0

mówią że tak

0

szkoda że sytuacji nie wykorzystali pod koniec byłoby 3-1

0

szkoda ze brame ronaldo trafił bo już ma o 1 wiecej o messiego :/

0

ten komentator co o varanie teraz nawijał to ogląda chyba inny m ecz

0

goooooooolllllll

0

świetna wypowiedż messiego. Bardzo podoba mi się jego skromność.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

hahaha dobre !!!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Brawo i taka postawa mi się podoba.

0

i co myślisz ze teraz będę siedział przestarszony i trzymał kciuki za realem ?????? pfffffffff. Nawet jak juve wygra to nie będę się wstydził swojego komentarza a będę się cieszył że Real przegrał.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

ale żeby doprowadzić w dwumeczu do remisu i to w taki sposób żeby bramki na wyjeździe nie były na korzyść realu, to byłoby im naprawdę trudno i musieliby się wspiąć na wyżyny.

0

hahahaha dobre to :)

0

dodam że te teksty "fifa" są naprawdę już nudne

0

widzę że ktoś Tobie kiedyś dosrał takim "fifa" - kometarzem i teraz przy każdej okazji ty powtarzasz go każdemu.

2

ja jestem człowiekiem racjonalnym oraz obiektywnym i dlatego jestem pewien że real dziś wygra conajmniej 3-0 albo i 5-0. Śmieszą mnie komentatrze że juve wyelimuje real , komentarze te są abstrakcyjne i pisane tylko dlatego bo real jest nie lubiany przez nas (kibiców Barcelony). Ja nie postawiłbym złamanego grosza na to że juve wogóle coś ugra w tym dwumeczu.

3

ty nie bądź taki hej do przodu bo Cię kiedyś tył wyprzedzi.

0

hahahahahahahah dobre. skąd żeś to wytrzasnął??

0

mourinho jest śmieszny z tym że angielsa jest najmocniejszą ligą. Fak może jest ciut bardziej wyrównana niż inne ale w tym sezonie okazała się najsłabsza. heh głupi portugalczyk nie może się pogodzić że odpadł tak wcześnie z ligi mistrzów , żal mu dupę ściska i wygaduje bzdury. Biedny on jest

0

dlaczego sport nazywa tą walkę bokserską "oszustwem stulecia" ????

0

taką samą maskę miał krychowiak w meczu z realem (w trakcie meczu mu założyli)

0

heh nie patrzyłem na to z tej perspektywy...powiem ci że coś w tym jest :)

0

nie ma się co bać atletico, rozjedziemy ich 3-0

1

Ancelotti jak dzisiaj ronaldo strzelił 3 bramke to dostał takiego buraka na twarzy z podniety i szczęścia że myślałem że zawału dostanie...i nie piszę tego żeby trollować tylko naprawdę pokazywali go. Taki roztrzęsiony wstał cały czerwony.

0

hehehehe żal mu dupe ściska

0

skąd wiesz ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?