laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mi działa .......
0
mamy 83% posiadania piłki w tej chwili :)
3
poprostu pech. moim zdaniem bardzo dobrze gra
2
No i zaczynamy!!!!!!!!! Messi dzisiaj hat-tricka i wyprzedza Krystynę który nie gra dzisiaj. hehe :D
0
ja mam takie samo zdanie, poza tym dziwi mnie że Iniesta gra na lewej a Gomes w środku.
0
Poza tym nie wiem czy wiesz ale od kilku sezonów Barca ma trudnego rywala w 1/8 finału więc raz mógłby trafić się lżejszy.
p.s. Żałosne jest twoje podejście do dyskusji z człowiekiem.
0
Żałosne jest twoje ocenianie człowieka ( w sensie że najgorsze dla tych a najlepsze dla tych). Dodam, że w 1/8 nie ma słabych drużyn. A takie pary wyszły mi w losowaniu na tej stronie co już ktoś umieścił nja tym forum i mi się podobają http://inker.github.io/cl-draw/?mode=last16
0
Mnie również zaczyna wkurzać Enrique. Czemu on go nie powołuje. Nie wiem, możliwe że jakaś kontuzja na treningu ale to by jakieś info już dawno dane był9o
0
Bayern München v Napoli
Real Madrid v Juventus
Benfica v Borussia Dortmund
FC Porto v AS Monaco
Paris Saint-Germain v Leicester City
Sevilla v Arsenal
Bayer Leverkusen v FC Barcelona
Manchester City v Atlético Madrid
Takie byłyby moim zdaniem idealne pary 1/8 finału
5
hehehehehe dobre :)
1
Dzisiaj Borusia Dortmund może wyrównać albo pobić ten rekord w meczu w Madrycie.
0
Ale zdjęcie z okładki Mundo Deportivo poprostu boskie :D:D:D
0
ok, dzięki. .
0
Nic się nie bój przyjdą następni ;)
0
co do losowania to może mi ktoś odpowiedzieć, bo dyskutuje z kolegą i on twierdzi że jak Real M. zajmie 2ugie miejsce w grupie to w losowaniu możemy na niego trafić. Ja twierdzę że nie. Może ktoś rozwiać nasze wątpliwości...?
0
Niech ten Neymar zamieni kilka tych asyst na wykorzystywanie 100% sytuacji.
0
Z tą tezą że mamy łatwiejsze mecze do rozegrania to ja nie wiem kto to oceniał bo moim zdaniem mamy mecze z teoretycznie trudniejszymi drużynami lub co najwyżej na równi. Mówi się trudno i raczej mistrzem rundy jesiennej będzie Real ale na wiosnę już można śmiało uderzyć.
0
co sie dzieje z z tym naszym Neymarem
0
tak jest :D:D:D:D:D:
0
ja również się zgadzam że Gomez to również nie wypał
6
ja powiem tak. Początek meczu dla nas , środek wyrównany a końcówka dla Realu
0
juz 2 karne dla nas powinny byc
0
ja wierzę, a w sumie to w najgorszym wypadku remis
0
ten kurs to tak dla zmyłki
0
do przerwy remis. Później wchodzi iniesta i umtiti i 2-0 dla nas.
0
hehehehe sevila dostaje baty z granadą 0-2. A jak my remisujemy z sociedad na wyjeździe to juz jakieś wielkie halo. Myśleli że się zbliża do Nas albo do Realu a tu lipa
0
no tak ale zwracasz uwagę nma szczegóły. ale masz rację :)
0
a mi najwięcej radości sprawił klasyk 6-2 dla Barcy na Bernabeu
1
Chyba raczej nie.
0
Pamiętam jak w tamtym roku przed el clasico w Madrycie większość osób była pewna że baty dostaniemy ( w tym i ja sam) a okazało się że rozwaliliśmy ich 4-0.
Nigdy nie wiadomo co nas może czekać.