laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No być może przesadziłem, że się sypie ale nie zmienia to faktu że jak Iniesta niedługo odejdzie to w środku pola nie mamy żadnej rewelacji jak narazie. Być może później to się zmieni i zawodnicy lepiej się wpasują.
0
Ja nie skakałem z radości (może inni tak). Z Vidalem mam takie samo zdanie ale zgadzam się z tym, że zawodnik który dobrze gra w jednym zespolem może nie odnaleźć sie w klubie do którego przejdzie.
0
Moim zdaniem polityka transferowa w Barcelonie poważnie się w tym roku posypała. Wiele transferów jest nie przemyślanych i wiele z nich okazały się błędne
0
Rozumiem o czym mówisz ale ja naprawdę wole trafić na PSG które mimo że jest wyżej notowane od Monaco ale gra słabiej od niego w danym sezonie czy danym okresie czasu. Monaco nie przypadkowo wygrało swoją grupę a PSG 2-ugie miejsce remisując ostatni mecz z Ludogorcem 2-2 u siebie.
0
Nie wiem pod jakim aspektem lepiej bo PSG w lidze jest jak narazie za Monaco i w meczu między sobą Monaco pokonało PSG 3-1.
Żal, że na mocniejszego przeciwnika nie trafiliśmy??
Powiem Ci że boli mnie to jak wiele osób tu narzeka na te losowania i ocenia dane drużyny względem tego co kiedyś osiągnęły a nie jak grają teraz albo oceniają drużyny po tym ile mają kasy a nie jak grają.
0
Też tak mi się wydaje
0
Mówię wam Zieliński i Milik strzelą bramy na Bernabeu :)))))))
0
mogła lepiej i mogła gorzej. To jest losowanie i moim zdaniem tragedii nie ma a wręcz jestem pewny awansu o ile nic po drodze do 1/8 się nie popierdzieli (jak np kontuzje albo spadek formy)
4
Widzę, że wiele osób bawi się tu w Macierewicza ( że ustawione losowanie). Poza tym Napoli dla Realu nie jest słabe skoro zajęło 1 miejsce w grupie. W Lidze Włoskiej Też się nieźle trzymają wczoraj 0-5 na wyjeździe wygrali. PSG jak narazie nie gra rewelacji i zalicza remis za remisem. Moim zdaniem razem z Realem mamy równych przeciwników.
0
no ale jak już Tobie pisałem Oni patrzą głównie na to co dany zawodnik osiągnął w sezonie co moim zdaniem jest błędem bo np. w drużynie Realu jest też Pepe który wygrał LM i Euro
0
Bayern München v Juventus
Paris Saint-Germain v Atlético Madrid
FC Porto v AS Monaco
Manchester City v Napoli
Benfica v Leicester City
Real Madrid v Arsenal
Bayer Leverkusen v FC Barcelona
Sevilla v Borussia Dortmund
ja obstawiam takie :) .
0
w zupełności się z Tobą zgadzam ale nic na to nie poradzisz :/.
0
ale oni patrzą co dany zawodnik wygrał ze swoją drużyną a Messi wygrał Mistrzostwo Hiszpanii a Ronaldo Euro i LM
1
Ale i tak bezsensowne wydaje mi się go sprowadzać jak i tak mamy Vidala i nie sądzę żeby ten aspekt wynagrodzenia miałby brać górę przy tej zmianie.
0
Nie wiem po co Barcelonie Darjo Srna który ma 34 lata a pozbywają się wcześniej Daniego Alvesa który ma 33lata i grał na tej samej pozycji. To jakiś żart chyba.
29
Poza grą i umiejętnościami jakie posiada to właśnie między innymi za takie zachowania uwielbiam Messiego (gra fair play , jest uczciwy na boisku i z pokorą potrafi przyjąć porażkę jeśli taka nastąpi).
Wiem, że to banalne co napisze ale całkowitą odwrotnością jego charakteru jest Ronaldo.
0
Nie można odmówić Realowi walki, ale to co Oni robili dzisiaj to masakra, chodzi mi o te symulowanie fauli w polu karnym (te przewracanie się) chyba z 5 razy a później te przepychanki i kłótnie. Moim zdaniem, że sędzia wtedy nie wywalił kilku zawodników z boiska to szczęście mieli.
0
poza tym Ramosa już dawno nie powinno być bo czerwoną za tą akcje pod bramką Tytonia powinien dostać
0
mieli farta i tyle
1
no i wykrakałeś
0
ale tam wogole napierd....nka przed chwilą była. Że sędzia nikogo nie wyrzócił to ja się dziwie. Ale możliwe ze komisja zawiesi kilku piłkarzy z deportivo i realu
0
hahahahahahaha, kolega dobry żart, oglądasz teraz mecz z deportivo ???
11
Ale bym chciał aby tak pewny Zidane się pomylił i ten rezerwowy skłąd go dziś zawiódł. Dodam, że ostatnio Deportivo 5-1 z Sociedad u siebie wygrało. Wiadomo Real to nie Sociedad ale rezerwy to nei to samo.
0
hahahahahaha i co wszystko co w przerwie napisałem się spełniło :D:D:D , Osasuna góra do 60min wytrzyma i wynik 0-3 dla Nas.
Messi właśnie wyprzedza Ronaldo.
0
niech rakieta wejdzie może trochę ożywi naszą grę.
0
mówiłem że góra do 60 min wytrzyma Osasuna. :D:D
0
Z tym, że dzisiejsza dyspozycja naszych zawodników jest świetna. Po prostu pech.
0
Podejrzewam, że góra do 60min Osasuna wytrzyma i pada 1sza brama. Obstawiam 0-3 dla Nas.
1
jakby wszystko miało wpadać byłoby 10-0 . Spokojn ie zaraz coś wpadnie. Żaden piłkarz nie ma 100% skuteczności.
0
heh. myslalem ze chodzi Ci o N-ke