laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale dzban ze mnie przeciez w ostatnich 15 latach też ale brzmi lepiej jak w ostatnich 10
0
tu jest bład w tytule bo to jest 7 tytuł w ostatnich 10 latach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Primera_Divisi%C3%B3n
0
a skąd wiecie może messi z deportivo strzeli 4 bramki a ronaldo za tydzien nic.
0
Pique z 5l szampanem hahahahaah :D:D:D BRAWO BARCA
0
OLE OLA OLE BARCAAAAAAAAAAAAAAA CAMPEONES CAMPEONES BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA OLE OLA OLE OLA BARCAAAAAAAAAAAAA
0
ale real szmate wpuścił, bramkarz dał tak dupy że ancelotti będzie płakał ze casillasa nie wystawił hahahahahahahahhahaa kiwał się bramkarz w polu karnym z zawodnikiem espanyolu i stracił piłke hahahahahahahahahahahaha
0
hahahah real juz 1-1 campeones BARCA MISTRZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
goooooooooollllllllllllllllllllllllllllllll
0
bardziej nudnego meczu Barcelony w tym sezonie nie widziałem. I nie zrozumcie mnie źle, bo nie chodzi mi o to że gra słabo ale z tak grającym atletico przeważnie wszystkie mecze są nudne. Takie coś jakby szachy piłkarskie.
0
79% posiadanie piłki przez Barcelone. Brakuje tylko bramek.
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Superpuchar_Hiszpanii_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej
0
kiedyś tak było jak napisałem, ale teraz faktycznie gra się z przegranym finalistą pucharu co moim zdaniem nie ma racji bytu bo po co grać drugi ten sam mecz.
6
kamerun jest w afryce :)
1
a nie jest tak, że jeżeli Barcelona wygra i ligę i puchar to automatycznie Barcelona wygrywa superpuchar??
0
Kto waszym zdaniem jest faworytem do wygrania copa america ??
ja chciałbym żeby wygrała Brazylia (jak zawsze w kazdym turnieju w którym bierze udział), ale moim zdaniem faworytem jest Argentyna.
0
trochę wcześniej o 17 masz piłkarski przedsmak meczu Barcelony z Atletico a mianowicie MU - ARSENAL ,
5
zapomnieli dodać w tej prasie, że dziś Griezmann z Neymarem walczą o trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców.
0
hehehehe dobre. ale oni tam jadą na niego. widzę że nie tylko u nas tak jest :D
0
rozumiem już o Co Ci chodziło. ja również uważam, że jest dobrym zawodnikiem i zgadzam się Twoją opinią.
9
Kovacic bramkostrzelny ???? (Inter -52M /2G) o czym ty piszesz człowieku. On jest jeszcze młody i napewno nie zamieniłbym go za inieste.
Co nie znaczy że jest złym zawodnikem, oczywiście jest bardzo dobry i również widziałbym go w Barcelonie ale nie zamieniłbym tak odrazu za inieste
0
nie wiem ile w tym prawdy ale Ancelotti podobno jednak odchodzi do Man. City
0
z pozdrowieniami od messiego :D
5
buahahahahahahahaha ale ten Maradona jest przesadzony.
5
Będąc obiektywnym:
1. Sprzedaż Ronaldo i Zwolnienie Ancelottiego była by poprostu głupia i desperacka. Ronaldo co by nie było i to że go nie cierpie to uważam że dalej powinien grać(to tak jak by odrazu po ostatnich 2och słabyszych sezonach Barcelony sprzedawać messiego) a Ancelotti z realem rok temu wygrał przecież LM i Puchar Hiszpani.
2. Bale moim zdaniem jest bardzo dobrym zawodnikiem ale on po prostu nie pasuje do realu i wydaje mi się że do MU dużo lepiej i szybciej by się wpasował.
3. Iker bardzo dużo zrobił dla realu, jest ikoną hiszpańskiego futbolu ale lata robią swoje i powinien już iść na piłkarską emeryturę a nie na siłę siedzieć jeszcze te lata w realu bo już od następnego sezonu będzie już tam tylko grzał ławę. (Galaxy albo Azja tam mógłby jeszcze pograć...coś w tym rodzaju)
0
ale dodam, że ja sceptycznie widzę transfer Pogby do Barcelony, więc nie potrzebnie odpowiadałem na pytanie
0
sergio moim zdaniem nadal sergio
1
a ronaldo gdzieś tam na końcu 1szej 10tki :D
0
Moim z\daniem bardzo dobrze że przeszedł juventus bo To będzie walka o Potrójną korone bo tylko te dwie drużyny(Barca i Juve) mają szanse jeszcze ją zdobyć. Obie drużyny doszły do finału Pucharu w własnym kraju i obie druzyny mają już mistrza. A teraz zmierzą się ze sobą w Finale Ligi Mistrzów. Nie można tego finału nazwać inaczej jak walką o Potrójną Koronę.
Oczywiście liczę na to że przed finałem Barcelona i Juventus dokonają tych "formalności :)" i wygrają (Barcelona Ligę i Puchar a Juventus już jeszcze tylko Puchar).
8
Moim zdaniem on już pokazał że jest wielkim terenerem i niezależnie od tego czy zdobędziemy jakiś tytuł w tym sezonie czy nie to chciałbym aby został na kolejny sezon
3