laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj coś czuje że z tym składem ciężko będzie dziś z Sociedad. Wiadomo porażka nie wchodzi w grę ale nie zdziwie się jak będzie remis.
2
a my ich widzimy za każdym razem gdy grają mecz.
0
za Gomesa dałbym Roberto ja Gomesa wogóle nie widzę w Barcy, jeszcze zastanowiłbym się czy napewno digne za Albe. Bez tych 2 różnic skład podałem taki sam ;)
3
Uwierz mi że oglądam każdy mecz Barcy i to że Gomes został kupiony za mln to tylko fakt że polityka transferowa coś kuleje. Gomes właśnie w ostatnich meczach w których grał spisywał się kiepsko i same niskie noty zbierał. Za Busiego ja dziś już prędzej widziałbym Roberto , to że on słabo gra na PO nie znaczy że w środku zagra słabo. Już dawno na tej pozycji nie grał i zastanawia mnie jak się spisze. Ale to jest moja wizja i oczywiście mamy mieć prawo inną.
Pozdrawiam
1
Gomesa to ja jedynie był widział na trybunach.
0
Masz racje Cillesien z rozpędu napisałem ter stegen
7
Gomesa to ja jedynie na trybunach bym widział.
0
Ja widziałbym na dzisiejszy mecz skład tak :
Ter stegen
Vidal - Pique - Mascherano - Alba
Rakitic - Sergi Roberto - Turan
Messi - Suarez - Neymar
A jak już zdobędzie się przewage to można by wprowadzić Denisa, Digne czy Umtitego.
0
On się wcalne nie cieszył, uwierz mi że on się napewno wcale nie cieszył i powiem Ci że mi to go żal troche.
1
Powiem Ci, że co do Isco zgadzam się z Tobą. Moim zdaniem oni dwaj bardzo by do Barcy pasowali. Tak za rok góra dwa jak już Iniesta mniej będzie rade dawał to Coutinho na lewej a Isco na prawej pomocy. Byśmy mieli mega drugą linie :D
1
"Barcelona ma ułatwione zadanie po tym jak Real Madryt pożegnał się z rozgrywkami... " Moim zdaniem to nie jest żadne ułatwione zadanie. Bo czy by przeszedł Real czy jak wiemy przeszła Celta to poziom trudności jest zawsze taki sam bo do następnej rundy przechodzi lepszy.
3
Real za Burtą :D:D:D:D BRAWO CELTA BRAWO CELTA
0
Takie komentarze jak twój to kojarzą mi się z Krystyną jak wypowiada się w wywiadach które są z nim robione i chwali się że jest the best i jeszcze jak kpi z innych drużyn na różnych Galach. Dosłownie Ty i jeszcze paru innych użytkowników forum takimi wypowiedziami zniżacie się do jego poziomu wypowiedzi .
0
Masz rację. Rówież nie rozumiem tych głupich komentarzy. Człowiek normalnie się wypowiada, że wierzy w awans a tu śmiech na niego od takich ludzi i pocisk za to że wogóle jedzie na rewanż.
1
Ja mu dałem 8,0 i wg mnie również grał rewelacyjnie plus to jak wyciagnął pod koniec tę mocne uderzenie lecące pod poprzeke.
4
Moim zdaniem 3,5 dla Umtitiego od redakcji to zdecydowanie za mało. Przecież on nie grał fatalnie, fakt nie grał reweloacji, kilka strat ale żeby już 3,5. Ja dałem mu 6.
I Vidal fakt nie grał całego meczu ale za te 30 min ja mu spokojnie dałem 7. Idealnie angażuje się w ataku , tu asysta na sam koniec i kilka jego odbiorów również widziałem.
A tak to większość ocen mam takie same lub tam różniące się 0,5 lub 1 punktem.
Ale najważniejsze, że pewna wygrana 4-0 która napewno podbuduje drużynę i wróży dobrą przyszłość. Szkoda tylko Busiego
3
Jak ty taki system tolerujesz to twoja sprawa. Ale uwierz mi że nikt w Barcelonie jak i na świecie raczej nie. Dopóki tego się nie będzie nagłaśniać i o tym mówić to doputy dalej będą nas ruchać na punkty.
0
kiedy on to powiedział ???? :D
0
Gomes to chyba raczej nie.
0
Powiedział "Kameruńczyk" i powiedział w trakcie tego meczy gdy mówił jak Umtiti się sprowadził do Barcelony.
Umtiti jest Francuzem ale Kameruńskiego pochodzenia i pewnie dlatego mu się pomyliło.
0
Tak Real ostatnio narzeka że to oni mają w plecy bo to im się liczne kontuzje przytrafiają. Fakt mają ich kilka ale my też teraz musimy powiedzieć że ostatnio z meczu na mecz odpada nam jakiś zawodnik, bo najpierw Rafinha późnej Iniesta a teraz Busi. W sumie trzech podstawowych zawodników z linii pomocy.
0
Nawet aż tam w tle widać jak Messi się przeraził i zacisnął zęby. Moim zdaniem powinien za to zagranie ten zawodnik dostać czerwoną kartkę.
0
Mascherano już ma 33 lata i powinno się dawać więcej gry młodszym. Ja bym postawił na Rakiete albo Roberto
0
Dobra za bardzo sie rozpedzilem.
0
wiem ale w Barcy bardziej na stopera się nadaje moim zdaniem.
0
Faulu Suareza nie było. Kilka razy obejrzałem powtórkę tego gola i nic niebyło. To właśnie ten obrońca w ręcę już chciał łapać piłkę ale mu odskoczyła.
0
Jeśli twoim zdaniem Mascherano technicznie odstaje od tych graczy to coś słabo śledzisz mecze Barcy. Moim zdaniem prędzej Mascherano ma miejsce w składzie niż cała ta trójka z tym że oni grają na innych pozycjach a Masche raczej na def. pomoc się nie nadaje tylko na stopera.
4
Bardzo dobry mecz. Vidal po raz kolejny pokazał że to jemu się należy 1sze miejsce w składzie na tej pozycji (piękna asysta i bardzo dobra gra). Teraz trzeba czekać na wieści o Busim bo brak jego i Iniesty to trochę nie ciekawie.
0
mathieu do zmiany bez dwóch zdań.
0
Pajac to ty masz na czole napisane wiec sie nie zal. A i tak jest napisane ze juz narzeka wiec smieszny jestes. Nie wiem przed kim mialbym chciec zablysnac....?