laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie jak dziś przegramy albo remis to Lucho się będzie tym tłumaczył
4
Nie zagrał jednego dobrego meczu tylko cały czas gdy gra to gra dobrze i najlepiej na tej pozycji. Dobrze gra w obronie i udziela się w ataku. Jak tego nie widzisz to słabo śledzisz mecze albo ich wogóle nie oglądasz.
1
Nie będę ukrywał, że sceptycznie patrze na ten skład i żałuje, że nie ma Vidala na PO. Ale nie będę oceniał przed meczem. Mecz zweryfikuje (nie tylko wynik ale i gra zespołu), to będzie taka odpowiedź czy Lucho wie co robi, wie kogo wystawia i sam najlepiej widzi kto i kiedy powinien grać. Dla mnie to będzie już taka ostatnia odpowiedź.
0
ale wyjsciowy taki jak po edycji :D
0
Jak bym chciał taki skład:
Ter Stegen
Vidal-Pique-Umtiti-Alba
Rakitic-Busquets-Denis
M-S-N
0
Zastanawia mnie to że Radio Marca podała dokładnie 19 stycznia że piłkarze Barcelony chcą odejścia Luisa Enrique i że skarżą się na brak jego wsparcia.Twierdzi również że Lucho ma zerowe szanse na przedłużenie kontraktu i zarząd stoji po stronie piłkarzy.Ciekawe ile w tym prawdy?
Jak to się ma do ostatnich wypowiedzi np Rakitica czy Roberto???
Skąd oni to wogóle wytrzasnęli i czemu Barca nie dementuje tych plotek o ile nimi są??
1
hahahahaha powiem Ci, że mam to samo :D
0
Hehe ale faktycznie to jest śmieszne. Obie gazety znalazły sobie wyimaginowanych faworytów i pod nich piszą. Tu z Neymara robią już wielkiego mistrza bo 2x karnego wypracował ale nie widzą już jego strat i zmarnowanych sytuacji a Ronaldo który gra totalny piach mówią, że robi w pozytywną stronę różnice. Heh... Różnicę to on robi ale w tą drugą stronę na tle swojej drużyny.
0
W artykule jest napisane, że to on gra ogólnie już pierwsze skrzypce od jakiegoś czasu co napewno jest dalekie od prawdy. A jeśli chodzi o mecz na Anoeta to moim zdaniem trudno byłoby wybrać takiego zawodnika i ja nie wybrałbym Neymara.
1
Zgadzam sie Toba. Rozdbuchuja wielkiego Neymara bo strzelil karnego. Az smiac mi sie chce. Ani nie gra 1szych skrzypiec i w dodatku marnuje sytuacje.
Nie mowie ze jest jakis slaby ale robienie z niego bohatera na takacskale jak te dwie gazety to jest wielka przesada. Napewno nie odzyskal dawnej iskry i daleko jeszcze do tego.
0
Lucho albo udaję że nic nie widzi albo ma klapki na oczach
0
Masz rację i w sumie tu nie ma co już dyskutowac... to jest Fakt. Gomes to największa pomyłka transferowa tego lata. Ci co go sprowadzili powinni przyznać siędo błędu. Nic z niego nie będzie i trzeba go jak najszybciej sprzedać.
4
Dobrze że Wygraliśmy. Ale moim zdaniem mimo tej wygranej to mecz Barcy dzisiaj średni jak nie powiedzieć że nawet słaby. Do 30min pierwszej połowy dobrze graliśmy ale później gra siadła. A w drugiej połowie to już wogóle Sociedad przejęło inicjatywe.
Zbyt dużo długich podań za mało krótkiej gry, dużo głupich strat. W 2ugiej połowie to pomoc u nas przestała istnieć... Gomes to ja uważam, że nic z niego nie będzie. Rakitić też słabo.
Neymar mimo gola (wypracowanego bo na nim karny) to również wg mnie w ataku słabo, zmarnowane sytuacje, głupie symulki i straty. Fakt wracał się pomagał w obronie ale to nie to co kiedyś.
Messi jak już ktoś tutaj napisał to nie gra jak na kapitana przystało. Wogóle wyszedł jakiś obrażony na boisko.
