laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Komentarz usunięty
0
i mają po 30 bramek z tym ze ronaldo 9 z karnych
0
tyle co ronaldo taK??
0
ile ma teraz goli messi??
0
leo gra pod suareza
0
na tę chwile mamy lidera :D:D::D:D
0
on zawsze taką mine robi jak beznadziejnie gra
0
ale florentino perez cała noc chyba sraczke będzie miał
0
wiem masz racje
0
KOniec jest :D:D:D:D::D:D:D
0
jeszcze1min 1minj 1min hahahahaha
0
oby nie było powtórki z celtą ://///////////////////////
1
ale fart ufffffffffffffffffffffffffff
0
wygrac ale w liczbie symulek popełnionych we ciągu meczu
0
jutra Barca fotel musi mieć :D:D:D:D::D
1
wchodzę do domu i moje oczy nie wierzą
1
nie zdziwcie się jak odejdzie do jakiegoś klubu z premier league i hattricka nam właduje w LM
0
do gran derbi jeszcze trochę czasu różnica pkt może się znmienić
5
huraaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
już mi serce do gardła podskoczyło
0
bramkarz wypaśmy
0
ufffffffffffffffffffffffffffffff
1
gdyby nie ten żałosny karny to nie by było 1:0
0
jest jest jest :D::D:D:D:D::D:D:D::D:D
0
goooooooooooooooooollllllllllllllll
0
karny był bez dyskusji ale głupi i faul był zupelnie nie potrzebny bo ronaldo żadnego zagrożenia nie stwarzał
0
dokładnie po meczu
dobranoc
1
jak oni tego nie trafili??
0
po ostatnich meczach w lidze szczerze to czarno widze
0
oby ta teoria się sprawdziła :))