0

mi działa .......

0

mamy 83% posiadania piłki w tej chwili :)

3

poprostu pech. moim zdaniem bardzo dobrze gra

2

No i zaczynamy!!!!!!!!! Messi dzisiaj hat-tricka i wyprzedza Krystynę który nie gra dzisiaj. hehe :D

0

ja mam takie samo zdanie, poza tym dziwi mnie że Iniesta gra na lewej a Gomes w środku.

0

Poza tym nie wiem czy wiesz ale od kilku sezonów Barca ma trudnego rywala w 1/8 finału więc raz mógłby trafić się lżejszy.

p.s. Żałosne jest twoje podejście do dyskusji z człowiekiem.

0

Żałosne jest twoje ocenianie człowieka ( w sensie że najgorsze dla tych a najlepsze dla tych). Dodam, że w 1/8 nie ma słabych drużyn. A takie pary wyszły mi w losowaniu na tej stronie co już ktoś umieścił nja tym forum i mi się podobają http://inker.github.io/cl-draw/?mode=last16

0

Mnie również zaczyna wkurzać Enrique. Czemu on go nie powołuje. Nie wiem, możliwe że jakaś kontuzja na treningu ale to by jakieś info już dawno dane był9o

0

Bayern München v Napoli
Real Madrid v Juventus
Benfica v Borussia Dortmund
FC Porto v AS Monaco
Paris Saint-Germain v Leicester City
Sevilla v Arsenal
Bayer Leverkusen v FC Barcelona
Manchester City v Atlético Madrid

Takie byłyby moim zdaniem idealne pary 1/8 finału

5

hehehehehe dobre :)

1

Dzisiaj Borusia Dortmund może wyrównać albo pobić ten rekord w meczu w Madrycie.

0

Ale zdjęcie z okładki Mundo Deportivo poprostu boskie :D:D:D

0

ok, dzięki. .

0

Nic się nie bój przyjdą następni ;)

0

co do losowania to może mi ktoś odpowiedzieć, bo dyskutuje z kolegą i on twierdzi że jak Real M. zajmie 2ugie miejsce w grupie to w losowaniu możemy na niego trafić. Ja twierdzę że nie. Może ktoś rozwiać nasze wątpliwości...?

0

Niech ten Neymar zamieni kilka tych asyst na wykorzystywanie 100% sytuacji.

0

Z tą tezą że mamy łatwiejsze mecze do rozegrania to ja nie wiem kto to oceniał bo moim zdaniem mamy mecze z teoretycznie trudniejszymi drużynami lub co najwyżej na równi. Mówi się trudno i raczej mistrzem rundy jesiennej będzie Real ale na wiosnę już można śmiało uderzyć.

0

co sie dzieje z z tym naszym Neymarem

0

tak jest :D:D:D:D:D:

0

ja również się zgadzam że Gomez to również nie wypał

6

ja powiem tak. Początek meczu dla nas , środek wyrównany a końcówka dla Realu

0

juz 2 karne dla nas powinny byc

0

ja wierzę, a w sumie to w najgorszym wypadku remis

0

ten kurs to tak dla zmyłki

0

do przerwy remis. Później wchodzi iniesta i umtiti i 2-0 dla nas.

0

hehehehe sevila dostaje baty z granadą 0-2. A jak my remisujemy z sociedad na wyjeździe to juz jakieś wielkie halo. Myśleli że się zbliża do Nas albo do Realu a tu lipa

0

no tak ale zwracasz uwagę nma szczegóły. ale masz rację :)

0

a mi najwięcej radości sprawił klasyk 6-2 dla Barcy na Bernabeu

1

Chyba raczej nie.

0

Pamiętam jak w tamtym roku przed el clasico w Madrycie większość osób była pewna że baty dostaniemy ( w tym i ja sam) a okazało się że rozwaliliśmy ich 4-0.
Nigdy nie wiadomo co nas może czekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?