laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Sampaoli to argentyńczyk a nie chilijczyk
0
coś tylko trzy gazety na dzisiaj....
1
właśnie...gdyby nie ta strata.
3
Coś czuje że Leo odpali jak torpeda w tym kwietniu.
1
Makaroniarze wpierdzielają się ze swoimi brudnymi interesami w ligę hiszpańską. Niech się gonią. Swoją ligę zbeszcześcili a teraz tu i to na mecz naszych rezerw.
1
co ty się mnie czepiasz konkretnych słów....? po pierwsze napisałem, że miał być (czyli że był zapowiadany) , a po drugie gra bardzo dobrze w BVB i napewno za 8mln to jak oddać go za darmo. Lepiej jakby został tu i nie sprowadzać graczy pokroju Gomes.
2
Neymar oczywiście jest wielkim zawodnikiem nigdy bym nie chciał żeby odszedł do innego klubu za żadne pieniądze. Ale w tym sezonie tych bramek ma zdecydowanie mniej chociaż fakt przy większej liczbie asyst. Moim zdaniem u Neymara w tym sezonie zdecydowanie poprawił się drybling i coraz lepiej wychodzi mu mijanie przeciwników jak tyczki ale wykańczanie akcji i strzał wychodzi mu zdecydowanie gorzej.
1
To teraz z sevilla niech wyłapiąpo żółtej na Meczu z Malgą sobie odpoczną i żeby byli cali i zdrowi na Real.
0
Tak jak czytam Krikica wypowiedzi O Bartrze to jego odejscie (Bartry) jeszcze bardziej boli bo tylko za marne 8mln a kiedyś miał być następcą Puyola. I jak to się ma na tle transferu Gomesa do nas za 5x tyle , gdzie Gomes za swoją grę (co wcale mnie nie dziwi) jest na Camp nou przez kibiców wygwizdywany a taki Bartra teraz zbiera same pozytywne noty w BVB ,gra regularnie i jest jednym z filarów obrony.
Tak nad tym rozkminiam i jak ten klub mógł do tego dopuścić i się tak pier...olnąć na tym.
Fakt Gomes to pomocnik a Bartra to obrona ale np teraz można by było Mascherano do pomocy Bartra za Masche na obronę i napewno by to lepiej wyglądało.
3
gra regularnie, w najważniejszych meczach (np z realem na Bernabeu 2-2 w LM) i zbiera bardzo pozytywne opinie za swoją grę.
1
Ja chciałbym zobaczyć jeszcze kilka jego meczów. Moim zdaniem zbyt pochopnie jest robiona z niego gwiazda. Fakt w meczu z Granadą choć zagrał tylko 5 minut to nawet tylko tyle wystarczyło żeby zobaczyć że coś w nim jest. Ale kilka meczów po pare minut jeszcze trzeba by było zobaczyć.
4
Wypaśne są :D . Każda na inny tydzieńi Miesiąca :D
0
Wielkie Dzięki ;)
0
no patrze i nie widzę. Daj link proszę.
0
pisali że kilka tygodni
1
Na styczeń luty i Marzec były fajne tapety. Kiedy będą na kwiecień ????
0
Bellerin celem nr jeden...? To chyba jakis przedwczesny żart prima aprilisowy
0
Heh, widać nie tylko Real ma swoje za uszami i robi szwindele. Fakt ten z Neymarem to nic w porównaniu z Realem ale Barca tutaj faktycznie nie zachowała się fair i jest duże prawdopodobieństwo że sąd przychyli się do DIS.
0
już staje się legendą.
0
strzelił 70 goli. Wpisz w google i i masz pełno info na ten temat ;)
0
Zgadzam się z Tobą w 100%. Mają takich zawodników, którzy w swoich klubach w których grają w Europie mają bardzo duże znaczenie, wychodzą przeważnie w pierwszej 11, grają naprawdę bardzo dobrze. Bo tu np. w samej Barcy Messi czy Mascherano , Aguero - Otamendi i Zabaleta w City w United Rojo i wielu wielu innych w różnych silnych klubach europejskich.
Nie wiem czemu ale skoro tak się dzieje to albo coś jest z ich psychiką albo wina trenera. Naprawdę aż żal patrzeć jak taki potencjał zawodników się marnuje i nie przekłada na grę w reprezentacji.
0
Trzeba przyznać że krytykowani ostatnio Paco i Rakitic zagrali dzisiaj bardzo dobry mecz.
0
Ostatnio jak graliśmy 4-3-3 w paryżu (0-4) to jednak taka asekuracja coś nie dała rady. ;)
0
Ta cała Argentyna wogóle zrobiłą sięostatnio jakaś dziwna. Grają słabo to wiadomo że będzie się ich za to krytykować. Kiedy ta krytyka spada oni twierdzą ze się ich nie szanuje i się nie cieszy och grą. Ale jak się cieszyć grą jak grają słabo.
0
Hahahahaha nie no normalnie Pique ze strachu nie wyjdzie na boisko.
1
Heh. A na innych stronach piłkarskich piszą już że to Pique robi w media rozpierduchę, że atakuje Real i znowu krytykuje sędziów i ma zle wartości a spokojny Ramos w elegancki sposób mu odpowiada i nic sobie z chamskich ataków Pique nie robi . HAHAHAHAHAHA jak widać czarno na białym jaka gazeta czy jaki portal za jaką jest drużyną bo nie chcę mi się wierzyć żeby neutralna osoba normalnie myśląca tak to oceniła.
1
ale ten Real i Perez są żałośni.....hahaha
0
Zgadzam się z Tobą i moim zdaniem media trochę pompują taki niby konflikt a tu po prostu są żarty i szydera.
1
Uważam, że powinni go jak najszybciej zdymisjonować. I nie chodzi mi tylko o ten jeden mecz tylko już od dłuższego czasu tak się dzieje. Argentynie jest potrzebny jakiś dobry trener który poskładał by szybko tą drużynę.
1
No wlasnie chodzi o to ze nawet sedzia nie slyszal co mial Leo powiedziec tylko FIFA z powtorek z ruchu warg wyczytala ze mial go obrazic.