laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinho 70??? zobaczysz będą chcieli 100 i nie patrz na to co piszą na transfermarkt
0
Ja bym prędzej kupił właśnie Coutinho, fakt przeważnie gra w Liverpoolu na lewym skrzydle ale on może grać na wielu pozycjach i w Liverpoolu Klopp stawia go m.in. w pomocy a Eriksen jest typowym prawym skrzydłowym. Powiem Ci że marzeniem byłoby mieć ich oboje w klubie.
I ani Coutinho ani Eriksen ya 70mln Barcelona nie jest w stanie kupic bo juz krzycza za nich ok 100mln
1
Zamiast wzmocniej będą osłabienia....jak sezon temu
0
Mam podobne wrazenie. Wydaje mi sie ze z druzyny ktora bije sie co sezon o mistrza i wszystkie trofea w europie staniemy sie własnie takim sredniakiem co bedzie walczył gora o LM a jak sie w niej znajdzie to bedziemy odpadac w 1/8 jak do neij dojdzie i to bedzie sukcesem. Wogole jak czytam o tych transferach (nie mowie Coutinho itp) tylko Vitolo czy jakies tam inne smieszne czy transfery ktore juz stały ssie faktem jak Gomes czy Denis to krew mnie zalewa. Bartomeu i Fernandez chyba chca zniszczyc ten klub
0
Dajmy sobie spokoj z tym Samperem
0
Na inneju stronie piszą że to pomocnik, ale faktycznie w Ajaxie gra cały czas jako obrońca. Może ma też predyspozycje do defensywnego pomocnika. Mógłby być dobry transfer.
0
jeszcze obejrze mecz dzis ale na tę chwilę to dla mnie Juve jest faworytem w Finale LM
0
75milionów plus to co sie z nich uzyska - heh to jak my kupimy latem Coutinho to bedzie dobrze.
8
i dodać do tego trzeba pedro. Zgadzam się z Tobą
0
co zrobił ??..................
2
W finale pucharu Króla strzeli :D zobaczysz.
2
Powiem Ci tak ze 4z tych bramek to piłkę miał poprostu na patelni. I smieszy mnie twój komentarz bo jak mogą 3 mecze robić dla Ciebie różnicę na przestrzeni całego sezonu. To co Neymar strzeli 5 bramek w pucharze króla i powiesz , że jednak Neymar ci odmydlił oczy. Albo Higuain ostanio strzelił 2 bramki teraz znowu strzeli coś w rewanżu i dorzuci jeszcze w finale i powiesz ze Higuain ci odmydlił oczy. Heh szkoda słów.
0
Fakt Neymar gra widowisko, pięknie i przechodzi zawodnikó rywala czesto jak tyczki ale największą wadą Neymara jest to że ze wszystkich setek jakie miał w tym sezonie to może 5-10% wykorzystał.
0
Ronaldo nie jest jedynym piłakrzem który strzela Realowi bramki. Fakt ostatnio hat-tricka trzasnął (czym zamydlił oczy wielu dziennikarzom) ale nie musi akurat on w rewanzu strzelic. Z Juve będzie mu dużo ciężej coś strzelić o ile wogole Real coś im strzeli ;).
1
Messi - króla strzelców La Ligi juzniekt mu nie odbierze , jak narazie prowadzi w klasyfikacji strzelców w LM (chociaż ronaldo siedzi mu na ogonie) w Pucharze Króla dorzuci dublet i również będzie miał króla strzelców. Wszystko wskazuje na to że, we wszystkich rozgrywkach w jakich brał udział będzie miał Króla strzelców. Moim zdaniem złotą piłkę ma juz chyab w kieszeni. Jeszcze dwa małe kroczki i bezdyskusyjnie.
0
200mecz a Lucho nie chciał dać mu zagrać od początku a z ławki mu kazał go zaliczyć. ehhhh ten Lucho
0
Super ........... bardzo ładna.
1
Powiem Ci tak, że jeszcze jednak w seville można trochę wierzyć bo villareal mają na ogonie i jak przegrają z Realem to juz Villareal zmblizy siędo nich na 3pkt a w ostatniej kolejce wszystko bedzie mozliwe ;)
0
dzięki :), twój tez jest fajny
2
Brawo Barca i Brawo MSN za 100bramek. Dobry meczyk w wykonaniu Barcy. I pozostało tylko wierzyc ze Granada dzis cos ugra i pozostawi po sobie chociaz dobre wrazenie.
0
co ty tak nerwowo do tego podchodzisz. to jest tylko gdybanie i wiadomo ze on nie zostanie terenerem i nie sciagnie za sobą Lukaku. Ale jak juz to nie trzeba grać koniecznie 4-3-3. Przy taktyce 4-2-3-1 i 3-4-3 znalazłoby się dla niego miejsce nie wylaczajac nikogo z MSN.
1
i dlatego Real przegrał z Barceloną na własnym stadionie 2-3.
0
Lukaku w ataku xdddd ;)
0
Radzą sobie, większość z nich sobie radzi. Powiem ci, że dobrze gadasz :D
0
Ja jestem na tak i przywitałbym go z otwartymi rękoma. Bardzo dobry trener i rozumie filozofie gry Barcelony. Jak sam powiedział wychował się w tym klubie, grał i nikt kto identyfikuje się z Barcą nie poprowadzi w zyciu Realu. haha Dobry jest. Dla mnie z tych wszystkich kandydatów jest nr 1 (choć wiem ze przez najbliższe 2-3lata nie zostanie terenerem). I dodam, że on również stosuje taktykę głównie 4-2-3-1 albo 4-3-3 czyli stosowaną przeważnie w Barcy.
xd - może ściągnąłby do nas ze sobą Lukaku ;)
0
ja pierdziele, ale to wszystko jest zakręcone. Ciekawe kiedy to się wszystko skończy i mam nadzieje, że szczęśliwie dla Neymara.
0
ja rownież ....
0
Jeden mecz czy dwa mecze w lm i juz to najlepszy z najlepszych sie zrobil. Ja przypomne ze jeszcze na poczatku roku wszystkie media na nim psy wieszaly po el clasico ze jest w cieniu messiego a teraz mu juz wszyscy zlota pilke daja. Smiech na sali.
0
normalnie sergi samper jak chcę się przysłużyć Barcelonie to niech w sobotę strzeli hattricka Realowi i wygra mecz z Granadą.
1
oj nie spinaj się już chłopaku. widzę że lekko nerwy nadszarpane. Uwierz mi, że oglądam wiele meczy laligi i nie tylko Barcelony. Ogladam premier league, ligue 1 i czasami serie a . Zobacz kazdy ma prawo miec inne zdanie niz ty i nie znaczy odrazu ze jest gorsze. Dalsza dyskusja(o ile można ją tak nazwać) nie ma sensu na ten temat. 3maj się, pozdrawiam.