0

wiedziałem że tak będzie

0

chciałbym żeby malaga chociaż zremisowała ale w cuda nie wierze i jestem pewien że real dorzuci jeszcze z 2-03bramki w drugiej połowie.

0

powiem ci że naprawdę można mieć takie wrażenie bo boczny stał chyba z 5 metrów od bramkarza i widział dokładnie sytuacje a piłka była wibijana jak już prawie metr mineła linie końcową.

0

nie mogę zrozumieć twojej pewności co do tego że real przegra tzn odpadnie z LM. Dla mnie szansę są wyrównane z lekkim wskazaniem na real bo gra 2ugi mecz u siebie. fakt że bramkowy remis daje awans atletico nie świadczy o tym że już awansowali bo mogą równie dobrze przegrać ten mecz.

0

a widzieliście powtórke z przed kilku minut. iker wybijał już pilke zza lini koncowej i powinien byc rzut rozny a nie aut. sędzia jest dzisiaj slepy

10

jakie pudło ja pierdziele

0

jaka ta malaga jest dzisiaj słaba. grają jak cymbały

0

spalony
i malaga gra piach

0

nie ciesze się z jego krzywdy tylko ciesze się że szanse realu bądź co bądź trochę stopniały.

0

haha bale już nie gra. szanse na zwiększenie przewagi coraz większe :D:D:D:D:D

3

moim zdaniem również tebn mecz jest słaby i ten mecz jest dowodem że liga angielska napewno nie jest dużo lepsza od hiszpańskiej a raczej słabsza.

0

messi mógł mieć dzisiaj 3 bramki ma jedną ale dobre i to. Najważniejsze że 3pkt są i przewaga utrzymana a miejmy nadzieje że wzrośnie a jeżeli już real wygra to ronaldo niech nie strzela i messi odrobi do niego bramke.

0

na początku i na koniec 2 meczu. ja pierdziele ale mi cieśnienie i puls podniusł mi ten mecz :D

1

rakitic moim zdaniem za xaviego mascherano gra bardzop dobrze

0

szalony mecz. kulawa obrona strasznie po raz kolejny to stwierdzam. powinien wejść alba za adriano i rakitic za xaviego.
Dużo szczęścia dzisiaj mamy (karny obroniony i słupek). Miejmy nadzieje że Valencia już straciła siły jak to mogłoby się wydawac bo obrazie gry na koniec 1szej połowy. VEB

0

adriano dzisiaj gra na max słabo

0

to jest horror jakis

0

no i bramkarz jeszcze

0

zgadzxam się z Tobą w 100%

1

ale ta obrona jest kulawa !!!!! Bravo Pięknie

0

goooooooooooooooollllllllllllllll!!!!!!!! hahahaha jest

0

dobry skład tylko dlaczego na lewej obronie nie gtra alba?? oszczedza go na mecz z PSG...chyba jedynie tak to można wytłyumaczyć.

1

być może, że grałby lepiej ale to napewno nie umniejsza dobrej gry montoi w meczu z PSG.

0

haha pedro człowieku...... pedro to jest napastnik

1

nie powinni sprzedawać Montoi tylko najuwyżej go wypożyczyć na rok góra 2 lata. Z niego może być jeszcze naprawdę dobry obrońca. Bardzo podobała mi się jego gra w meczu z PSG . - wydaje mi się że alves by tak nie zagrał - ale to tylko przypuszczenia.

0

ja bym powiedział że podstawówka

0

Moim zdaniem david luiz jest mimo wszystko bardzo dobrym obrońcą i nie można go żle oceniać po jednym złym meczu. Ja bardzo chętnie widziałbym go na obronie w Barcelonie.

0

Będzie Finał Barcelona- Real o ile losowanie nie popsuje moich przypuszczeń

2

montoya bardzo dobry mecz zagrał., oby utrzymał taką forme i mamy nowego prawego obrońce.

0

moim zdaniem także powinno być 0-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?