0

mogą stracić pkt z celtą

0

dobrze że poprawili ten artykuł

0

w tym artykule jest błąd, przecież 2-3 maja to my gramy mecze w lidze.

0

to mecze półfinałowe nie będą już wtorek - środa ????

0

napewno w maju :D:D:D

0

ja również wolałbym real - byłoby łatwiej i ciekawiej :D

1

daj spokój, ewidentnie real był lepszy a atletico nie zrobiło żadnej groźnej sytuacji po której miogła paść bramka. Dlamnie awans Realu zasłużony i zawiodłem sie grą Atletico i to Bardzo. Nie wykorzystali szansy jaką był brak kilku podstawowych zawodników. Dali dupy i tyle.

0

rok temu real grał z Bayernem w półfinale nie wierze że znowu na nich trafi

1

na 100% tak będzie albo Barca - Real , Juve - Bayern

0

znająć szczęście Barcelony pewnie tak będzie

0

ale dziwnie skład zestawił dzis ancelotti - pepe na pomocy??? james z isco zamienili się stronami (z malagą isco na prawej a james na lewej teraz na odwrót). Ciekawe czy wie co robi....Ja szczerze mówiąc wolałbym atletico z tego względu że nie chciałbym aby real obronił trofeum ale z drugiej strony chciałbym aby Barcelona pokonała real w finale lub półfinale.

0

Komentarz usunięty

0

ja jestem wręcz przekonany że trafimy na Bayern w półfinale dlatego że to w tej chwili najtrudniejszy przeciwnik dla Barcelony a Barcelona nie ma szczęścia w losowaniu (patrz jakich przeciwników do tej pory miały inne ekipy a jakie Barca)

0

mecz z realem to wcale nie była dominacja realu. Chyba meczu nie ogladałeś. Po 2ugiej strzelonej bramce przez suareza już atakowała tylko Barcelona a real siadł.

0

Moim zdaniem lepiej własnie sobie radzimy z atletico niż z realem lecz trzeba również wziąść pod uwagę że do półfinału ani modric ani chyba też bale nie dadzą rady się wykurować co napewno byłoby w przypadku trafienia na real w półfinale jakimś ułatwieniem.

0

Powiem ci że mój też i chyba każdego fana Barcelony :D:D:D:D:D

1

Pięknie Barcelona Dzisiaj gra. Na luzie 2 brameczki i obie bardzo piekne. Oby 2ugą połowe tak samo zagrali i dorzucili chociaż 1 najlepiej messi albo 2 żeby wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji stzrelców.

hehe wszyscy myśleli że porto awansuje, a tu zimny prysznic i sprawa awansu wyjaśniona w 1 połowie, z tych 2och meczów. Ale ten bayern jest u siebie groźny. z szachtarem 7-0 z porto juz 5-0. Mimo że ich nie cierpie to uważam że oni są chyba głownym pretendentem do wygrania LM.

0

moim zdaniem dużo lepszy jest mascherano jednak. ale mathieu również jest dobrym obrońcą

0

Chory i Głupi nastolatek. Reszte życia spędzi w psychiatryku...jak mu coś nie pasowało w zyciu to powinien iść to psychologa albo odrazu się powiesić a nie wyżywać się na innych.
Dlaczego płacz, żal czy przykrość innych miałoby być rekompensatą. Nie ogarniam takich ludzi.
Dlaczego nikt wcześniej nie zauważył że coś z nim jest nie tak.
Cała sytuacja pozostawia szereg pytań i tylko psuje atmosfere przed dzisiejszym meczem. Prawdopodobnie będzie min ciszy przed meczem.

0

widać że musisz mieć kompleksy skoro wyśmiewasz się z innych.

0

Powiem Ci że jak dla mnie Coutinho mógłby nawet się lepiej odnaleźć w Barcelonie niż Pogba i uważam go za lepszego zawodnika.

0

fajnie zrobiony ten filmik.

0

widać że to fotomontaż

0

faktycznie, niepotrzebnie naskoczyłem na manyy6 - Przepraszam. Jeżeli to prawda i mają oni dwaj nie zagrać z atletico to real będzie osłabiony przed tym meczem dodajmy że nie będzie jeszcze marcelo.

0

ciekawe skąd to wiesz . albo to wyssałeś z palca albo to jakiś dziennikarzyna wymyślił żeby napisać artykuł do jakiegoś portalu

1

moim zdaniem mascherano grał dobrze w tym meczu i akurat jego nie ma się co czepiać o ten mecz. fakt faktem 1sza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu ale 2uga już dużo lepsza.

0

ale zawsze jakies

0

ja piuerdziele naprawde wam mówie czułem ze m,alaga strzeli i będe wkurrrr....ony że stracili tą 2ugą bramke

0

jedyny plus to że jak narazie ronaldo nie oddala się od messiego w stzrelonych bramkach

0

i wszystkim banany z twarzy uciekły ;((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?