20

niech juve i ten pogba palą wrotki i niech już temat tego przecenionego francuza się wreszcie skończy. Ja go nie widzę w Barcelonie

0

oj już nie przesadzaj ale miejmy nadzieje

0

hahahahahahahaha wlaśnie :D

1

ja pogby to wogóle nie widzę u nas to jest tylko taka gwiazda i pewnie by psuł atmosfere w drużynie

0

chciałbym żeby tak było ale ja coś czuje że w klasyku dostaniemy srogie baty zwłaszcza że gramy na bernabeu

1

dlaczego na Pique gwiżdżą w całej hiszpanii ??

0

dlaczego na niego gwiżdżą ????

0

prawda jest taka ze oni sa poprostu sredniej jakosci zawodnikami.

0

100mln za pogbe to chyba jakiś żart. Jak już większość osób zauważyło za tyę kwotę można co najmniej trzech dobrych zawodników sprowadzić.

0

messiemu należy się złota piłka i śmieszą mnie wypowiedzi tych wszystkich osób z polskiej piłki że to lewemu się należy złota piłka. Przecież messi byłk królem strzelców LM którą w dodatku wygrał. Był 2 w klasyfikacji strzelców la liga i tę ligę również z Barceloną wygrał. Dla mnie nie ma wogóle dyskusji że komu innemu się ona należy

1

14h podobno trzeba czekać. ja dzisiaj zamawiałem ale przez telefon na nc .

1

skonczy się pewnie 2-1 chociaz wolałbym żeby everton wyrównał. ...ale everton ich cisnie

0

ja ogladam własnie

0

Ludzie po co ten Nolita nam u nas?? jest dużo lepszych zawodników i przede wszystkim młodszych

0

jak Barcelona nie spisuje się w tym sezonie ??? bo nie wygrywa każdego meczu??

0

ja uwazam ze rakitic gra poprostu w kratke ale napewno nie mozna powiedziec ze gra slabo bo zdarzaja mu sie mecze slabsze i lepsze i tyle w rtym temacie

0

ciekawe czy to z tym arbitrem to prawda? jeżeli tak to nie złe jaja będą. Powinni jakąś kare dostać. A co do meczu real - psg to moim zdniem w 1szej polowie real był lepszy natomiast w drugiej psg chociaż patrząc na kontuzje realu to psg ogolnie w całym meczu się skiepściło.

0

może ktoś mi powiedzieć że jestem teraz pro barceloński ale karne gwizdane na cr7 są często karnymi z rękawa a w tym meczu zagwizdano tylko 2karne z czterech które w pełni się należały.

0

Wysoka wygrana Barcelony nie odzwierciedla tego w jakim stylu i z jaką jakością zagrała ten mecz. Obrona Barcelony jest wręcz tragiczna. Co się z nimi dzieje?? Pomoc też pozostawia wiele do życzenia. Wczoraj aż 3 nie wykorzystane setki (rakitic, suarez i sandro) w meczach z lepszymi drużynami takie sytuacje często nie będą się powtarzać więc trzeba je wykorzystywać. Jak już napisano w artykule mamy szczęście że Neymar i Suarez ciągną ten wózek do przodu.

0

Szkoda że tak wcześnie bo mogę być jeszcze w pracy. Będę pewnie musiał sobie wolne ząłatwić.

0

haha a na onecie dziś napisali że Barcelona będzie się sądzić o Turana tzn żeby szybciej mogli go zarejestrować. O to link do artykułu http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/fc-barcelona-bedzie-walczyc-w-sadzie-o-arde-turana/ks8df2
Patrzcie co dziennik to inna wersja.

0

moim zdaniem to byłby bezsensowny i nawet może i desperacki transfer. On do Barcy nie pasuje.

0

w tej chwili Barcelona ma chyba 5 kontuzjowanych zawodników więc obecnej formy Barcelony nie można oceniać w ten sposób..... "bo nie ma Messiego".

2

jestem również takiego samego zdania i wogóle on mi jakoś nie pasuje do Barcy,

0

Moim zdaniem jest zbyt duza nagonka na Barcelone i to ze nie wygrywa wszystkich swoich spotkan.
Przeciez caly czas utrzymuje sie w gorze tabeli, trzeba wziac pod uwage ze jest wiele kontuzji. Wczoraj Atletico - Real 1-1 a kilka tygodni temu Atletico - Barca 1-2. Trzeba myslec pozytywnie i co by nie bylo zAwsze trzymac kciuki za swoja druzyne.

0

dzieki wielkie. okazalo sie ze eleven i eleven sport sa rowniez na 127 i 128 kanale na nc.
Ale mimo wszystko dziekuje za rade.

0

Czy ktoś wie gdzie można oglądać mecze Barcelony w La Liga?? bo mam nc+ ale la liga nie doszła do porozumienia z tą stacją i nie mam gdzie oglądać.

0

Brawo Barca !!!!!!!!!! 2 korona jest nasza.

0

ok spoko. już dawno o tym zapomniałem

1

w artykule jest błaąd bo messi przy golu rozgerał piłkę z pedro a nie z neymarem. ale to tylko taki mały szczegół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?