laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Artykuł jest przekłamany!!! Dziś nie było wogóle rozpatrywane to że Ramos oklaskiwał sędziego. Real odwołał się wczoraj od czerwonej kartki Ramosa i dziś to odwołanie było rozpatrywane i zostało odrzucone. O oklaskiwaniu wogóle nie było mowy i nikt się tym nie zajmował głównie dlatego, że on nie klaskał do sędziego, ani żaden sędzia nie zapisał tego w protokole. Co jak co ale trzeba być obiektywnym. Moim zdaniem za sam faul a nie za klaskanie powinien dostać z 2-3 mecze zawieszenia, ale tym się nikt nie zajął i w tym momencie można mówić o lekkim pobłażaniu..Aha i nie zostało napisane też że jakąś śmiesznie niską karę musi zapłacić.
Ciekaw jestem kiedy i czy się wezmą za Marcelo.
0
Fajnie się patrzy na te ich treningi. Przypominają mi się lata jak na tartanach graliśmy z chlopakami w różne gry jak nie było liczby osob do zagrania mecza.
0
Będzie chyba dziś bo z tego co wiem to dzisiaj mają się zbierać. Do tego też Real od Ramosa się dziś odwołuje.
0
hahah jak Lucho z radości wystrzelił :D. Podoba mi się to. Normalnie prawie jak ja w pokoju u siebie :D. Ale Zidane faktycznie spokój święty zachował. Pełen podziwu jemu jestem.
0
Bardzo zaskoczyła mnie treść tego tekstu. Nigdy bym nie powiedział, że to Real ma tak znaczącą większość kibiców w Hiszpanii niż Barcelona. Domyślałem że tak może być ale tak gówa w granicach 60--40 % na korzyść Realu i to głównie dlatego, że Wspólnoty Kastylii są zdecydowanie większe od Katalonii i innych.
Ogólnie tekst fajnie napisany i zachęca do zakupu tej książki.
1
znam to uczucie. Też się tego wstydzę, że bardziej mnie boli jak Real wygrywa niż gdy Barca przegrywa. Heh Po prostu jestesmy ANTIMADRITISTA
8
Święta racja. A Real ma się dziś zamiar odwołać od kary dla Ramosa. Śmiech na sali. Powinien dostać z 2 mecze zawieszenia i powinni Marcelo jeszcze rozpatrzyc gdyż moim zdaniem to uderzeniem łokciem było celowe.
0
wejś ty się rzuć lepiej z mostu
0
Wogóle takie porównywanie z Ronaldo uwłacza poniżej godność Messiego. ;)))) hahahaha xD
0
no wiadomo ze to jest taki sarkazm.
1
Jakby Isco z Moratą przeszli latem do Juventusu to by mieli naprawdę już chyba niezniszczalną ekipę. Bo ja uważam, że z nami wygrali w dużej mierze dzięki naszej słabej dyspozycji strzeleckiej. Mieliśmy dużo niewykorzystanych setek. Ale jak Morata by wrócił do Juve i pociągnął za sobą Isco to JUve by było strach się bać xD ;)
1
a ja ich dwóch po sezonie zapraszam :D Coutinho na lewej a Eriksen na prawą.
0
przy czerwonej kartce Ramosa mi chodziło ze bledu nie popelnil
0
ok rozumiem, ale napisałeś stosunek bramek i już nie patrzyłem na liczby.
0
Powiem Ci tak nawet jakby Real miał nie wiadomo o ile lepszy stosunek bramek i tak Barca miałaby mistrza w takiej sytuacji.
0
chyba prawie 2x tyle jezeli wogole BAyern by sie zgodził
0
Aurier juz podobno jest lepszy
0
Jeżeli sędziowie gwiżdżą wciąż na waszą(Realu) korzyść to się nie dziwie, że nie chcesz o nich rozmawiać. Dodam, że w tym meczu sędzia nie popełnił błędu więc kompromitacją jest wykłócanie się ze strony Ramosa nawet w tak małym stopniu.
Ciekaw jestem czy Ramos nie wykłócałby się jakby wjechał idealnym wślizgiem w piłkę a dostałby czerwoną a później pod koniec meczu Messi by strzelił ze spalonego gola. Nie wierze w to. Napewno by sie pojawiła gadka ze należy poprawić sędziowanie.
0
Uważam, że mocno przesadzasz jeśli uważasz że by nas zjedli. Mają tak mocną ławkę że po prostu grali by tak samo. Mnie właśnie zaskoczyło że wszedł Asensio a nie Isco , bo moim zdaniem Isco jest właśnie zawodnik kozak a Asensio taki lepszy średniacha. Co do porównania ławki rezerwowych to się zgodzę.
0
skad wiesz ???? gdzie masz ten protokół że z góry osądzasz ??
0
a ja Ci powiem, że cieszę się że mentalnośc kibiców (chociaż uważam, że tylko trochę) zmieniła się na Bernabeu bo zwycięstwa nad Realem wtedy lepiej smakują ;). I jak wczoraj juz cały stadion się cieszył i dopingował że Real w 10tkę wyrównał i juz wszyscy mysleli ze skonczy sie remisem to Bramka MEssiego na 3-2 poprostu taką radość mi sprawiła.
1
Mało tego Marcelo powinien jeszcze dostać za łokietka z 2 mecze zawieszenia a pewnie nic nie będzie
7
1.TAK JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!! MAMY 3PKT,
2 MESSI 500BRAMKA,
3. RAMOS CZERWONA + ZA KLASKANIE KILKA MECZÓW KARY POWINIEN DOSTAC
4 JESZCZE W STUDIO MOWIA ZE MARCELO ZA LOKIETKA COS DOSTANIE ZAWIESZENIA
NORMALNIE MECZ MARZENIE :D
VISCA EL BARCA
FOREVER BLAUGRANA
2
Bardzo podoba mi sie gra Barcy. Juz moglo byc 2-1 ajjjjjj szkoda i Real powinien znowu grac w 10
0
JEDZIEMY PO ZWYCIESTWO !!!!!!!!!!!!!!! BARCA BARCA BARCA
VISCA EL BARCA
FOREVER BLAUGRANA
0
Jest jak dla mnie mocno defensywnie.
0
nie prawda. jest tak :
Alcacer - Suarez
Messi
Iniesta-Busi-Rakitic-
alba umtiti-pique - roberto
0
Barca dzisiaj moim zdaniem dosc mocno defensywnym ustawieniem ma wyjść. Jak mnie nosi już!!!!!!
0
no masz racje. to wiem :D
0
to nie mam pojecia. poszukaj w necie znajdziesz napewno