laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie ma takiej stronki żeby nie przycinało. ma każdej przycina na jednej trochę mniej na 2ugiej bardzie. NIe da się przez neta oglądać a prędkość neta mam dobrą 2h seta ściagam tak 4-10min tozależy więc nie da się oglądać dobrze meczu prezez neta
0
ale zmarnowali :////// ale rayz tak mozna
0
coś słabiutko zaczynamy;/
0
Naprawdę dzięki chodzi działa dobrze zero przyciny mam nadzieje że po meczy deportivo Barce tak samo będzie transmitować.
Pozdro
0
dzięki za stronke
0
ma ktoś stronę gdzie Barcelone dziś obejrze ?????
0
Napisze jeszcze wam że sytuacja Barcelony i Realu ( w tym Messiego i CR) zmieniła się o 180 stopni sprzed 4czy 5 kolejek. Wtedy Barca raciła 4pkt do Realu a Messii miał już przewage w golach nad CR a teraz Barcelona ma przewage 4pkt nad realem a ronaldo dziś uciekł messiemu.
0
zmienili te zasade chyba jakiś czas temu wiem dlatego boli mnie że barca mając tyle sytuacji w 2ugiej połowie nie strzeliła tej 3ciej bramki. boli mnie to naprawdę mimo zwycięstwa Barcelony ja się średnio wtedy cieszyłem
0
załóżmy ze tyle co ty to. to jaki byłby twój wniosek?
0
granada ostatni już chyba zespół w lidze nie określa poziomu laliga a zauważ że w tej chwili już nie ma żadnej ang drużyny w LM
0
jaja sobie chyba robisz
0
ale odliczając stzrelone karne to messi ma 1 brame więcej. (wiem gdyby messi strzelił nietrafione karne to strata do nureka była by mniejsza)
0
ale trzeba przyznam ze idziemy z nimi łeb w łeb i i z kolejki na kolejkę zmieniało się wszystko jak w kalejdoskopie. Chchiałbym żeby Barcelona i Real w lidze mistrzów wpadły na siebie tak w finale(a w lidze mieli po tyle samo pkt i taki sam bilans bramkowy). O ja pierdziele ale to by miazga była na boisku.
wiem bajkopisarz jestem :D:D:D:D
1
po meczu z celtą trzeba będzie się wypowiadać
0
też to już pisałem wcześniej chociaż już na drodze do końca mają chyba same takie granady.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
ma 4 bramki więcej
0
a nie 3 bramki więcej mamy.
2
przyznam to otwarcie święta z rana zepsutwe bo taki mam charakter. wiem że Barcelona ma (w tej chwili już tylko 1pkt więcej i taki sam bilans bramkowy) ale żal dupe urywa.
0
strój kąpielowy na górze ogór a na dole pole karne
0
dali i strzelić ;pppp
1
w sumie jak patrze teraz na liczby to messi ma do nurka tylko 3gole a do końca ligi jest 10 kolejek (ta jest 10) a przecież w 12 kolejek zdołał odrobic ponad 10 goli wieć w sumie pisałem wcześniej że żal mi tyłek powoli zaczyna ściskać ale wcale nie musi byc tak że korone króla strzelców zdobędzie nurek.
0
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W !))% gole cr to gole benzemy modrica czy bale a gole messiego to gole ktore sam zdobywa mijając zawodników. Mimo wszystko przyznam się że już powoli mi żal dupe ściska że messiego wyprzedził bo na koniec przy przyznawaniu złotego buta nie będzie żadnego tłumaczenia
0
uznali w końcu te 7 bramke ???? bo różnych stronach raz jest 6 a na innym 7 wiec jak jest??
1
no gonią nas w bramkach chyba jeszcze nas nie przeskoczyli (chodzi mi o wynik zdobytych i straconych bramek)
0
No nie ulega wątpliwości że to jest priorytet.
1
powiem ci że ja też alwe ze z celta messi załaduje 10
(żart) chociaż hattricka mógłby tez walnąć
0
cholera messi dziś musi conajmiej 2 bramy załadować żeby być równorzędnym lidwerem
i to na chwile obecną
1
witam wszystkich po długiej nieobecnosci ;p