0

Coutinho 70??? zobaczysz będą chcieli 100 i nie patrz na to co piszą na transfermarkt

0

Ja bym prędzej kupił właśnie Coutinho, fakt przeważnie gra w Liverpoolu na lewym skrzydle ale on może grać na wielu pozycjach i w Liverpoolu Klopp stawia go m.in. w pomocy a Eriksen jest typowym prawym skrzydłowym. Powiem Ci że marzeniem byłoby mieć ich oboje w klubie.
I ani Coutinho ani Eriksen ya 70mln Barcelona nie jest w stanie kupic bo juz krzycza za nich ok 100mln

1

Zamiast wzmocniej będą osłabienia....jak sezon temu

0

Mam podobne wrazenie. Wydaje mi sie ze z druzyny ktora bije sie co sezon o mistrza i wszystkie trofea w europie staniemy sie własnie takim sredniakiem co bedzie walczył gora o LM a jak sie w niej znajdzie to bedziemy odpadac w 1/8 jak do neij dojdzie i to bedzie sukcesem. Wogole jak czytam o tych transferach (nie mowie Coutinho itp) tylko Vitolo czy jakies tam inne smieszne czy transfery ktore juz stały ssie faktem jak Gomes czy Denis to krew mnie zalewa. Bartomeu i Fernandez chyba chca zniszczyc ten klub

0

Dajmy sobie spokoj z tym Samperem

0

Na inneju stronie piszą że to pomocnik, ale faktycznie w Ajaxie gra cały czas jako obrońca. Może ma też predyspozycje do defensywnego pomocnika. Mógłby być dobry transfer.

0

jeszcze obejrze mecz dzis ale na tę chwilę to dla mnie Juve jest faworytem w Finale LM

0

75milionów plus to co sie z nich uzyska - heh to jak my kupimy latem Coutinho to bedzie dobrze.

8

i dodać do tego trzeba pedro. Zgadzam się z Tobą

0

co zrobił ??..................

2

W finale pucharu Króla strzeli :D zobaczysz.

2

Powiem Ci tak ze 4z tych bramek to piłkę miał poprostu na patelni. I smieszy mnie twój komentarz bo jak mogą 3 mecze robić dla Ciebie różnicę na przestrzeni całego sezonu. To co Neymar strzeli 5 bramek w pucharze króla i powiesz , że jednak Neymar ci odmydlił oczy. Albo Higuain ostanio strzelił 2 bramki teraz znowu strzeli coś w rewanżu i dorzuci jeszcze w finale i powiesz ze Higuain ci odmydlił oczy. Heh szkoda słów.

0

Fakt Neymar gra widowisko, pięknie i przechodzi zawodnikó rywala czesto jak tyczki ale największą wadą Neymara jest to że ze wszystkich setek jakie miał w tym sezonie to może 5-10% wykorzystał.

0

Ronaldo nie jest jedynym piłakrzem który strzela Realowi bramki. Fakt ostatnio hat-tricka trzasnął (czym zamydlił oczy wielu dziennikarzom) ale nie musi akurat on w rewanzu strzelic. Z Juve będzie mu dużo ciężej coś strzelić o ile wogole Real coś im strzeli ;).

1

Messi - króla strzelców La Ligi juzniekt mu nie odbierze , jak narazie prowadzi w klasyfikacji strzelców w LM (chociaż ronaldo siedzi mu na ogonie) w Pucharze Króla dorzuci dublet i również będzie miał króla strzelców. Wszystko wskazuje na to że, we wszystkich rozgrywkach w jakich brał udział będzie miał Króla strzelców. Moim zdaniem złotą piłkę ma juz chyab w kieszeni. Jeszcze dwa małe kroczki i bezdyskusyjnie.

0

200mecz a Lucho nie chciał dać mu zagrać od początku a z ławki mu kazał go zaliczyć. ehhhh ten Lucho

0

Super ........... bardzo ładna.

1

Powiem Ci tak, że jeszcze jednak w seville można trochę wierzyć bo villareal mają na ogonie i jak przegrają z Realem to juz Villareal zmblizy siędo nich na 3pkt a w ostatniej kolejce wszystko bedzie mozliwe ;)

0

dzięki :), twój tez jest fajny

2

Brawo Barca i Brawo MSN za 100bramek. Dobry meczyk w wykonaniu Barcy. I pozostało tylko wierzyc ze Granada dzis cos ugra i pozostawi po sobie chociaz dobre wrazenie.

0

co ty tak nerwowo do tego podchodzisz. to jest tylko gdybanie i wiadomo ze on nie zostanie terenerem i nie sciagnie za sobą Lukaku. Ale jak juz to nie trzeba grać koniecznie 4-3-3. Przy taktyce 4-2-3-1 i 3-4-3 znalazłoby się dla niego miejsce nie wylaczajac nikogo z MSN.

1

i dlatego Real przegrał z Barceloną na własnym stadionie 2-3.

0

Lukaku w ataku xdddd ;)

0

Radzą sobie, większość z nich sobie radzi. Powiem ci, że dobrze gadasz :D

0

Ja jestem na tak i przywitałbym go z otwartymi rękoma. Bardzo dobry trener i rozumie filozofie gry Barcelony. Jak sam powiedział wychował się w tym klubie, grał i nikt kto identyfikuje się z Barcą nie poprowadzi w zyciu Realu. haha Dobry jest. Dla mnie z tych wszystkich kandydatów jest nr 1 (choć wiem ze przez najbliższe 2-3lata nie zostanie terenerem). I dodam, że on również stosuje taktykę głównie 4-2-3-1 albo 4-3-3 czyli stosowaną przeważnie w Barcy.
xd - może ściągnąłby do nas ze sobą Lukaku ;)

0

ja pierdziele, ale to wszystko jest zakręcone. Ciekawe kiedy to się wszystko skończy i mam nadzieje, że szczęśliwie dla Neymara.

0

ja rownież ....

0

Jeden mecz czy dwa mecze w lm i juz to najlepszy z najlepszych sie zrobil. Ja przypomne ze jeszcze na poczatku roku wszystkie media na nim psy wieszaly po el clasico ze jest w cieniu messiego a teraz mu juz wszyscy zlota pilke daja. Smiech na sali.

0

normalnie sergi samper jak chcę się przysłużyć Barcelonie to niech w sobotę strzeli hattricka Realowi i wygra mecz z Granadą.

1

oj nie spinaj się już chłopaku. widzę że lekko nerwy nadszarpane. Uwierz mi, że oglądam wiele meczy laligi i nie tylko Barcelony. Ogladam premier league, ligue 1 i czasami serie a . Zobacz kazdy ma prawo miec inne zdanie niz ty i nie znaczy odrazu ze jest gorsze. Dalsza dyskusja(o ile można ją tak nazwać) nie ma sensu na ten temat. 3maj się, pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?