0

odpowiedź na przedostatnie pytanie mogę zrozumieć ale co do ostatniego pytana to już przesadził... chyba za dużo yerba mate wypił i go kofeina wystrzeliła :) .

0

nie chcę mi się wierzyć że żadnego piłarza realu tam nie ma .

0

jemu pewnie chodziło o zawodników z pola i o to że piłarze barcelony dominują w 11 (że żaden inny klub nie ma takiej ilości zawodników w 11tce tygodnia co Barcelona).

3

moim zdaniem artykuł jest świetny naprawdę mi się bardzo podoba i sam opisane elementy "strategii" zauważyłem zawłaszcza jesli chodzi o obrone ale nie zgodzę się co do tiki-taki bo ona jest już na tyle zakorzeniona że nadal widać czasami ten sposób gry.

0

ja się nie zgodzę z autorem tekstu że tiki- taka została zastąpiona ponieważ w wielu meczach nadal widać ten sposób gry, 1sza bramka z espanyolem padła po tym jak wymienili 23podania.

0

w sumie podejrzewam że gdyby enrique posadziłby któregoś z nich na lawie to w sumie zaraz by się wnerwiali i chcieli odchodzić po sezonie albo i w trakcie. Ale mógłby zrobić tak że messiego by cofnął do pomocy na środek a któregoś z nich dał na atak. Ale to już całkowicie inna koncepcja gry i zmiana taktyki.
Fakt, ciężko znaleść zawodnika który by grzecznie siedział na ławce i czekał na swoją szanse :)

1

u mnie w mieście są tylko 2 orliki - jeden należy do miejscowej drużyny wiec musisz należeć do klubu a drugi to już łatwiej sie dostać bo nalezy do miejscowej podstawówki (i jest duży :) ).
Minusy to że ciężko znaleść czas kiedy się pracuje.

0

mnie reus nie przekonuje i uważam że właśnie on naprawdę jest nie potrzebny. Widziałem ostatnie jego mecze w Borussii (nie tylko ostatni półfinał) i moim zdaniem on do Barcelony nie pasuje i gra ostatnio słabo. I właśnie... jak sam napisałeś wysoka cena, której wg. mnie napewno nie jest wart.
Moim zdaniem przydałby się na atak za pedro: Lacazette lub Griezzman (choc ten transfer raczej nie możliwy) - a pomoc Philippe Coutinho. To 3 przykłady.

0

fajny filmik...:) pograłbym sobie w "rondo". Szkoda, ze nie mam z kim. :((

1

powiem Ci , ze ja i nawet moja matka co piłki nie ogląda go nie znosi :D

22

w tej chwili nie ma takiej kasy a i tak ich ciśniemy :p. więc nie wiem po co ten komentarz.

3

nie potrafie tego poprzeć jakimiś dowodami , twierdzeniami czy też faktami ale wydaje mi się , że dużo lepiej będzie dla calego klubu jak obecny prezydent będzie pełnił to stanowisko następną kadencje. Boje się że kiedy nastąpi zmiana tego stanowiska to zacznie się pier.....olić wszystko.

0

tak te w poziome paski

27

dzisiaj oglądam tvn24 (sport) i mówią że wczorajsza bramka jamesa to kandyduje tio najładniejszej bramki sezonu lig europejskich. Nie twierdze ze bramka była przeciętna bo była batrdzo ładna ale wtrrkowe bramki Xaviego i druga Suareza mi się dużo bardziej podobały. Pozatym wydaje mi się, że trudniej uderzyć takiego zawiniętego rogala niż "torpedę" prosto przed siebie.

1

ale tak serio to na przyszły sezon koszulki są moim zdaniem tragiczne... Z pewnością widziałeś??

2

rozumiem już :)............

0

dlaczego miałoby nie być transferów (rozumiem że chodzi ci o espanyol?). ??

0

wcisneli na koniec 1szej połowy, ku....a że nie mogli jeszcze minuty wytrzymać , ale ten los jest wredny.

0

powiem ci że sądziłem że będzie miazga ale jak narazie almeria daje rade, 55-45% posiadanie dla realu (nie jest to jakas wielka przewaga)

1

ma ktoś linka na ten mecz??

0

moim zdaniem ten turniej jest "dziwny" żeby nie powiedzieć że głupi... nie jest to system pucharowy a nie gra się ze wszsytkimi drużynami??? to tak jak by teraz zebrać wszystkich mistrzów lig europejskich i ta która w trakcie sezonu zdobyła najwięcej punktów była by mistrzem europy.

1

Moim zdaniem za porażkę we wczorajszym meczu największą wine ponosi akurat Guardiola. Przy wyniku 1-0 był już pewien wygranej i nie potrzebnie zaczął już wprowadzać zmiany. Za wcześnie wprowadził robbena(nie potrzebnie wogóle w tym meczu) i stracił tym samym 2 zmiany bo zaraz musiał zejść, nie potrzebnie ściągnał mullera.
Nie zdzwiwie się jak w zarządzie Bayernu jego będą winić za kontuzje robbena (najpierw lekarza a teraz jego heh).
Nie ukrywam, że cieszy mnie ich porażka.

0

ok dzięki wielkie :)

0

wybacz....poprawiłem się
więc odpowiesz?

0

skąd to wyrwałaś??

4

i w dodatku widać że zaczyna rozumieć się na boisku z messim tak jak neymar. dobrze klepią między sobą i dzisiaj pokazali to ( po jednej takiej akcji sędzia 2ugiego karnego nie odgwizdał dla nas)

0

no raczej nie ma co liczyć że powinie im się noga ale już niedługo wyjazd do sevilli mają i tam trzeba 3mać kciuki na to.

0

Komentarz usunięty

2

płaczą i to rzewnymi łzami hehe

0

hahahahahaha Bayern żadnego karnego nie strzelił. Już tylko Barcelona ma szanse na tryplet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?