laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gonzalo jutro się przekonasz na jak trudnego rywala trafiłeś jak wrzucimy wam 3..4-0 ;D
1
Popieram twoje zdanie
1
Ostatnio ustawienie 4-3-3 jest dla nas powiedzmy delikatnie "pechowe" (porażka z PSG w paryżu z La coruna i teraz z Malagą). Moim zdnaiem powinnismy grać 3-4-3 przy tym ustawieniu można wyciągnąć z drużyny najwięcej i atak Juventusu nie wymaga aż czterech obrońców.
Skład:
Masche-Pique-Umtiti
Rakitic
Roberto Iniesta
Messi
Paco - Suarez- Neymar
0
Dlatego jak już pisałem pod innym artykule, Barcelona rozstrzygnie jutro sprawę awansu w Turynie i nie będzie problemu. :D
1
Normalnie pierwsza czerwona i już z takim wielkim halo. ;D
1
My rozstrzygniemy sprawe awansu do pół finału już w Turynie
0
To że grają teraz na skrzydle nie znaczy że nie mogliby grać w pomocy. Poza tym grali w pomocy w Barcelonie zanim odeszli więc nie wiem po co takie głupie ironiczne pytania. Przy 3-4-3 spokojnie mogliby grać. I na pewno lepiej juz by grali w obronie niż Denis i Gomes grają w pomocy.
0
Wejs przesadzasz. Zauważ że z malagą nie grało 4 czy 5 zawodników z podstawowego składu i wystawił tych najgorszych z rezerw na ich miejsce Np Gomes czy Denis. Ja jestem przekonany Zwyciestwa albo bramkowego remisu we Wtorek.
24
Jak we wtorek Gomes zagra w wyjsciowej 11 to Lucho nie ma się co w Katalonii pokazywać. ;)
0
i pomyśleć, że 2-3 lata temu mieliśmy jeszcze takich zawodników jak Pedro- Fabregas czy Alexis S. To sie w głowie nie mieści, że ich sprzedano a postawiono na Gomesa czy Denisa.
8
On moim zdaniem jest średni. Nbapewno nie jest tak dobry hjak wypisują o nim media.
1
To Lucho w całej Katalonii nie będzie miał się co pokazywać :D
1
Mój typ to:
ter Stegen
Masche-Pique-Umtiti
Roberto-Rakitic-Iniesta
Messi-
Paco-Suarez-Neymar
Mam nadzieję że Neymar odkupi swoje winy i jutro jakiegoś Hattricka ustrzeli. Wkurzyłem się na niego i z drugiej strony mi go szkoda bo straci tyle meczów w Laliga więc niech jutro wykorzysta mecz w LM i odkupi swoje winy. Życzę mu tego z całych sił.
0
Coś czuje, że we wtorek czar pryśnie i dobra passa własnego stadionu się zakończy. I mam nadzieje ze wczorajszy mecz nie siądzie na psyche naszym zawodnikom.
0
Ciekawi mnie kogo Lucho wrzuci na jego pozycje ?? Turan kontuzja, Paco nie ta pozycja bo gra na prawej albo na środku. No ciekawe, ciekawe.
0
Może faktycznie z tym, że nie dorósł przesadziłem ale dużo w tym meczu było jego nie przemyślanych zachowań przez które bądź co bądź ale wyjdzie na to że tylko osłabi drużynę.
Visca el Barca
0
No tu masz jednak w 100% racje
1
powiem Ci, że rozśmieszasz mnie trochę tym komentarzem. Nikt nic nie robi, takie są zależności i gdyby go nie ukarali to wtedy można by mówić że Barcelonie dają fory żeby osiągnęła mistrz.
Takie proste-głupie porównanie, jak pójdziesz do sklepu i coś ukradniesz, kamera Cię nagra i będzie sprawa w sądzie to Sąd ma obowiązek Cie ukarać. Takie są zasady w Primera Division że się nie klaska to nie jest z dnia na dzień wymyślone, może i głupia zasada ale jest. Więc wiedział co robi. I teraz dostanie kare zawieszenia na kilka meczów.
1
Tak był wychwalany przez Zico i wielu innych, że niby najlepszy itp a teraz Neymar o złotej piłce czy jakimkolwiek tytule w tym sezonie może zapomnieć. Chyba jeden tylko może dostać, za najgłubsze zachowanie piłkarza sezonu.
1
Powiem ci że mi się też zdarzało pisać te txt typu "....perez z czekiem" itp ale odnośnie sędziów bardziej. Ale w tej sytuacji to już jest głupota coś takiego pisać, jak Neymar zasłużył na tą drugą kartkę i po prostu wiedział co robi klaskając i był świadomy że tylko osłabi drużynę. Widać jeszcze nie dorósł.
15
Iniesta sie bardzo mądrze wypowiada i z pokora. Przyznaje sie do bledu i do slabego wystepu.
0
Alena jest jeszcze za mlody i wcale nie gra jeszcze takiej rewelacji. Nie wiem czemu wszyscy robia z niego nie wiadomo juz kogo.
0
Moim zdaniem Lucho dobrze się wypowiedział. Co miał zacząc wieszać psyna swoich zawodnikach?? dajcie spokoj wszyscy wy którzy wieszacie teraz tutaj na nim psy.
0
Powiem ci. Bo klub wydał na niego grube miliony i nie są wstanie się pogodzić że zrobili najgorszy transfer w historii klubu więc na siłę go wystawiają i ślepo wierzą, że coś z niego będzie.
3
Mówi się Trudno. Boli jak skurw....syn. Ale jestem kibicem Barcelony i zawsze nim pozostane. Wiadomo każdy swoją wściekłość powylewa ale już tak nie wieszajmy psów na całej Barcy. Trzeba zacisnąć zęby, przełknąć gorzką pigułkę i iść dalej. Fakt tytuł nam już prawie uciekł bo rozstrzygnęło się chyba w Maladze a nie w Madrycie ale wciąz mamy szanse (wygramy El Clasico i Celta wrzuci Realowi). Została LM i CDR.
Głowa do góry. VISCA EL BARCA
0
stary nie rozśmieszaj mnie,. Ty winisz sędziego?????? hahaha ty mu podziękuj że jest 2-0 a nie 3-0 (bo nie uznał prawidłowo zdobytej bramy) heh. A karny fakt powinien być ale jeszcze trzeba go strzelic.
1
Moim zdaniem tu nawet nie ma co tylko wiewszac psów tylko na Gomesiem, Fakt grał piach ale tyle szans nie wykorzystanych co my mielismy w cąłym meczu to tez boli. Neymar tez dzisiaj słabo.
2
no to się kwestia tytułu rozstrzygnęła w Maladze a nie tak jak to miało być w Madrycie. Szkoda. Jeszcze nam LM i CDR została.
2
NIestety ale to jest dla nas okrutna prawda bo wystarczy, że Lucho wymieni 4 zawodników i drużyna nie gra nawet 33% tego co grała w środę. I tu nie chodzi o to że gramy z Malagą, to tylko zwykły zbieg okoliczności. Tak jest zawsze. A bramka ewidentnie przez Mathieu, zamiast go godzić jak widział że już mu napastnik ucieknie to ten myślał, że na spalonego naciągnie sędziego. Klapa dziś totalna klapa.O mistrzostwie możemy zapomnieć.
0
wszyscy sie cieszylismy ze Real zremisował a z taką naszą grą to dojdzie jeszcze do tego ze po tej kolejce odskoczy nam o 1 oczko