laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i zamiast wyładowywać na mnie swoją złość za to że wygłaszam swoje poglądy idź do toalety i tam ją rozładuj. Po prostu jesteś żałosny
0
A moim zdaniem nazywanie kogoś idiotą po tym, że napisał nazwę klubu z małej litery oznacza, że sam musisz się czuć idiotą i masz z tym problem. Żal czytać twoje komentarze.
2
Ja się nie zdziwię jak przewaga realu po sobotnim meczu wzrośnie do 9pkt. 2 ostatnie mecze z realem na Camp Nou to wygrana Realu i wtedy Barca była w o wiele lepszej formie. Trudno :/
1
wczoraj lepiej Gijon grało w Madrycie jak My gramy w Sociedad. Trochę to smutne ale prawdziwe.
0
zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Brakuje nam pomocników którzy potrafiliby dobrze rozebrać piłkę. Xavi był fenomenalny ale nie wierzę że jedyny w historii. Napewno powinniśmy kiedyś znaleść kogoś na jego miejsce.
0
ale z nami jadą :(((((((
0
fajny artykuł. Ale co do tego wątku że w Anglii silniki są rozgrzane od początku to racja i dlatego Angielskie drużyny nic nie wygrywają od dekady już chyba
0
Powiem Ci że ja również uwielbiam czytać jego komentarze i wywiady pomeczowe. Widać w nich spokój i opanowanie.
0
Zgodzę się z Tobą że Gomes to największa pomyłka ze wszystkich transferów.
0
mozesz napisac dlaczego??
0
co on teraz zrobił to masakra jakas
0
moim zdaniem najsłabiej wypadają gomes, neymar, busquets i rakitic.
Ogólnie narazie gran derbi z taką grą to ja słabo to widzę.....
ps. ale zawsze wiara w sercu.
0
Gooooooooallllllllllllllllllllllllllllll ::DDDDDDDDDD
2
Zgadzam się z Tobą w tej kwestii w 100%.
0
nie śledzę kariery C. Ronaldo i z początku uznałem ten komentarz "że najgorszy od dekady" za bezpodstawny ale widzę że się myliłem.
0
Powiem ci że masz racje. Ale nie będę ukrywał że mnie by to gdzieś gryzło jakby ronaldo miał więcej ZPiłek niż Messi.
0
hahahahahahahaahahaha dobre dobre :D:D:D:D ( może to miał być jakiś przekaz z jego strony)
0
Moja opinia oczywiscie nie może być obiektywna bo jestem kibicem Barcelony od 21 lat i oczywiscie moim zdaniem messi jest lepszy od ronaldo. Ale przy wyborze kandydata do złotej piłki oczywiście wybiera sie trofea jakie zawodnik zdobył ze swoimi klubami a ronaldo ma LM z realem i ma Mistrzostwo Europy z Portugalia (fakt w finale nic nie zdziałał). Więc ja to nawet się nie łudzę że będzie inaczej niż że Ronaldo zdobędzie złotą piłkę. Ale Messi i tak ma ich 5 a Ronaldo 3 więc liderem dalej będzie Messi.
0
no przyznam Ci że tekst Zidane to żenada. Trochę za bardzo się podniecił... Fakt miał czym bo 3-0 z Atletico na Calderon to nie lada wyczyn. Ale żeby aż tak się spuszczać nad swoimi graczami. heh..
0
dlaczego uważasz że najsłabszy od dekady??
1
Powiem Ci że mi też się marzy taki scenariusz. Ale moim zdaniem ten mecz nie będzie jakimś wielkim odzwierciedleniem na przyszlość. Pozatym chciałbym żeby Barca w lidze zaczęła lepiej grać bo w LM to już wiadomo w sumie na starcie ze awans do 1/16 jest zapewniony :D.
0
jednak sie pomyliłem hahahaha :D::D:D:D:D:D:D
0
hyahahahahahahaha mowiłem 4-1 to jest tj jak mowia komentatorzy MAESTRIA !!!!!!!!!!!! :D:D
1
Nie wiem jak można uważać że pogba leszy od neymara i nie chodzi mi o tą akcje tylko o całość obu zawodników. Wiadomo juz na 100% że pogba nie trafi do Barcy bo jest nam nie potrzebny i za drogi (przeceniony)
0
wiem masz racje pesymistą(l.poj.) pesymistom (l.mg)
0
bedzie 4-1. smród straty pkty chyba juz powoli wszystkim pesymistą i ulatuje z dupy
0
goooooooooooolaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! D:D:D:D:D:D:D:D:D:
0
napewno bardziej nie zgupieje od ciebie
0
Komentarz usunięty
0
Wszyscy są już raczej juz pewni wygranej w pucharze króla po zwyciestwie 7-0 z valencią (na wyjazd mogą jechac rezerwy albo zawodnicy rzadziej występujący w składzie).
A nie zapominajmy że w drugim półfinale grają właśnie te dwie drużyny z którymi Barca zaliczyła w tym sezonie porażki z sevillą i pogrom 4-1 z celtą.