpiernicz dostaniemy.

0

Tak wszyscy obstawiają na Juve, Bayern albo Real a tu Monaco wygra LM i zdobęcie Tryplet bo w Lidze jest 1 i juz doszło do Finału Pucharu Francji.

0

Tylko że Bayern w drugiej polowie grał w 10 a Real w 11

0

Nie zawsze wyniki w lidze świadczą o tym jak Real gra u siebie. To że słabsze zespoły nie potrafiły wykorzystać słabszej formy Realu u siebie to juz ich problem. Zobaczysz Bayern wygra w Madrycie 3-2 taki wynik wroże ;D

0

Damy Radę ;D .... Z Sevillą strzeliliśmy po 33 minutach 3gole i to w odstępstwie 8minut od 1szej do 3ciej ;D . Normalnie drużyna się podniesie i do przerwy będzie 3-0 a pod koniec meczu w doliczonym czasie strzelimy bramkę na 4-0. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?