0

No być może przesadziłem, że się sypie ale nie zmienia to faktu że jak Iniesta niedługo odejdzie to w środku pola nie mamy żadnej rewelacji jak narazie. Być może później to się zmieni i zawodnicy lepiej się wpasują.

0

Ja nie skakałem z radości (może inni tak). Z Vidalem mam takie samo zdanie ale zgadzam się z tym, że zawodnik który dobrze gra w jednym zespolem może nie odnaleźć sie w klubie do którego przejdzie.

0

Moim zdaniem polityka transferowa w Barcelonie poważnie się w tym roku posypała. Wiele transferów jest nie przemyślanych i wiele z nich okazały się błędne

0

Rozumiem o czym mówisz ale ja naprawdę wole trafić na PSG które mimo że jest wyżej notowane od Monaco ale gra słabiej od niego w danym sezonie czy danym okresie czasu. Monaco nie przypadkowo wygrało swoją grupę a PSG 2-ugie miejsce remisując ostatni mecz z Ludogorcem 2-2 u siebie.

0

Nie wiem pod jakim aspektem lepiej bo PSG w lidze jest jak narazie za Monaco i w meczu między sobą Monaco pokonało PSG 3-1.

Żal, że na mocniejszego przeciwnika nie trafiliśmy??

Powiem Ci że boli mnie to jak wiele osób tu narzeka na te losowania i ocenia dane drużyny względem tego co kiedyś osiągnęły a nie jak grają teraz albo oceniają drużyny po tym ile mają kasy a nie jak grają.

0

Też tak mi się wydaje

0

Mówię wam Zieliński i Milik strzelą bramy na Bernabeu :)))))))

0

mogła lepiej i mogła gorzej. To jest losowanie i moim zdaniem tragedii nie ma a wręcz jestem pewny awansu o ile nic po drodze do 1/8 się nie popierdzieli (jak np kontuzje albo spadek formy)

4

Widzę, że wiele osób bawi się tu w Macierewicza ( że ustawione losowanie). Poza tym Napoli dla Realu nie jest słabe skoro zajęło 1 miejsce w grupie. W Lidze Włoskiej Też się nieźle trzymają wczoraj 0-5 na wyjeździe wygrali. PSG jak narazie nie gra rewelacji i zalicza remis za remisem. Moim zdaniem razem z Realem mamy równych przeciwników.

0

no ale jak już Tobie pisałem Oni patrzą głównie na to co dany zawodnik osiągnął w sezonie co moim zdaniem jest błędem bo np. w drużynie Realu jest też Pepe który wygrał LM i Euro

0

Bayern München v Juventus
Paris Saint-Germain v Atlético Madrid
FC Porto v AS Monaco
Manchester City v Napoli
Benfica v Leicester City
Real Madrid v Arsenal
Bayer Leverkusen v FC Barcelona
Sevilla v Borussia Dortmund

ja obstawiam takie :) .

0

w zupełności się z Tobą zgadzam ale nic na to nie poradzisz :/.

0

ale oni patrzą co dany zawodnik wygrał ze swoją drużyną a Messi wygrał Mistrzostwo Hiszpanii a Ronaldo Euro i LM

1

Ale i tak bezsensowne wydaje mi się go sprowadzać jak i tak mamy Vidala i nie sądzę żeby ten aspekt wynagrodzenia miałby brać górę przy tej zmianie.

0

Nie wiem po co Barcelonie Darjo Srna który ma 34 lata a pozbywają się wcześniej Daniego Alvesa który ma 33lata i grał na tej samej pozycji. To jakiś żart chyba.

29

Poza grą i umiejętnościami jakie posiada to właśnie między innymi za takie zachowania uwielbiam Messiego (gra fair play , jest uczciwy na boisku i z pokorą potrafi przyjąć porażkę jeśli taka nastąpi).
Wiem, że to banalne co napisze ale całkowitą odwrotnością jego charakteru jest Ronaldo.

0

Nie można odmówić Realowi walki, ale to co Oni robili dzisiaj to masakra, chodzi mi o te symulowanie fauli w polu karnym (te przewracanie się) chyba z 5 razy a później te przepychanki i kłótnie. Moim zdaniem, że sędzia wtedy nie wywalił kilku zawodników z boiska to szczęście mieli.

0

poza tym Ramosa już dawno nie powinno być bo czerwoną za tą akcje pod bramką Tytonia powinien dostać

0

mieli farta i tyle

1

no i wykrakałeś

0

ale tam wogole napierd....nka przed chwilą była. Że sędzia nikogo nie wyrzócił to ja się dziwie. Ale możliwe ze komisja zawiesi kilku piłkarzy z deportivo i realu

0

hahahahahahaha, kolega dobry żart, oglądasz teraz mecz z deportivo ???

11

Ale bym chciał aby tak pewny Zidane się pomylił i ten rezerwowy skłąd go dziś zawiódł. Dodam, że ostatnio Deportivo 5-1 z Sociedad u siebie wygrało. Wiadomo Real to nie Sociedad ale rezerwy to nei to samo.

0

hahahahahaha i co wszystko co w przerwie napisałem się spełniło :D:D:D , Osasuna góra do 60min wytrzyma i wynik 0-3 dla Nas.
Messi właśnie wyprzedza Ronaldo.

0

niech rakieta wejdzie może trochę ożywi naszą grę.

0

mówiłem że góra do 60 min wytrzyma Osasuna. :D:D

0

Z tym, że dzisiejsza dyspozycja naszych zawodników jest świetna. Po prostu pech.

0

Podejrzewam, że góra do 60min Osasuna wytrzyma i pada 1sza brama. Obstawiam 0-3 dla Nas.

1

jakby wszystko miało wpadać byłoby 10-0 . Spokojn ie zaraz coś wpadnie. Żaden piłkarz nie ma 100% skuteczności.

0

heh. myslalem ze chodzi Ci o N-ke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?