0

i zamiast wyładowywać na mnie swoją złość za to że wygłaszam swoje poglądy idź do toalety i tam ją rozładuj. Po prostu jesteś żałosny

0

A moim zdaniem nazywanie kogoś idiotą po tym, że napisał nazwę klubu z małej litery oznacza, że sam musisz się czuć idiotą i masz z tym problem. Żal czytać twoje komentarze.

2

Ja się nie zdziwię jak przewaga realu po sobotnim meczu wzrośnie do 9pkt. 2 ostatnie mecze z realem na Camp Nou to wygrana Realu i wtedy Barca była w o wiele lepszej formie. Trudno :/

1

wczoraj lepiej Gijon grało w Madrycie jak My gramy w Sociedad. Trochę to smutne ale prawdziwe.

0

zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Brakuje nam pomocników którzy potrafiliby dobrze rozebrać piłkę. Xavi był fenomenalny ale nie wierzę że jedyny w historii. Napewno powinniśmy kiedyś znaleść kogoś na jego miejsce.

0

ale z nami jadą :(((((((

0

fajny artykuł. Ale co do tego wątku że w Anglii silniki są rozgrzane od początku to racja i dlatego Angielskie drużyny nic nie wygrywają od dekady już chyba

0

Powiem Ci że ja również uwielbiam czytać jego komentarze i wywiady pomeczowe. Widać w nich spokój i opanowanie.

0

Zgodzę się z Tobą że Gomes to największa pomyłka ze wszystkich transferów.

0

mozesz napisac dlaczego??

0

co on teraz zrobił to masakra jakas

0

moim zdaniem najsłabiej wypadają gomes, neymar, busquets i rakitic.
Ogólnie narazie gran derbi z taką grą to ja słabo to widzę.....
ps. ale zawsze wiara w sercu.

0

Gooooooooallllllllllllllllllllllllllllll ::DDDDDDDDDD

2

Zgadzam się z Tobą w tej kwestii w 100%.

0

nie śledzę kariery C. Ronaldo i z początku uznałem ten komentarz "że najgorszy od dekady" za bezpodstawny ale widzę że się myliłem.

0

Powiem ci że masz racje. Ale nie będę ukrywał że mnie by to gdzieś gryzło jakby ronaldo miał więcej ZPiłek niż Messi.

0

hahahahahahahaahahaha dobre dobre :D:D:D:D ( może to miał być jakiś przekaz z jego strony)

0

Moja opinia oczywiscie nie może być obiektywna bo jestem kibicem Barcelony od 21 lat i oczywiscie moim zdaniem messi jest lepszy od ronaldo. Ale przy wyborze kandydata do złotej piłki oczywiście wybiera sie trofea jakie zawodnik zdobył ze swoimi klubami a ronaldo ma LM z realem i ma Mistrzostwo Europy z Portugalia (fakt w finale nic nie zdziałał). Więc ja to nawet się nie łudzę że będzie inaczej niż że Ronaldo zdobędzie złotą piłkę. Ale Messi i tak ma ich 5 a Ronaldo 3 więc liderem dalej będzie Messi.

0

no przyznam Ci że tekst Zidane to żenada. Trochę za bardzo się podniecił... Fakt miał czym bo 3-0 z Atletico na Calderon to nie lada wyczyn. Ale żeby aż tak się spuszczać nad swoimi graczami. heh..

0

dlaczego uważasz że najsłabszy od dekady??

1

Powiem Ci że mi też się marzy taki scenariusz. Ale moim zdaniem ten mecz nie będzie jakimś wielkim odzwierciedleniem na przyszlość. Pozatym chciałbym żeby Barca w lidze zaczęła lepiej grać bo w LM to już wiadomo w sumie na starcie ze awans do 1/16 jest zapewniony :D.

0

jednak sie pomyliłem hahahaha :D::D:D:D:D:D:D

0

hyahahahahahahaha mowiłem 4-1 to jest tj jak mowia komentatorzy MAESTRIA !!!!!!!!!!!! :D:D

1

Nie wiem jak można uważać że pogba leszy od neymara i nie chodzi mi o tą akcje tylko o całość obu zawodników. Wiadomo juz na 100% że pogba nie trafi do Barcy bo jest nam nie potrzebny i za drogi (przeceniony)

0

wiem masz racje pesymistą(l.poj.) pesymistom (l.mg)

0

bedzie 4-1. smród straty pkty chyba juz powoli wszystkim pesymistą i ulatuje z dupy

0

goooooooooooolaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! D:D:D:D:D:D:D:D:D:

0

napewno bardziej nie zgupieje od ciebie

0

Komentarz usunięty

0

Wszyscy są już raczej juz pewni wygranej w pucharze króla po zwyciestwie 7-0 z valencią (na wyjazd mogą jechac rezerwy albo zawodnicy rzadziej występujący w składzie).
A nie zapominajmy że w drugim półfinale grają właśnie te dwie drużyny z którymi Barca zaliczyła w tym sezonie porażki z sevillą i pogrom 4-1 z celtą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?