0

ale oczywiście cieszy mnie piękna gra naszej Barcelony i oby tak dalej po 3 trofea

1

to się nazywa : "chęć bycia lepszym w każdym detalu, od wiecznego i największego wroga Dumy Katalonii". I powiem Ci że ja też wolałbym gdyby to nie ronaldo a np bale dziś strzelił 3 bramki (jeżeli już miałbym wybierać)

0

nie zgadzam się z Tobą . i jak już CI napisali wczesniej piłkarzy trzeba umieć ustawić.

0

aha 30pkt w ostatnich 10 ,meczaach

0

co za operacja ????

0

jaka żółta ronaldo ??? przecież on kartki nie dostał

0

ale nerwy ja pierd.........

1

rozruchali ich jak dzieci

0

zgadzam się z Tobą

1

Powiem wam jedno. zapowiada się najlepszy finał ligi mistrzów w historiii piłki nożnej czyli Barcelona - Real i niech nikt mi nie mówi że juve rozwali real bo takie gadanie jest dla mnie śmieszne po tym jak widzę co w tej chwili gra juve a real w osłabieniu rozwala (fakt że po częsci przez głupote trenera sevilli) seville. a wygranej Barcelony w dwumeczy z Bayernem jestem raczej pewien bo bayern poprostu nie ma skłądu a nwet z nim by było mu ciężko.
Walka o tytuł będzie do ostatniej kolejki. Wygramy 3 mecze i mamy tytuł.

0

dlaczego to nie ja ???:((((((((((((

0

spokojnie jeszcze ronaldo kartke wyłapie i w nast meczu nie zagra a messi u siebie realowi sociedad właduje hattricka i go wyprzedzi o 2bramki

0

a dlaczego miałby się nie cieszyć....ma prawo.
za to ja bym to ujął tak: miałby gdzieś że jego drużyna przegrała a cieszył by się z bramek

1

brawo :)))))))))))))))))))))))))))))

0

niech tylko strzelą

0

kartka powinna być

1

jak do przerwy sevilla bramki nie trafi to na 100% przegra. i oni mają nadzieje na LM a już w tym meczu widać że już z ich duch zwycięstwa uleciał

0

będzie 5 -0 zawsze jak na coś mam nadzieję to wielki ch.. to strzela

0

hehehehehehehe a my wierzyliśm,y w strate punktów

1

ale oni mają farta.

0

gdzie ty to sprawdzaałes ?? jest odwrotnie

0

już widziałem bramkę

0

nie długo to pół litra zrobią :)

3

oj jak tak dalej będzie to nici że real tu zgubi pkt.....:/

2

trafił w ptaka :)

10

Byłaby dziś piękna piłkarska sobota gdyby nie to że na 1sza połowę meczu Barcelony nie zdążę bo o 16:00 równo kończe pracę. Mówi się trudno obejrze 2uga połowe ale przynajmniej zobacze w całości jak Real dostaje baty (taką mam nadzieje) :)

0

pamiętam ten mecz cordoba - real , real w dodatku grał w 10tke ostatnie minuty bo c.ronaldo dostał czerwień. Juz się cieszyłem że stracą punkty a tu niesłuszny karny(wg mnie) i lipa. Ale się wtedy wkurzyłem, kląłem jak cholera.

0

będzie napewno gran derbi w finale. Jestem tego pewien

1

posrało mi się

1

czytałem właśnie na onecie że Guardiola kazał się zamknąć kehl-owi (pomocnik borusii) a wogóle dyskusja jest na temat tego że bayernowi należały się conajmniej 2 jedenastki....ALE CO Z TEGO, I TAK BY JEJ NIE TRAFILI !!!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?