laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale oczywiście cieszy mnie piękna gra naszej Barcelony i oby tak dalej po 3 trofea
1
to się nazywa : "chęć bycia lepszym w każdym detalu, od wiecznego i największego wroga Dumy Katalonii". I powiem Ci że ja też wolałbym gdyby to nie ronaldo a np bale dziś strzelił 3 bramki (jeżeli już miałbym wybierać)
0
nie zgadzam się z Tobą . i jak już CI napisali wczesniej piłkarzy trzeba umieć ustawić.
0
aha 30pkt w ostatnich 10 ,meczaach
0
co za operacja ????
0
jaka żółta ronaldo ??? przecież on kartki nie dostał
0
ale nerwy ja pierd.........
1
rozruchali ich jak dzieci
0
zgadzam się z Tobą
1
Powiem wam jedno. zapowiada się najlepszy finał ligi mistrzów w historiii piłki nożnej czyli Barcelona - Real i niech nikt mi nie mówi że juve rozwali real bo takie gadanie jest dla mnie śmieszne po tym jak widzę co w tej chwili gra juve a real w osłabieniu rozwala (fakt że po częsci przez głupote trenera sevilli) seville. a wygranej Barcelony w dwumeczy z Bayernem jestem raczej pewien bo bayern poprostu nie ma skłądu a nwet z nim by było mu ciężko.
Walka o tytuł będzie do ostatniej kolejki. Wygramy 3 mecze i mamy tytuł.
0
dlaczego to nie ja ???:((((((((((((
0
spokojnie jeszcze ronaldo kartke wyłapie i w nast meczu nie zagra a messi u siebie realowi sociedad właduje hattricka i go wyprzedzi o 2bramki
0
a dlaczego miałby się nie cieszyć....ma prawo.
za to ja bym to ujął tak: miałby gdzieś że jego drużyna przegrała a cieszył by się z bramek
1
brawo :)))))))))))))))))))))))))))))
0
niech tylko strzelą
0
kartka powinna być
1
jak do przerwy sevilla bramki nie trafi to na 100% przegra. i oni mają nadzieje na LM a już w tym meczu widać że już z ich duch zwycięstwa uleciał
0
będzie 5 -0 zawsze jak na coś mam nadzieję to wielki ch.. to strzela
0
hehehehehehehe a my wierzyliśm,y w strate punktów
1
ale oni mają farta.
0
gdzie ty to sprawdzaałes ?? jest odwrotnie
0
już widziałem bramkę
0
nie długo to pół litra zrobią :)
3
oj jak tak dalej będzie to nici że real tu zgubi pkt.....:/
2
trafił w ptaka :)
10
Byłaby dziś piękna piłkarska sobota gdyby nie to że na 1sza połowę meczu Barcelony nie zdążę bo o 16:00 równo kończe pracę. Mówi się trudno obejrze 2uga połowe ale przynajmniej zobacze w całości jak Real dostaje baty (taką mam nadzieje) :)
0
pamiętam ten mecz cordoba - real , real w dodatku grał w 10tke ostatnie minuty bo c.ronaldo dostał czerwień. Juz się cieszyłem że stracą punkty a tu niesłuszny karny(wg mnie) i lipa. Ale się wtedy wkurzyłem, kląłem jak cholera.
0
będzie napewno gran derbi w finale. Jestem tego pewien
1
posrało mi się
1
czytałem właśnie na onecie że Guardiola kazał się zamknąć kehl-owi (pomocnik borusii) a wogóle dyskusja jest na temat tego że bayernowi należały się conajmniej 2 jedenastki....ALE CO Z TEGO, I TAK BY JEJ NIE TRAFILI !!!! :D