laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w 100% masz rację
0
zmiana moim zdaniem za szybko
12
Bayern 12 sytuacji 1 gol - Barca 4 sytuacje 2 bramki, i tu właśnie można się przekonać co znaczy tridente i ich skuteczność. Oczywiście trzeba podkreślić fenomenalną postawę ter Stegena (przy straconej bramce w sumie nie miał nic do powiedzenia)
0
goooooooooooollllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Piękna Bramka :D:D:D::D
0
rozumiem Cie, też bym się wkur...... gdybym był w yakiej sytuacji.
2
no bo canal + to najważniejszy kanał, a meczs Barcelony jest najważniejszy :D:D
0
Jedziemy z nimi :D VISCA EL BARCA
0
zgadzam się z Tobą i trzeba zauważyć że to dopiero jego 2ugi sezon z Bayernie. Fakt założenia przed sezonem były w klubie takie że ma zdobyć tryplet z czego udało się zdobyć tylko 1 trofeum i z LM jutro już "chyba" odpadną. Ale w tych 2óch sezonach zdołał zdobyć przynajmniej jakieś trofeum. Wydaje mi się że następny sezon będzie dla Guardioli rozstrzygający czy zostanie w Bayernie (o ile w tym go nie wyrzucą ) lub czy może też sam będzie chciał odejść do jakiegoś innego klubu z którym będzie chciał walczyć o trofea.
0
faktycznie masz rację. napisałem komentarz zanim doczytałem artykuł do końca. głupio napisałem po pomyliłem strajkujących. ale mimo wszystko uważam że ta zmiana w podziale pięniedzy jest słuszna
2
pomyliłeś adresata chyba....??/ powinieneś to napisać do Korbela ....odpisz żebym miał pewność
0
Wszystkiego Najlepszego Andres. Wielu Bramek ci życzę i oby dalej w Barwach Blaugrany.
0
nie rozumiem tego, dlaczego cio którzy dostawali więcej teraz dostaną mniej ?? ale i tak w dalszym ciągu będą dostawać najwięcej. Widzę że Ci którzy strajkują to nie nachapane .........no
18
a ty widzę spinator jesteś. poprostu napisali czystą statystykę a ty już jakieś filozofie do tego sobie dorabiasz. Neymar jak i Messi oraz Suarez to Barcelońskie cracki i oni w trójkę są najlepsi.
0
gdyby atletico przegrało wczoraj mecz to prawdopodobnie spado by na 4 miejsce tabeli po przyszłym weekendzie. Faktycznie torres im uratował jak narazie 3miejsce w tabeli.
0
też bym chciał taki finał...bardziej bym się jeszcze cieszył jakby Barcelona w finale pokonała real niz juve ( ale poczekajmy do finału trzeba jeszcze dojść)
0
ty dopiero to zauważyłeś ??? :)
1
Bardzo mądra wypowiedź. I tu analogicznie można porównać stare przysłowie "dasz palec, chcę rękę".
Jak mess strzeli 2 gole to chcą aby były 3, jak strzeli 3 to chcą 4.
Dla mnie najważniejsze jest żeby Barcelona wygrywała mecze i widze jaki messi ma wkład w to wygrywanie. Oczywiście przyznam, że chciałbym aby to messi wygrał trofeo pichichi
8
A jednak istnieją normalni kibice realu
komentarz z forum onet:
~Bartek095 : Barca zostala mistrzem kraju( na 99%) i gratulacje. Mimo, ze jestem kibicem Realu, to jednak na przestrzeni calego sezonu Katalonczycy byli druzyna lepsza. Natomiast dzisiejszy mecz to była magia. Kapitalna wizytówka ligi hiszpańskiej. Dla mnie piłkarze tych drużyn mogą zarabiać nawet po 20mln euro, mnie to nie obchodzi. Oni przychodzą na boisku, walczą do ostatniej sekundy od pierwszej minuty( no może z wyjątkiem beztalencia Illaramendiego. Gra bo nie ma nikogo innego na ławce, albo on albo Silva), graja dla tych ludzi co wydają najmniej 35 euro za bilet pod niebiem haha. A dzisiaj ogladajac mecz Legia-Lech w szczegolnosci 1 polowe, zastanawiac się można czy ta polska piłka ligowa kiedykolwiek będzie miała jakikolwiek poziom? Jak widzę Michała Żyrę, który próbuje przyjąć piłkę albo Kucharczyka, który zbiera się do strzału to mi ręce opadają.
Real w środę ma najważniejszy mecz sezonu. Mecz, który ma uratować sezon. Będzie ciężko, w szczególności że prawdopodobnie zagraja bez Kroosa, a to oznacza bez żadnego typowego środkowego pomocnika( chyba Carlo nie będzie zabójcą i nie postawi na Illaramendiego). Myślę, że Real będzie niesamowicie zmotywowany, tak jak dzisiaj przez cały mecz i jeżeli Buffon nie rozegra takiego meczu jak dzisiaj Alves, to Krolewscy zmierzą się z Barcą w finale. Jednak pożyjemy, zobaczymy :)
1
hahahahaha bo to są madryckie przykrasy
1
i patrz ze z najlepszą z tych 3ech drużyn zdobył najwięcej pkt-ów.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
hahahahahahahaha nie chcę mi się wierzyć że oni mogą mieć tak nasrane w głowach
0
przede wszystkim to wygramy z atletico !!!! takiej trzeba być myśli
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
ale ci realowcy mają nasrane w głowach
0
a kto wie może po tej kolejce juz zakończy się liga i już mamy mistrza. Szczerze to wolałbym żeby te 2 kolejki jednak się odbyły i żebyśmy pokonali atletico i deportivo