laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
muszę się przyznać że w obu tych ankietach glosowałem że nie odrobimy straty z Paryża, ale normalnie zaczynam wierzyć...heh nie...Normalnie wierze :D. I po grze bo oni nawet kontry nie potrafią zrobić i po wyniku :D
0
ja to mam dzis nadzieje ze przynajmniej wygramy mecz. 1-0 2-1 itp itd. W awans jest juz kwetią dla mnie mało prawdopodobną ( ale nie nie możliwą).
2
no i fajny artykuł. :D
0
mam taką nadzieje.
2
Trafią na Bayern który ich rozjedzie
2
jestem tego samego zdania. Ale nie rozpaczam z tego powodu, nie zawsze się wszystko wygrywa.
1
Ale ta nasza Barca slaba sie zrobila. Za Taty Martino lepiej juz gralismy. Zenada
0
w końcu .............................. :)
0
2-3 puchary mówisz......??? chyba tylko Jeden puchar jest w zasięgu ręki w dodatku ten najmniej ważny z tych trzech
6
czego oni już nie wymyślą żeby nie umniejszyć klęski Barcelony ??
0
Oni to na odpier.ol oceniają
0
zagraliśmy jak z Betisem
0
LUCHO ty już się chyba tylko do Tarcia chranu nadajesz.
0
Trzech to potrzeba nam samym pomocników. Ogólnie widać, że minimum 5 zawodników potrzeba nam do składu i to nie takich 18 latek "zapowiadająca się gwiazda" tylko takich już ogranych z Europy jak np Coutinho , Isco , Morata, Veratti.
0
Rakieta, Gomes, Roberto, są moim zdaniem nieodwołalnie na wylocie z Barcelony. I razem z nimi chyba faktycznie Lucho jużteż out i Koeman na jego miejsce. Do tego Iniesta i Busi już widać że Lata swoje mają. Trzeba trzech porządnych pomocników zakupić latem.
Jest tylu dobrych pomocników których widziałbym w Barcelonie i są wart m.w. tyle co ten śmieszny Gomes nas kosztował a o 100x lepsi jak np. Coutinho, Isco (odchodzi z Realu ) czy Veratti , do tego zamiast jakiegoś Paco to np Morata (tez chce odejść z Realu).
Wszystkie Transfery tego lata które Lucho zrobił to kompletne nie wypały. Jedynie może Vidal i Umtiti coś tam grają a tak to Katastrofa i to nie jest pech tylko widać że Lucho juz nie wie co się dzieje i tak na tzw odpie..ol wybrał se zawodników to składu. Trzeba zmian i to natychmiast.
Dodam że to dobrze że odpadniemy tak szybko już w 1/8 bo może zarząd ruszy głową i sam dostrzeże co się dzieje.
Heh śmialiśmy się z Realu że z celtą odpadł a tu PSG taką miazgę z nas robi. Mam nadzieję że Napoli jutro będzie grało tak dobrze jak gra w lidze dotychczas i też rozwali Real tam ich w Madrycie.
2
Real z Napoli też odpanie.
0
Co oni tu za bzdury piszą ?? Kiedy City w tym sezonie więcej niż 3 bramki strzeliło Barcelonie?? było 3-1
0
Co do Realu itp to nie będę sie kłócił każdy ma swoje zdanie ja wiem że z Napoli będą mieli trudno i raczej odpadną (Napoli jest w gazie). Heh ale Powien Ci że tak to ujmując to każda drużyna jak trafi na trudnego przeciwnika może odpadnie. Czyli co jak PSG na koniec wygra LM to powiesz że nie trafiło na trudnego przeciwnika?? Moim zdaniem są bardzo mocni i jednym z faworytów do wygrania co nie znaczy że Barcelona dzisiaj zgrała totalnych piach.
0
PSG to real rozjechałoby tak samo jak nas, nie zdziw się jak jutro jeszcze Napoli wygra w Madrycie. Moim zdaniem Bayern, PSG, Juventus to faworyci do wygrania LM i nie dlatego PSG bo z nami wygrało (z nami dzisiaj to nawet Leicester by miało szanse :D ). To będzie koniec epoki Ligi Hiszpańskiej. Jedynie to Sevilla chyba przejdzie dalej. 3 czy nawet 4 sezony Hiszpania rządziła w Europie a teraz już tylko może sevilla coś zagra i przejdzie dalej.
2
heh jaki Autobus. Stary ty nie zdziw się jak na Camp Nou dostaniemy 2 albo 3-0.
0
Przeciez vidal jest kontuzjowany gdzie ty jestes ??
0
Lucho zamiast sprowadzić do nas dobrych pomocników to sprowadzić heh Gomesa i to za jaką kasę !!!! TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI
0
Coś mi się zdaje że będzie powtórka z wyniku z meczu z Alaves ale w drugą stronę,. Tam też było 2-0 dla nas do przerwy. Koniec Barcy już chyba powoli nadchodzi. Odpadniemy już w pierwszym meczu 1/8 finału. W najgorszych snach mi się to nie śniło. Jak się chłopaki po przerwie nie obudzą to naprawdę tak może być.
0
Skończy się z 5-0 chyba. Ale dramat
0
Zamiast gomesa Rakieta albo Rafa powinien grać. Ale i tak jest dobrze.
Po Zwycięstwo !!!! Visca el Barca
1
błąd jakis zrobili pewnie.
0
Człowieku zamiast tabeli to zobacz ich ostanie 7-10 meczy i będziesz widział w jakiej oni są formie
0
Heh nie najlepszą formę PSG... kiedy ostatnio oglądałeś Ligę Francuską albo mecy PSG ??? PSG gra bardzo dobrze i poza remisem z Monaco które gra rewelacyjnie to wygrywa mecz za meczem.
0
Świetna pierwsza połowa, miażdżymy Alaves zamknięte we własnej połowie. O dziwo podoba mi się gra Gomesa co myślałem, że nigdy tego nie napisze.
0
Dobrze ze jest Vidal. Ale srodek pola z Gomesem i Rakiticem jak zwykle wywoluje u mnie sceptycyzm. Oby nie bylo powtorki z meczu z Betisem.