5

Gomes i Denis w skladzie a Turan na trybunach. Znowu lucho chyba odbija. W meczu z deportivo nawet Messi zagral kulawo (chyba najgorsze oceny zebral). Arda slabszy mecz i juz trybuny.
Pewnie sprowadzenie Gomesa bylo pomyslem Lucho i kosztem dobra zespolu stara sie udowodnic ze cos z niego bedzie.

3

Zgadzam sie z toba. To jakies bzdury ze po sezonie ma odejsc. W meczu z PSG gral bardzo dobrze a to ze w meczu z deportivo zagral slabo nie znaczy ze jest do wywalenia. Wielu zagralo slabo z la coruna.

7

Heh 4-3-3 ostatnio zagralismy z deportivo. To ustawienie powinno juz do konca sezonu pojs w zapomnienie. Barca przy nin wogole gra jakas zagubiona.

2

Nawet jak wygramy to el clasico " 10 do 0 " to nie jestesmy wstanie wygrac ligi. Przeciez na ta chwile mamy 5 pkt straty do Realu. Zakladajac ze my wygramy z Valencia a oni z Celta dalej tak bedzie.
Wiec nawet jak u nich wygramy to pozostaja jeszcze 2pkt. Pozatym w tym sezonie Barca ma to do siebie ze glupio traci pkt w meczach ktore sa tzw pewniakami jak np teraz z deportivo i inne.
Trzeba walczyc o LM i PK. Real z Bayernem moim zdaniem dostanie srogie baty. Po tym co dzis pokazali i jak jeszcze Bilbao slabo zagralo to nie maja wiekszych szans i juz chyba w pierwszym meczu w Niemczech sprawa awansu sie wyjsni.

5

Powiem Tobie ze nie zawsze trener o wielkiej slawie a tak jak to ty nazywasz z wyzszej polki musi byc najlepszym rozwiazaniem dla klubu czy zawodnikow. Lucho jest wlasnie tego przykladem bo to z nim siegnelismy m.in. po tryplet. A w momencie obejmowania stanowiska trenera zadnych wiekszych sukcesow jako trener nie osiagnal.

0

Eeee nie wydaje mi sie zeby Lucho mial popelnil dwa razy z rzedu ten sam blad i wystawic gomesa nie gomesa i zagrac 4_3_3

0

heh........................:D

0

Bardzo się cieszę, że:

1. nie trafiliśmy na Real i Bayern bo moim zdaniem na tą chwile to dla nas( może nie dla wszystkich) to 2 najtrudniejsi przeciwnicy na których mogliśmy trafić.

2. Real i Bayern trafili na siebie bo nie lubię (bardziej Realu) obu tych drużyn i wiadomo że jedna już odpadnie na tym etapie i już też na nich nie trafimy.

Szkoda że:

1. Nie trafiliśmy na Leicester

Uważam, że każdy przeciwniki (prócz Leicester) na jakiego teraz mogliśmy trafić po wylosowaniu 2 cwierćfinałów jest tak samo wymagający.Monaco , Borussia, Atletico taką samą trudność by nam przytrafili jak Juve więc napewno nie ma co narzekać to było eleganckie losowanie .

0

tak jest tak jest. Jednak sprawiedliwosc jest jeszcze na tym swiecie :D

0

Ja w polfinalach widze atletico monaco barca. I bayern

6

Juve to przeceniona druzyna. Slabsza od psg. Tam wszyscy sa juz ok 30. Eleganckie losowanie. A Real hehe w koncu im losowanie doj...balo

0

Lei -Bar
Juve- Mon
Real- Bayern
Atletico - Borusia

0

Moim zdaniem Monaco i Borussia nie sa przystepnymi. Sa tak samo trudnymi druzynami do przejscia jak atletico czy juve.

0

Moim zdaniem najciezszy dla nas ze wszystkich druzyn jest Bayern.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ala gomes tylko jakiegos z Monaco albo wogole w l.fra. jest duzo

20

Leicester - Barcelona
Juventus - Monaco
Real - Bayern
Atletico - Borussia

0

No i elegancko. Szkoda ze nie potrafia grac 90min tak jak graja w pierwszych 45.

0

Po co on nam. Fakt dobry jest ale on juz 29 lat (zaraz 30stka). Barca powinna mlode talenty wypatrywac a nie na sile kupowac zawodnikow.

3

Heh, połowa tych ich zażaleń jest kwestią sporną (bo np. moim zdaniem karny na neymarze był, może nie było to specjalne ale spowodował on upadek neymara). I tak samo Barcelona mogłaby wymienić decyzje sędziego na korzyśc PSG i można by się tak licytowac do usranej śmierci. Żałosne to jest a jeszcze bardziej żałośni i cuchnący hipokryzją są kibice Realu którzy nie mogą przeboleć awansu Barcelony do ćwierćfinału. Ile razy w lidze im sędzia pomógł w niejednym meczu co Pique już z siebie wychodził? 10? 15?

0

Napewno Real Trafi na Leicester. Nie może być inaczej :D

0

Jest Gomes jest porazka.

1

Ja cos czuje ze trafiny na juve albo borusie

0

Powiem Ci że taka kolejność to chyba większości osób znających się jako tako na piłce właśnie jest ;).

0

Żałosny jest i żal mu dupę ściska.

0

nie no jednego jak już :D

3

hahahaha dokładnie. Idealnie powiedziane.

3

W tej sytuacji co ty piszesz były nawet dwie ręce bo najpierw się piłka odbiła od ostatniego zawodnika w murze po czym zatrzymała na chwilę na ręce zawodnika tego co był tuż obok.

0

Sergio Ramos ku......wa dzisiaj nie zasnie hehehehee. Ale wiecie co ja chyba tez nie :DDDDDDDD ale ja ze szczescia a on sie zapłacze na smierc chyba. HAHAHAHAHAHA ale no muszę przyznac nie wierzyłem, nie wierzyłem, dopiero od drugiej połowy zaczałem wierzyc.

0

TAaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?