0

prawda jest taka że oni już w 1/8 powinni odpaść z schalke

0

pewnie chodzi o to że mniej będzie boleć jakbyśmy przegrali w finale z juve niż jak z realem....

0

hehehehehe :D:D:D

0

jak to pięknie brzmi :D

0

ale memy polecą na ikera....zjedzą go w madrycie. ale nie ma co sie śmiać. Tyle zrobił dla ich drużyny a oni go wygwizdują. Z drugiej jednak strony moim zdaniem powinien już iść na piłkarską emeryture bo faktycznie Real stać na lepszego bramkarza

5

ciekawe gdzie jest ten kolo kibic realu co wypisywał nam tu że real nas rozjeb..... w finale i że dla nich tytuł mistrza kraju się nie liczy hahahahahahaha teraz powie że puchar LM też sie nie liczy hahahahahahah

0

TAK JEST!!!!!!!!!! BRAWO STARA DAMA

0

2och setek juve nie wykorzystało jak oni nie przejdą to się mocno wkurrrrr...

0

oby tu nie było tak jak w finale z atletico

0

nareszcie dobra zmiana w juve

0

sędzia jest poroniony za co ta zółta ??

0

hehe bale pewnie teraz powie ze koledzy go stresują więc nie strzela

0

pewnie znowu go wygwizdają jak real odpadnie

0

Komentarz usunięty

0

zgadzam się z Tobą ale to nie możliwe bo napewno trener go nie ściągnie.

0

juve zamiast atakaowac to zaczyna grać na stojąco tą 2ugą połowe

0

nie chodzi mi o to, że jest słaby i ja nie krytykuje konkretnie jego. Napewno jest z niego zawodnik ale nie za takie pieniądze jakie chce za niego juve, a przynajmniej dlamnie nie pokazał aż tak dużo żeby wykładać taką kase jaką wykładają już klubu które się o niego licytują. NIe piszę tego po tym meczu już dużo wczesniej pisałem o nim swoje jak dotąd nie zmienione zdanie.

2

bo Pirlo juz najlepsze złote lata ma za sobą. Był z niego wielki piłkarz ale moim zdaniem on w tym meczu jak i w 1szym meczu ma więcej niecelnych długich zagrań niż celnych.

4

ja widze że ten Pogba jest bardzo przereklamowany. dużo szumu się wokół niego robi a tak naprawdę nie jest wcale z niego taka gwiazda a tym bardziej nie za takie pieniądze jakie sobie juve za niego życzy.

1

w juventusie za mała liczba zawodników bierze udział w akcji żeby mogli strzelić bramkę

0

każdy ma swoje zdanie. oczywiście jestem bardzo szczęśliwy z awansu i napewno z tym oszczędzaniem sił masz racje. ale ciakaw jestem (czysto teoretycznie) czy ktokolwiek na tym forum wybaczyłby to szachowanie suił Lucho gdyby Bayern na koniec przy prowadzeniu 3-2 w 15 min wrzuciłby nam 3 bramki jak my im w 1szym meczu (zauważ że mieli mnóstwo okazji ku temu).

0

nie jednak ma faktycznie 9 pomyliłem się

0

nie rozumiem dlaczego uważasz że mój komentarz jest żałośny. chyba mam prawo do swojego zdania i nie uważam żeby było one żałosne (ani nie hejtuje ani jakoś nie najeżdżam tylko stwierdzam fakt). zauważ że my Bayernowi na camp nou 3 bramki strzeliliśmy w niecałe 15min, więc równie dobrze oni mogli nam strzelić 3 bramki przy prowadzeniu 3-2 i mieli dużo więcej czasu na to i sytuacji mieli więcej niż Barcelona w 1szym meczu. Poprostu czuje niesmak po tym jak Barcelona podeszła do drugiej połowy bo mogło się to zemścić. Na pewno oszczędzali siły, ale nie wiem czy oszczędzanie sił można przekładać nad ryzyko utraty awansu.
VEB

0

ma 8 bramek jest 2 bramki za messim i 1 za ronaldo

0

on jest zdrowy, poprostu ściągnał go Lucho bo chciał dać pograć pedro - efekty tej zmiany chyba sam widziałeś

1

i wyobraźmy sobie że tak w finale zagramy jak w 2ugiej połowie co wcale nie jest jakimś abstrakcyjnym nastawieniem na finał. 1 połowa wcale niebyła jakaś rewelacyjna...była skuteczna bo 2 z 4 sytuacji bramkowych wykorzystaliśmy. ter Stegen Moim zdaniem piłakarzem meczu w Barcelonie.

0

bo chciał mu dać strzelić

3

awans już pewny ale Lucho dzisiaj dał ciała ze zmianami. Cała drużyna już wyszła na drugą połowę pewna wygranej i to nas skarciło. niesmak awansu daję dzisiejsza przegrana (przegrana z osłabionym BAyernem)

0

pique to wogóle gra dzisja tak słabo że mi się wierzyć nie chcę

0

Barcelona wogole w 2ugiej połowie nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?