1

Ten Artykuł jest przekłamany!!! Dziś nie było wogóle rozpatrywane to że Ramos oklaskiwał sędziego. Real odwołał się wczoraj od czerwonej kartki Ramosa i dziś to odwołanie było rozpatrywane i zostało odrzucone. O oklaskiwaniu wogóle nie było mowy i nikt się tym nie zajmował głównie dlatego, że on nie klaskał do sędziego, ani żaden sędzia nie zapisał tego w protokole. Co jak co ale trzeba być obiektywnym. Moim zdaniem za sam faul a nie za klaskanie powinien dostać z 2-3 mecze zawieszenia, ale tym się nikt nie zajął i w tym momencie można mówić o lekkim pobłażaniu..Aha i nie zostało napisane też że jakąś śmiesznie niską karę musi zapłacić.
Ciekaw jestem kiedy i czy się wezmą za Marcelo.

0

Fajnie się patrzy na te ich treningi. Przypominają mi się lata jak na tartanach graliśmy z chlopakami w różne gry jak nie było liczby osob do zagrania mecza.

0

Będzie chyba dziś bo z tego co wiem to dzisiaj mają się zbierać. Do tego też Real od Ramosa się dziś odwołuje.

0

hahah jak Lucho z radości wystrzelił :D. Podoba mi się to. Normalnie prawie jak ja w pokoju u siebie :D. Ale Zidane faktycznie spokój święty zachował. Pełen podziwu jemu jestem.

0

Bardzo zaskoczyła mnie treść tego tekstu. Nigdy bym nie powiedział, że to Real ma tak znaczącą większość kibiców w Hiszpanii niż Barcelona. Domyślałem że tak może być ale tak gówa w granicach 60--40 % na korzyść Realu i to głównie dlatego, że Wspólnoty Kastylii są zdecydowanie większe od Katalonii i innych.
Ogólnie tekst fajnie napisany i zachęca do zakupu tej książki.

1

znam to uczucie. Też się tego wstydzę, że bardziej mnie boli jak Real wygrywa niż gdy Barca przegrywa. Heh Po prostu jestesmy ANTIMADRITISTA

8

Święta racja. A Real ma się dziś zamiar odwołać od kary dla Ramosa. Śmiech na sali. Powinien dostać z 2 mecze zawieszenia i powinni Marcelo jeszcze rozpatrzyc gdyż moim zdaniem to uderzeniem łokciem było celowe.

0

wejś ty się rzuć lepiej z mostu

0

Wogóle takie porównywanie z Ronaldo uwłacza poniżej godność Messiego. ;)))) hahahaha xD

0

no wiadomo ze to jest taki sarkazm.

1

Jakby Isco z Moratą przeszli latem do Juventusu to by mieli naprawdę już chyba niezniszczalną ekipę. Bo ja uważam, że z nami wygrali w dużej mierze dzięki naszej słabej dyspozycji strzeleckiej. Mieliśmy dużo niewykorzystanych setek. Ale jak Morata by wrócił do Juve i pociągnął za sobą Isco to JUve by było strach się bać xD ;)

1

a ja ich dwóch po sezonie zapraszam :D Coutinho na lewej a Eriksen na prawą.

0

przy czerwonej kartce Ramosa mi chodziło ze bledu nie popelnil

0

ok rozumiem, ale napisałeś stosunek bramek i już nie patrzyłem na liczby.

0

Powiem Ci tak nawet jakby Real miał nie wiadomo o ile lepszy stosunek bramek i tak Barca miałaby mistrza w takiej sytuacji.

0

chyba prawie 2x tyle jezeli wogole BAyern by sie zgodził

0

Aurier juz podobno jest lepszy

0

Jeżeli sędziowie gwiżdżą wciąż na waszą(Realu) korzyść to się nie dziwie, że nie chcesz o nich rozmawiać. Dodam, że w tym meczu sędzia nie popełnił błędu więc kompromitacją jest wykłócanie się ze strony Ramosa nawet w tak małym stopniu.

Ciekaw jestem czy Ramos nie wykłócałby się jakby wjechał idealnym wślizgiem w piłkę a dostałby czerwoną a później pod koniec meczu Messi by strzelił ze spalonego gola. Nie wierze w to. Napewno by sie pojawiła gadka ze należy poprawić sędziowanie.

0

Uważam, że mocno przesadzasz jeśli uważasz że by nas zjedli. Mają tak mocną ławkę że po prostu grali by tak samo. Mnie właśnie zaskoczyło że wszedł Asensio a nie Isco , bo moim zdaniem Isco jest właśnie zawodnik kozak a Asensio taki lepszy średniacha. Co do porównania ławki rezerwowych to się zgodzę.

0

skad wiesz ???? gdzie masz ten protokół że z góry osądzasz ??

0

a ja Ci powiem, że cieszę się że mentalnośc kibiców (chociaż uważam, że tylko trochę) zmieniła się na Bernabeu bo zwycięstwa nad Realem wtedy lepiej smakują ;). I jak wczoraj juz cały stadion się cieszył i dopingował że Real w 10tkę wyrównał i juz wszyscy mysleli ze skonczy sie remisem to Bramka MEssiego na 3-2 poprostu taką radość mi sprawiła.

1

Mało tego Marcelo powinien jeszcze dostać za łokietka z 2 mecze zawieszenia a pewnie nic nie będzie

7

1.TAK JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!! MAMY 3PKT,

2 MESSI 500BRAMKA,

3. RAMOS CZERWONA + ZA KLASKANIE KILKA MECZÓW KARY POWINIEN DOSTAC

4 JESZCZE W STUDIO MOWIA ZE MARCELO ZA LOKIETKA COS DOSTANIE ZAWIESZENIA

NORMALNIE MECZ MARZENIE :D

VISCA EL BARCA
FOREVER BLAUGRANA

2

Bardzo podoba mi sie gra Barcy. Juz moglo byc 2-1 ajjjjjj szkoda i Real powinien znowu grac w 10

0

JEDZIEMY PO ZWYCIESTWO !!!!!!!!!!!!!!! BARCA BARCA BARCA
VISCA EL BARCA
FOREVER BLAUGRANA

0

Jest jak dla mnie mocno defensywnie.

0

nie prawda. jest tak :
Alcacer - Suarez
Messi
Iniesta-Busi-Rakitic-
alba umtiti-pique - roberto

0

Barca dzisiaj moim zdaniem dosc mocno defensywnym ustawieniem ma wyjść. Jak mnie nosi już!!!!!!

0

no masz racje. to wiem :D

0

to nie mam pojecia. poszukaj w necie znajdziesz napewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?