3

mimo że real grał lepiej albo inaczej - lepiej wszedł w spotkanie i miał więcej sytuacji i wyraźnie przeważał to uważam że sędzia wyraźnie pod real gwizdał.
Jutro Barca miejmy nadzieje kilka bramek niech strzeli i oby wiecej niż PSG.

1

zgadzam się z Tobą w 100% sedzia kilku kartek nie dał realowi które się należąły bezdyskusyjnie

0

Ale atletico gra kulawo dzisiaj. Masakra. Tego Mandzukica powinien sciagnąc bo nic nie gra i Torresa wprowadzić (może coś do gry by wniósł).
Jedno co mnie cieszy to, że Real tym razem mając wiele sytuacji nie strzela bramek bo często bywa odwrotnie, że grają słabiej ale fartem coś wcisną i wygrywają. ( nie oszukujmy się po 2umeczu z schalke już ich nie powinno być na tym etapie rozgrywek).

1

2-0 może tak ale 3-1 to nie jest pewny wynik. przy 2-0 real u siebie musiałby bronić się bardziej niż jak przy 3-1

0

nie chciałbym tego ale dziś wydaje mi się że będzie remis albo real wygra.

0

co do Ligi niemieckiej to się w 100% zgodzę ale co do włoskiej to nie bardzo bo tam róźnie bywa (ale z 4lig wiadomo jakich) jest chyba najsłabsza). Dodam, że dużo osób jest cały czas zdania, że liga ang jest najsilniejsza ale nie widza chyba tego że już żadnego ang klubu nie ma w LM.

1

co do spalonego griezzmana to napewno nei był metrowy bo jak ktoś się dokładnie przyjrzy to na górze w sensie że przy lini boiska był zawodnik malagi który nogami stał niemal równo griezzmanem a on sam był lekko wychylony ciałem do przodu.

0

w 100% zgadzam się z autorem tego artykułu. i jak już ktoś wczesniej napisał Barcelona powinna wyciągnąć wniosku. Widać że coś siedzi w psychice piłkarzy Barcelony ponieważ ich gra od jakiegoś czasu nabrała dziwnych zmian jak juz w sumie zacytuje autora - grają ok 40min wypas mecz by nagle go zremisować.
Jestem wieloletnim kibicem Barcelony ale prawda jest taka że ostatnio Barcelona potrafi remisować lub czasem przegrywać wygrane mecze lub mecze które powinni wygrać już w 1szej połowie a Real potrafi wygrać mecze które przez 70-80min im niewychodzą by nagle się obudzić i strzelić rywolowi gola lub 2 (przykład ostatni mecz Rayo). Dlatego chciałbym wierzyć , że Barcelona zdobędzie mistrza lub nawet tryplet lecz nie zdziwię się jak zdobędzie tylko puchar króla lub nawet zostanie bez żadnego trofeum w tym sezonie.

2

zobaczysz....będzie remis w na stadionie atletico a w na realu real wygra. ( chociaż niechciałbym żeby tak było)

1

niewykorzystane setki, zmiana Neymara no i 2x błąd pique przy 2ugiej bramce dały remis sevilli. Fakt faktem w 2ugiej połowie Barcelona siadła całkowicie no i już tylko 2pkt. od kilku ostatnich meczy (nie licze almerii bo to już musiała wygrać) Barcelona gra coś słabiej niż jak wcześniej.

p.s. Chciałbym wierzyć w to że Barcelona zdobędziecie mistrzostwo ale coś powątpiewam w to mimo że nadal mamy lidera - niewiadomo też jak real zagra z valencią i sevilla (bo chyba one tylko mogą mu pkt odebrać).
Nierozumiem czemu nie gra macherano

0

pique popełnił błąd 2x

0

93 minut gol iniesty. Pamiętam ten mecz i rok. 3 ang drużyny w półfinałach i Barcelona. Liga angielska zdominowała Lige Mistrzów. Ale nie zdołała na tyle mocno by pokonać Barcelone. W finale eto i messi z Mu.
To były lata.

0

wygrany jestem pewien bardziej boję się o kośc zawodników Barcelony. Dziś trochę pewnośc mnie zgubiła bo byłem pewny remisu rayo, (ale gdyby odjąc realowi szczęścia i grałyby statystyki to byłby remis :p)

0

nie dobijaj mnie

1

no messi może trochę odrobi

0

ale zawsze może być 2-2 2012 raro dostało w min 51 i 53 2 karne z realem

7

jak mnie to denerwuje ile te rayo juz strzałów oddało jaką mieli przewago a tu chu.... i peonaldo przystawia główke i moje przecia sdzlag trafia na chwilę obecną://///////

1

będzie 1:1 moje przeczucia muszą się spełnić (choć rayo już przestało grac a real zaczął) :(((

0

ile kartek już mają hahahahahahhaa (a już myslałem że karny wtedy będzie)

0

11-4 sytuacje bramkowe dla rayo 59-41 posiadanie piłki dla rayo. Oby taka druga połowa bez staty bramki

1

i jedno i drugie(ale w tym meczu) :D

0

rayo ma dziś fenomenalną pomoc jak na razie

0

właśnie to chciałem napisac dla tych co piszą jak długio rayo wytrrzyma

0

wy widzicie co rayo robi :D:D:DDoby tak do 90 min bez starty bramki :D:D:D

0

mało brakowało

5

rayo ostatni mecz przegrało z Barceloną 6-1 od tamtej pory wygrali każdy mecz nawet z malagą. Mówie wam Będzie remis ja to czuje :D:D:D:

0

zobaczycie będzie remis

0

jakie 4 pkt ???? są już 7 a ja obstawiam dziś remi z rayo z realem

0

ja obstawiam remis

0

4-0 plus brama nieuznana i nieodgwizdany karny. Pięknie Barca. Spacerek nie pełnym składem przed sevilla i PSG. Elegancko. VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?