2

a czym wy się przejmujecie. Ja mam na tą złotą piłkę wywalone na maksa. Wy się przejmujcie wynikami klubu. A złotą piłkę zdobędzie Lewandowski bo Bayern w Madrycie wygra 3-2 . Real u siebie gra słabiej jak na wyjazdach i miał wczoraj mega farta.

0

Na tym, Raz -że Lewandowskiego nie było bo Muller to gra jak stary dziadek phhhh on nie gra on się gibie na tym boisku i nie wykorzystał dogodnych sytuacjiw polu karnym dwa- Vidal z trzech setek(w tym karny) w pierwszej połowie wykorzystał tylko jedną Trzy - Czerwona Kartka dla Martineza bo 2 czy 3 minuty od pierwszej żółtej dostał drugą a jak piłkarze Realu faulowali po kilka razy to najwyżej dostali po jednej żółtej.

0

Wczoraj real mial farta

0

Ale ten Real ma farta, prawie żadnej akcji nie zrobił moze 2-3 tylko ale zadnej setki. Bayern juz 3-0 powinien prowadzic bo Vidal z 2 setek i 1 karny tylko jedna sytuacje wykorzystał i tam nie liczę robena i Mullera. Ja siedze i mnie to tak z nerwów rozpie.... .
Bo Juve wczoraj w pierwszej połowie kilka strzałow i odrazu dwa gola. Tu Bayern ma mega przewage i tylko 1-0. ehhhhh

3

Dembele i Couthinho to sa idealni pilkarze ktorzy napewno godnie mogliby nosic koszulke Barcelony.

0

I trzeba jeszcze zaznaczyc ze porazki w najwazniejszych momentach. Bo przegrac 8meczy to nie jakis szok ale te porazki mialy miejsce wtedy kiedy potrzebowalismy wygranej najbardziej. Np z la coruna czy malaga.

0

Stary chyba inny mecz ogladales. Na tym portalu zle na poczatku podali ustawienie moze dlatego tak myslisz.

0

ale tu nie chodzi o samego Gomesa. Dla Gomesa to ten mecz był najlepszym meczem a barwach Barcy. Czemu od poczatku nie zagrali 3-4-3 to jest wazne pytanie i jak juz wystawił 4-3-3 to dlaczego nie wystawił Alby ktory jest nominalnym LO a postawił starego Mathieu ktory kolejny mecz z rzedu dał ciała to drugie wazne pytanie.

1

Ja wiem czy musi dokonac czegoś wielkiego. Musi wygrać 3-0 i np w karnych pokonac Juve. To nie jest jakas wielka Remontada bo wynik 3-0 na własnym boisku jest moim zdaniem czyms jak najbardziej wykonalnym. Pytanie czy w koncu uparty jak osioł lucho wyciagnie wniosku i druzyna zacznie grac z animuszem bo ewidentnie widac po ich minach podczas meczu ze cos nie gra i cos im nie pasuje.

2

Nie wchodzę w waszą dyskusje ale nie jest prawdą piszesz ze spalonego khediry nei było i powinno byc 4-0 bo po gwizdku sedziego mineło z 10sekund i juz obroncy przestali grac wiec takie gadanie nie ma sensu.

0

Fernandez ty juz lepiej pakuj walizki i zawijaj z Barcy.

0

Rio bardzo dobrze prawi. Zapomniał dodać że trener już też się wypalił

1

Juve jak narazie straciło 2 bramki w całym turnieju . A oni chcą strzelić 4 gole w jednym meczu. hahaha.

0

NIe wygramy Ligi mistrzow to jest pewne i w lidze po klasyku Real nam odskoczy o kolejne 3pkt. I wygranej w pucharze krola nie byłbym taki pewny bo jak widziałem mecz Alaves na Bernabeu z Realem to do 88 min jeszcze jak było 1-0 dla Realu (po bramce ze spalonego) to Alaves grało całkiem całkiem. Miało swoje sytuacje i cisnęli Real. Więc to wcale nie jest pewne ze zdobędziemy ten Puchar. Nawet wolałbym zebyśmy juz nic nie wygrali niz sam ten Puchar bo wtedy moze zmusiłoby to władze klubu do działania i pomyślunku.

1

heh moim zdnaniem własnie wyjątkowo gra po jego zmianie sie poprawiła. Może zbieg okolicznosci. Dodam ze chyba zagrał swoj najlepszy mecz.

