9

Komentarz usunięty

0

i mają po 30 bramek z tym ze ronaldo 9 z karnych

0

tyle co ronaldo taK??

0

ile ma teraz goli messi??

0

leo gra pod suareza

0

na tę chwile mamy lidera :D:D::D:D

0

on zawsze taką mine robi jak beznadziejnie gra

0

ale florentino perez cała noc chyba sraczke będzie miał

0

wiem masz racje

0

KOniec jest :D:D:D:D::D:D:D

0

jeszcze1min 1minj 1min hahahahaha

0

oby nie było powtórki z celtą ://///////////////////////

1

ale fart ufffffffffffffffffffffffffff

0

wygrac ale w liczbie symulek popełnionych we ciągu meczu

0

jutra Barca fotel musi mieć :D:D:D:D::D

1

wchodzę do domu i moje oczy nie wierzą

1

nie zdziwcie się jak odejdzie do jakiegoś klubu z premier league i hattricka nam właduje w LM

0

do gran derbi jeszcze trochę czasu różnica pkt może się znmienić

5

huraaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

już mi serce do gardła podskoczyło

0

bramkarz wypaśmy

0

ufffffffffffffffffffffffffffffff

1

gdyby nie ten żałosny karny to nie by było 1:0

0

jest jest jest :D::D:D:D:D::D:D:D::D:D

0

goooooooooooooooooollllllllllllllll

0

karny był bez dyskusji ale głupi i faul był zupelnie nie potrzebny bo ronaldo żadnego zagrożenia nie stwarzał

0

dokładnie po meczu
dobranoc

1

jak oni tego nie trafili??

0

po ostatnich meczach w lidze szczerze to czarno widze

0

oby ta teoria się sprawdziła :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?