Dobrze że wygraliśmy anoeta odczarowane ale taka gra nie wróży zbyt wiele na przyszłość.
0
Te jego symulki też mi się nie podobają. Wczoraj śmiałem się z Krystyny jak się przewracał i właśnie dzisiaj się zastanawiałem czy on się w niego nie bawi.
2
Visca el Barca i po zwycięstwo. Musimy dzisiaj przełamać klątwę Anoeta.
0
a pisząc że gra na tej co u nas Suarez to zbyt pochopnie napisałem bo pierwszy jaki znalazłem to właśnie tą ale tylko raz.
0
przejrzałem dla ciekawości kilkanaście ostatnich ustawień z meczów Liverpoolu i widziałem że grał na wielu pozycjach. Ale faktycznie najczęściej występował na tej pozycji co u nas gra Iniesta czyli na lewej pomocy.
0
w sumie teraz sprawdziłem i widzę że on gra na wielu pozycjach. :)
0
Coutinho gra na pozycji Suareza częściej a nie Neymara, taka mała uwaga. Moim zdaniem bardzo by się nam przydał ale faktycznie koszta same mowią za siebie.
0
Śmieszny ziomuś jesteś. Nie wiem jak możesz bronić Krystyne jak wszystkie fakty przemawiają na jego nie korzyść , wybrałeś jakieś2 aspekty spośród całej reszty i głęboko w to wierzysz.
0
Właśnie przeczytałem że Rivaldo namawia klub do transferu Coutinho z Liverpoolu.Twierdzi nawet, że jest przekonany że transfer prędzej czy późnej dojdzie do skutku bo idealnie by pasował do składu.
Moim zdaniem Coutinho również by świetnie się wpasował, zresztą sam już o tym pisałem kiedyś wcześniej. Jak dla mnie byłby to dużo lepszy transfer niż jakiś Pogba o którego Barca tak się starała latem.
0
Faktycznie ty masz rację. Mascherano powinien chyba wyjść w podstawowej 11stce.
6
Ja nie wiem jak kibice mogą wygwizdywać swój zespół. Tym w szczególności kibice Barcelony różnią od Realu, że nawet jak my mieliśmy lekki spadek formy to nikt na stadionie nie wygwizdywał swoich zawodników. A oni druga porażka z rzędu i już gwizdają na swoich. heh Żałosne. Dodam jeszcze, że jak Oni wygrywali to nie dość że załącza się im wielki egocentryzm to jeszcze szydzą z innych drużyn w tym szczególnie z nas.
1
Dzisiaj powinniśmy odnieść pewne zwycięstwo tak 3-0 i poźniej w rewanżu Lucho mógłby dać pograć tym co przeważnie grzeją ławę.
1
Dzisiaj Neymar musi 2 bramy zasadzić
0
wg mnie również taki skład jak przedstawia właśnie Mudno Deportivo powinien wyjść na boisko.
Z tym, że ja na miejscu Lucho zabrałbym oczywiście Vidala i od 1szej minuty zamiast Roberto bym go wystawił.
6
Krystyna jedyne co dzisiaj pokazał to jak to on stara się wymuszać rzuty karne...Ale i to już mu nawet nie wychodzi hahaha :D:D:D
Jak zobaczyłem powtórkę a później te jego pretensje...i to jest piłkarz co zdobył złotą piłkę. Śmiech na sali :D
1
A tak media się już zaczęły rozpisywać nad słabą formą Barcelony i że taki świetny Real. hahahaha ale się wszystko zaczyna odwracać. Wkurza mnie że na podstawie pierwszych dwóch meczów Realu (z Sevilla i słabiutką Granadą) a Barcelony (z Ath. Bilbao i Villarealem) już wystawili notę i przypieli łatkę jak kto gra w tym roku.
5
nie uważam żeby Real był na chwilę obecną w lepszej formie od nas. W tym roku w tej chwili wypadają od nas gorzej. Jakby dzisiaj tak zagrali z takim villareal to wątpie żeby mieli remis.
0
W tej chwili mamy tylu obrońców że nie wydaję mi się aby tak ważne było sprowadzanie następnych. Bardziej powinni się skupić na szukaniu dobrych pomocników bo Iniesta już swoje lata ma, Busquets tylko został nam chociaz on tez zaraz 29 lat.