laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gomes i Denis w skladzie a Turan na trybunach. Znowu lucho chyba odbija. W meczu z deportivo nawet Messi zagral kulawo (chyba najgorsze oceny zebral). Arda slabszy mecz i juz trybuny.
Pewnie sprowadzenie Gomesa bylo pomyslem Lucho i kosztem dobra zespolu stara sie udowodnic ze cos z niego bedzie.
3
Zgadzam sie z toba. To jakies bzdury ze po sezonie ma odejsc. W meczu z PSG gral bardzo dobrze a to ze w meczu z deportivo zagral slabo nie znaczy ze jest do wywalenia. Wielu zagralo slabo z la coruna.
7
Heh 4-3-3 ostatnio zagralismy z deportivo. To ustawienie powinno juz do konca sezonu pojs w zapomnienie. Barca przy nin wogole gra jakas zagubiona.
2
Nawet jak wygramy to el clasico " 10 do 0 " to nie jestesmy wstanie wygrac ligi. Przeciez na ta chwile mamy 5 pkt straty do Realu. Zakladajac ze my wygramy z Valencia a oni z Celta dalej tak bedzie.
Wiec nawet jak u nich wygramy to pozostaja jeszcze 2pkt. Pozatym w tym sezonie Barca ma to do siebie ze glupio traci pkt w meczach ktore sa tzw pewniakami jak np teraz z deportivo i inne.
Trzeba walczyc o LM i PK. Real z Bayernem moim zdaniem dostanie srogie baty. Po tym co dzis pokazali i jak jeszcze Bilbao slabo zagralo to nie maja wiekszych szans i juz chyba w pierwszym meczu w Niemczech sprawa awansu sie wyjsni.
5
Powiem Tobie ze nie zawsze trener o wielkiej slawie a tak jak to ty nazywasz z wyzszej polki musi byc najlepszym rozwiazaniem dla klubu czy zawodnikow. Lucho jest wlasnie tego przykladem bo to z nim siegnelismy m.in. po tryplet. A w momencie obejmowania stanowiska trenera zadnych wiekszych sukcesow jako trener nie osiagnal.
0
Eeee nie wydaje mi sie zeby Lucho mial popelnil dwa razy z rzedu ten sam blad i wystawic gomesa nie gomesa i zagrac 4_3_3
0
heh........................:D
0
Bardzo się cieszę, że:
1. nie trafiliśmy na Real i Bayern bo moim zdaniem na tą chwile to dla nas( może nie dla wszystkich) to 2 najtrudniejsi przeciwnicy na których mogliśmy trafić.
2. Real i Bayern trafili na siebie bo nie lubię (bardziej Realu) obu tych drużyn i wiadomo że jedna już odpadnie na tym etapie i już też na nich nie trafimy.
Szkoda że:
1. Nie trafiliśmy na Leicester
Uważam, że każdy przeciwniki (prócz Leicester) na jakiego teraz mogliśmy trafić po wylosowaniu 2 cwierćfinałów jest tak samo wymagający.Monaco , Borussia, Atletico taką samą trudność by nam przytrafili jak Juve więc napewno nie ma co narzekać to było eleganckie losowanie .
0
tak jest tak jest. Jednak sprawiedliwosc jest jeszcze na tym swiecie :D
0
Ja w polfinalach widze atletico monaco barca. I bayern
6
Juve to przeceniona druzyna. Slabsza od psg. Tam wszyscy sa juz ok 30. Eleganckie losowanie. A Real hehe w koncu im losowanie doj...balo
0
Lei -Bar
Juve- Mon
Real- Bayern
Atletico - Borusia
0
Moim zdaniem Monaco i Borussia nie sa przystepnymi. Sa tak samo trudnymi druzynami do przejscia jak atletico czy juve.
0
Moim zdaniem najciezszy dla nas ze wszystkich druzyn jest Bayern.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ala gomes tylko jakiegos z Monaco albo wogole w l.fra. jest duzo
20
Leicester - Barcelona
Juventus - Monaco
Real - Bayern
Atletico - Borussia
0
No i elegancko. Szkoda ze nie potrafia grac 90min tak jak graja w pierwszych 45.
0
Po co on nam. Fakt dobry jest ale on juz 29 lat (zaraz 30stka). Barca powinna mlode talenty wypatrywac a nie na sile kupowac zawodnikow.
3
Heh, połowa tych ich zażaleń jest kwestią sporną (bo np. moim zdaniem karny na neymarze był, może nie było to specjalne ale spowodował on upadek neymara). I tak samo Barcelona mogłaby wymienić decyzje sędziego na korzyśc PSG i można by się tak licytowac do usranej śmierci. Żałosne to jest a jeszcze bardziej żałośni i cuchnący hipokryzją są kibice Realu którzy nie mogą przeboleć awansu Barcelony do ćwierćfinału. Ile razy w lidze im sędzia pomógł w niejednym meczu co Pique już z siebie wychodził? 10? 15?
0
Napewno Real Trafi na Leicester. Nie może być inaczej :D
0
Jest Gomes jest porazka.
1
Ja cos czuje ze trafiny na juve albo borusie
0
Powiem Ci że taka kolejność to chyba większości osób znających się jako tako na piłce właśnie jest ;).
0
Żałosny jest i żal mu dupę ściska.
0
nie no jednego jak już :D
3
hahahaha dokładnie. Idealnie powiedziane.
3
W tej sytuacji co ty piszesz były nawet dwie ręce bo najpierw się piłka odbiła od ostatniego zawodnika w murze po czym zatrzymała na chwilę na ręce zawodnika tego co był tuż obok.
0
Sergio Ramos ku......wa dzisiaj nie zasnie hehehehee. Ale wiecie co ja chyba tez nie :DDDDDDDD ale ja ze szczescia a on sie zapłacze na smierc chyba. HAHAHAHAHAHA ale no muszę przyznac nie wierzyłem, nie wierzyłem, dopiero od drugiej połowy zaczałem wierzyc.
0
TAaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkk