laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiedziałem że tak będzie
0
chciałbym żeby malaga chociaż zremisowała ale w cuda nie wierze i jestem pewien że real dorzuci jeszcze z 2-03bramki w drugiej połowie.
0
powiem ci że naprawdę można mieć takie wrażenie bo boczny stał chyba z 5 metrów od bramkarza i widział dokładnie sytuacje a piłka była wibijana jak już prawie metr mineła linie końcową.
0
nie mogę zrozumieć twojej pewności co do tego że real przegra tzn odpadnie z LM. Dla mnie szansę są wyrównane z lekkim wskazaniem na real bo gra 2ugi mecz u siebie. fakt że bramkowy remis daje awans atletico nie świadczy o tym że już awansowali bo mogą równie dobrze przegrać ten mecz.
0
a widzieliście powtórke z przed kilku minut. iker wybijał już pilke zza lini koncowej i powinien byc rzut rozny a nie aut. sędzia jest dzisiaj slepy
10
jakie pudło ja pierdziele
0
jaka ta malaga jest dzisiaj słaba. grają jak cymbały
0
spalony
i malaga gra piach
0
nie ciesze się z jego krzywdy tylko ciesze się że szanse realu bądź co bądź trochę stopniały.
0
haha bale już nie gra. szanse na zwiększenie przewagi coraz większe :D:D:D:D:D
3
moim zdaniem również tebn mecz jest słaby i ten mecz jest dowodem że liga angielska napewno nie jest dużo lepsza od hiszpańskiej a raczej słabsza.
0
messi mógł mieć dzisiaj 3 bramki ma jedną ale dobre i to. Najważniejsze że 3pkt są i przewaga utrzymana a miejmy nadzieje że wzrośnie a jeżeli już real wygra to ronaldo niech nie strzela i messi odrobi do niego bramke.
0
na początku i na koniec 2 meczu. ja pierdziele ale mi cieśnienie i puls podniusł mi ten mecz :D
1
rakitic moim zdaniem za xaviego mascherano gra bardzop dobrze
0
szalony mecz. kulawa obrona strasznie po raz kolejny to stwierdzam. powinien wejść alba za adriano i rakitic za xaviego.
Dużo szczęścia dzisiaj mamy (karny obroniony i słupek). Miejmy nadzieje że Valencia już straciła siły jak to mogłoby się wydawac bo obrazie gry na koniec 1szej połowy. VEB
0
adriano dzisiaj gra na max słabo
0
to jest horror jakis
0
no i bramkarz jeszcze
0
zgadzxam się z Tobą w 100%
1
ale ta obrona jest kulawa !!!!! Bravo Pięknie
0
goooooooooooooooollllllllllllllll!!!!!!!! hahahaha jest
0
dobry skład tylko dlaczego na lewej obronie nie gtra alba?? oszczedza go na mecz z PSG...chyba jedynie tak to można wytłyumaczyć.
1
być może, że grałby lepiej ale to napewno nie umniejsza dobrej gry montoi w meczu z PSG.
0
haha pedro człowieku...... pedro to jest napastnik
1
nie powinni sprzedawać Montoi tylko najuwyżej go wypożyczyć na rok góra 2 lata. Z niego może być jeszcze naprawdę dobry obrońca. Bardzo podobała mi się jego gra w meczu z PSG . - wydaje mi się że alves by tak nie zagrał - ale to tylko przypuszczenia.
0
ja bym powiedział że podstawówka
0
Moim zdaniem david luiz jest mimo wszystko bardzo dobrym obrońcą i nie można go żle oceniać po jednym złym meczu. Ja bardzo chętnie widziałbym go na obronie w Barcelonie.
0
Będzie Finał Barcelona- Real o ile losowanie nie popsuje moich przypuszczeń
2
montoya bardzo dobry mecz zagrał., oby utrzymał taką forme i mamy nowego prawego obrońce.
0
moim zdaniem także powinno być 0-0