0

wiesz ze mam to samo :D

0

Jedziemy z nimiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VEB

2

a w dogrywce 2-0 (5-0) Neymar Neymar

0

Normalnie prezydent, kapitan i dyrektor xD

0

ale on napisał że w el clasico a nie w LM.

0

Tak jak napisałeś, czerwona za faul ktorego nei było dla Marcelo, poxniej grając w 10 Real dostaje od nas Manite (w tym 2bramki ze spalonego) i im nie zalicza bramki ktora powinna byc.
I po meczu spytać się Marcelo - oczywiście nie uważa pan aby blędy sędziowskie wypaczy wynik ?? dalej pan ne jest za wprowadzeniem VAR ?

0

Mnie obecność Mathieu i jej brak Alby również na początku juz podłamała.

0

Będzie : INFERNO FATALITY MANITA 5-0 UAHAHAHAHAHA :D (chciałbym w to wierzyc)

0

Przeciez 4tygodnie miał pauzowac. Minęło już ?? chyba nie jeszcze

3

hehehehe Albo Manite.

0

Takie samo ustawienie podałem wczoraj z tym ze na dwoch pozycjach mam innych zawodników. :
Masche-Pique-Umtiti-Alba
Busi-Iniesta
Roberto-Messi-Suarez-Neymar

0

Przecież 4-3-3 graliśmy w Turynie i kolejny raz ta taktyka zawiodła.

0

1.MEdia, Komentatorzy i znawcy futnolu, dziennikarzy twierdzą że Real przepchnięty do półfinału. Bayern do nieuniknionego momentu stzrelenia ze spalonego bramki przez ronaldo był lepszy grając w 10tkę, po tej bramce juz odpuscili.

2. Przeszła drużyna co miała mega farta (byc moze posmarowała sedziemu heh zart) a druzyna lesza zostałą odesłana z kwitkiem przez sedziego.

3. Zal mi ciebie jak mozesz uwazac ze przeszła druzyna lepsza.

0

głupszego zartu chyba nie mogłes tu wpisac

0

Panie Karolu Bardzo Fajny artykuł. Zawarł pan w nim dużo prawdy.Podobają mi się jak Pan przedstawia świetność Barcelony i to że jeden czy nawet kilka "słabszych" (czyli bez z któregoś z 3pcuharów :D) sezonów nie znaczy, że Barcelona już upadła.

0

widzisz jak Sedzia nie pomoze Realowi to normalnie mecz stracony

0

MArtino to MArtino a Valverde to Valverde

0

Real dzis odpada. Gra Boateng Gra Hummels Gra Lewy :D:D:D:D 2-4 dla Bayernu :D

0

nie no nie uwazam zeby Valverde miał nie pomoc. W poprzednim artykule o trenerach pisałem ze dla mnie prawie kazdy procz Unzue :D. Koeman faworyt

4

Zgadzam się z Tobą. Z Evertonem ma znakomitą koncówkę sezonu. DO tego z Valencia zdobył chociaż Puchar Hiszpani. W tych artykułach czasami tak na odpiernicz cos rzucą i do konca nie przemyślą. Najlepsza opcja na trenera moim zdaniem dla nas teraz.

1

Dokładnie za te pieniadze to gra gówno. Gra na poziomie jakiegoś średniaka francuskiej Ligue 1. Tam sie nadaje.

1

Ogladałem wiele meczy MU w tym sezonie i chyba 5 ostatnich jego meczy łacznie z tym niedzielnym z chelsea gdzie moim zdaniem nic nie grał. Gra piach , jakbym nie ogladał to bym sie nie wypowiadał. Jest poprostu słaby i Transfer żenada roku MU. Lubie MU i licze na to ze zagrają za rok z LM po wygraniu ligi europy.

1

nie spinam się. heh spinałbym się jakbym zaczął coś się srać do Ciebie. Ja jestem spokojny człowiek. Tak się odpowiada na luzie z żartem. Ty mi lekką złośliwosc rzuciłeś a Tobie lekką ale na poziomie. A ze sabobojstwo to twoje zdanie ja uwazam inaczej. Wszystko ok.

Również pozdrawiam

0

Alves po nogach pare razy poskrobał Neymarowi

0

Ja ciebie tez podziwiam ;)

1

i zobacz w Juve masz wielu lepszych zawodnikow co wiecej osiagneli a na stronie Barcy masz chyba juz 10 artykul odkad wiuemy ze gramy z Juve o Dybali. Wkurw.... mnie to nie zle.

1

Od dłuższego czasu go nie lubie. I nie chodzi tu o mecz z nami. Uwazam , że juventus ma to do siebie ze robi wielkie gwiazdy z pilkarzy ktorym jeszxcze moim zdaniem wiele brakuje zeby nimi byc. Jak np jeszcze ostatnio Pogba wielka gwiazda za ponad 100mln przeszedł do MU gdzie gra totalny piach. On jest podbnym przykładem. Gra nie źle, nie mowie ale bez przesady. Naprawde nie chciałbym go u nas.

0

Moim zdaniem najlepsze ustawienie na Jutrzejszy mecz to 4-2-4 i :

Masche-Pique-Umtiti-Alba
Busi-Iniesta
Roberto-Messi-Suarez-Neymar

Takim ofensywnym ustawieniem jetesmy zdziałać wiele grając wysokim pressingiem.

1

Moim zdaniem on jest fałszywie skromny

0

Powiem Tobie tak. Moim zdaniem dla Barcelony w tej chwili stał się już słaby, skończył mu się pomysł na grę na klub, podejmuje wiele kontrowersyjnych i błędnych decyzji, nie wyciąga wniosków z tych błędnych decyzji albo poprostu jest uporty i dalej na nie stawia, jest już zmęczony 3sezonami i widaje mi się, że nie może się juz doczekaćkonca sezonu. Chwała mu za pierwszy (tryplet) i drugi (dublet) sezon wiele z Barcą w nich osiągnął piękną grą. Natomiast w tym trzecim już zostawia z Barcelony że tak to nazwę zgliszcza Barcelony z pierwszego sezonu, nie udane transfery i wiele prowokacyjnych wypowiedzi ostatnio w mediach doprowadza do tego, że wielu ludzi zapomina o tym co osiągnął i wieszają całkowicie na nim psy. Nawet mi się zdarza ;).

Oby jutro druzyna pokazała ze jednak trener zyje i taką Manite Juventusowi wrzucili. VEB ;) Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?