0

Jeden z większych błędów Lucho we wczorajszym meczu, Po pierwsze to taktyka 4-3-3 a dwa to jak już ją wybrał to mając nominalnego zawodnika na lewą obronę to on wystawia starego obrońcę takiej klasy co moim zdaniem w naszej ekstraklasie miałby problem z dostaniem się do składu.

Dodam jeszcze, że taka filozofia wystawiania składu upartego jak osioł lucho plus filozofia transferowa Fernandeza doprowadzi, że nie dlugo nie będziemy mieli obrońców. Rok temu odszedł Bartra teraz nam odejdzie Alba do MU. Zostanie nam tylko Umtiti ktory i tak został kupiony oraz Pique ktory juz wcale nie jest taki dobry.

0

A po co wnosić apelacje?? Po pierwsze wiadomo , że nie odwieszą a po drugie może czegoś się nauczy ten Neymar. Z nim czy bez niego i tak wiadomo, że dostaniemy baty.

4

Nie wiem czemu ale mam takie zle przeczucie ze juz na kilka sezonow ta nasza Barca cos siadzie. Polityka transferowa w Barcelonie jest katastrofalna i dopoki nie zmieni sie ludzi lub ich podejscia co tam tym wszystkim steruja to nic sie nie zmieni przez kilka sezonow.
Powiem wam ze jeszcze nigdy nie mialem takiego stracha niepewnosci przed El Clasico. Moga byc najwieksze baty od wielu lat.
Lucho w Barcy ma tendencje spadkowa- 1 sezon 3trofea 2 to dwa a ostatni to chyba jeden choc jeszcze wcale nie wiadomo.

0

Wiecie co, moim zdaniem już pal licho tę obrone bo stracić 3 bramki w meczu się zdarza, ale najwięcej pretensji możemy mieć do tria MSN bo tyle sytuacji co mieli plus ta Iniesty z pierwszej połowy i nie wykorzystać chociaż jednej to należy sobie tylko pluć w brodę. Moim zdaniem wina MSN i jak zwykle uparty jak osioł Lucho (dobrze że już odchodzi)

0

gola wypracowała mu druzyna, tylko drugiego dobrze strzelił choć nawet komentarzy i ja uwazam ze ter stegen dał ciała.

0

przepowiedziałes ja pierd..........................kur

0

Ja powiem tak jak powiedział komentator, przy odrobinie szczęscia mogłby być równie dobrze 1-1. Nie ma co wieszać psów. W drugiej połowie strzelimy im 3 gole i wygramy :D

0

Mecz podobno ma byc przełozony

0

Bardzo dobry skład wystawił lucho. Ustawienie 3-4-3, Masche do przodu za Busiego a na jego miejsce wpuscił Mathieu. Chyba wystawił najlepiej jak mógł.

0

bo mathieu to nominalny obrońca a Alba lewa flanka. Przy ustawieniu 3-4-3 alba na obrone by sie nie nadawał.

6

zgadzam się, jakby nie mogli poczekac do jutra. Tak specjalnie żeby go zdołować. A to ku....iska są w tej hiszpanii.

1

Występ Suareza dyskretny ??? hahahahahaha dobre sobie

0

Również i Moim zdaniem juve jest słabsze niż 2 lata temu. Natomiast nie uważam że my jesteśmy lepsi niż 2 lata temu. Ale wydaje mi się że poradzimy sobie z nimi.

0

grając 4-3-3 mając pełny wachlarz wyboru , Barca przegrała 4-0 w Paryżu poźniej po remontadzie grając tym ustawieniem z Deportivo 2-1 i teraz z Malagą 2-0. Tym razem sytuacja jest inna i uważam że to ustawienie i skład co ty napisałeś jest na równi dobre z tym co ja podałem. Ale zakładając że byłby Busi i ci kontuzjowni to zawsze 3-4-3 bedzie lepsze. Również szanuje twoje zdanie. Ale powiem Ci za kazde inne ustawienie byłoby lepsze od mojego bye nie grał Gomes.

Visca el Barca

0

Taki sam skład podali dziś w Przeglądzie Sportowym ;) ale nie uważam żeby był zły, choć wolę ten podany tutaj bo juz od kkilku dni taki sam podaje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?