laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mówią że tak
0
szkoda że sytuacji nie wykorzystali pod koniec byłoby 3-1
0
szkoda ze brame ronaldo trafił bo już ma o 1 wiecej o messiego :/
0
ten komentator co o varanie teraz nawijał to ogląda chyba inny m ecz
0
goooooooolllllll
0
świetna wypowiedż messiego. Bardzo podoba mi się jego skromność.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
hahaha dobre !!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Brawo i taka postawa mi się podoba.
0
i co myślisz ze teraz będę siedział przestarszony i trzymał kciuki za realem ?????? pfffffffff. Nawet jak juve wygra to nie będę się wstydził swojego komentarza a będę się cieszył że Real przegrał.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
ale żeby doprowadzić w dwumeczu do remisu i to w taki sposób żeby bramki na wyjeździe nie były na korzyść realu, to byłoby im naprawdę trudno i musieliby się wspiąć na wyżyny.
0
hahahaha dobre to :)
0
dodam że te teksty "fifa" są naprawdę już nudne
0
widzę że ktoś Tobie kiedyś dosrał takim "fifa" - kometarzem i teraz przy każdej okazji ty powtarzasz go każdemu.
2
ja jestem człowiekiem racjonalnym oraz obiektywnym i dlatego jestem pewien że real dziś wygra conajmniej 3-0 albo i 5-0. Śmieszą mnie komentatrze że juve wyelimuje real , komentarze te są abstrakcyjne i pisane tylko dlatego bo real jest nie lubiany przez nas (kibiców Barcelony). Ja nie postawiłbym złamanego grosza na to że juve wogóle coś ugra w tym dwumeczu.
3
ty nie bądź taki hej do przodu bo Cię kiedyś tył wyprzedzi.
0
hahahahahahahah dobre. skąd żeś to wytrzasnął??
0
mourinho jest śmieszny z tym że angielsa jest najmocniejszą ligą. Fak może jest ciut bardziej wyrównana niż inne ale w tym sezonie okazała się najsłabsza. heh głupi portugalczyk nie może się pogodzić że odpadł tak wcześnie z ligi mistrzów , żal mu dupę ściska i wygaduje bzdury. Biedny on jest
0
dlaczego sport nazywa tą walkę bokserską "oszustwem stulecia" ????
0
taką samą maskę miał krychowiak w meczu z realem (w trakcie meczu mu założyli)
0
heh nie patrzyłem na to z tej perspektywy...powiem ci że coś w tym jest :)
0
nie ma się co bać atletico, rozjedziemy ich 3-0
1
Ancelotti jak dzisiaj ronaldo strzelił 3 bramke to dostał takiego buraka na twarzy z podniety i szczęścia że myślałem że zawału dostanie...i nie piszę tego żeby trollować tylko naprawdę pokazywali go. Taki roztrzęsiony wstał cały czerwony.
0
hehehehe żal mu dupe ściska
0
skąd wiesz ??