laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisalem dochodzacych a Paulinho ma 29 lat.
0
przecież jeden już w Styczniu oficjalnie będzie w Barcelonie. Uaktualnij swoje info zanim kogoś nazwiesz Pelikanem. heh Widać ale żółtodziób hahaha
0
ale próbują sprowadzać .
2
Zgadzam się. Ten zarząd jak najszybciej powinien podać się do dymisji. Nasi wychowankowie odchodzą a oni jakichś śmiesznych brazylijczyków co powoli dochodza do 30tki sprowadzają. To jest kabaret . ŚMIECH NA SALI.
0
Caly ten zarzad Barcelony jest żalosny w swoich poczynaniach. Sprowadzaja przecietniakow za jakies wygorowane kwoty. Oddaja zawodnikow. Smiech na sali. To jest Kabaret. Jestem ciekaw ile z tymi transferami ma wspolnego Valverde. Czy ci " swietni" xd brazylijczycy to jego pomysl czy bardziej Fernandeza.
2
wyłoży za nie go 100 mln da mu mega pensje i Dembele z uśmiechem na twarzy podpisze umowę. Niestety takie jest życie :(
0
A i tak byśmy ich nie tracili tak wiele mając dodatkowo Mine i Sancheza w obronie :D
1
Te artykuły typu," że już możliwe"," że a gdyby"," że jednak nie", "a może jednak" o Dembele i Verattim robią tylko nie potrzebne zamieszanie i stwarzają kibicom głupią nadzieję.
Ja bardzo bym chciał transferu chociaż jednego z tej dwójki na Camp Nou.
7
Normalnie obecna filozofia odmładzania kadry przez Barce świetnie się komponuje z planowaniem transferów dwóch brazylijskich piłkarzy Lucasa Limy(27) i Paulinho (29) . xd większego kabaretu niż tego lata nie widziałem jeszcze w Barcy.
4
No tak ale ogółem mi chodziło o niego i Lime (Lima gra w Brazylijskiej).
2
Po co nam jakiś Paulinho??? Przeciez to głupota sprowadzać dochodzących już do 30tki przeciętniaków z brazylijskiej ligi. Oni chyba mózgu nie mają w tym zarządzie.
0
Stówa Mistrzu !!!!!!!!! oraz kolejnych sukcesów w Barcelonie i reprezentacji Argentyny :D
0
Powiem Ci , że jak się nie pojawi na treningu to zrobi dla siebie jeszcze gorzej. Bo nie dość, że dostanie wielkie kary finansowe to i tak nie musi dość do żadnego transferu.
0
uhahahahahahahaha - Sagi transferowej dzień kolejny. xd
2
i Deulofeu jeszcze zostanie wypożyczony do MIlanu xd
1
Ostatnio prawie z każdym transferem są same problemy ;/
8
Cała ta letnia saga transferowa Barcelony jak na razie to nadaje się do Kabaretu. Gomesa nie sprzedają jak mają lukratywną ofertę, młodzi odchodzą do innych klubów za "drobne", Mathieu wypuszczają z kartą w ręku i do tego jak dotąd nie udało się dopiąć żądnego konkretnego transferu i z innymi piłkarzami też same cyrki się dzieją. Dosłownie ten zarząd Fernadeza razem z prezydentem Bartomeu nadają się do kabaretu. Już dawno im powinni postawić votum nieufności jak zamierzają.
3
juz wybrał The Citizens
0
powi8em ci że można to rozumieć dwuznacznie. ale dzięki za uwage.
1
Powinni go sprzedać póki można odzyskać za niego pieniądze. Takich jak on albo lepszych mamy w pomocy wielu więc moim zdaniem lepiej go sprzedać i mieć pieniądze (których tym razem wydać nie możemy narazie za wiele) na transfery dużo lepszych piłkarzy typu Veratti ,Coutinho czy Dembele.
Jedyną zaletą Gomesa jest to, że może grać na wielu pozycjach ale na każdej gra albo słabo albo dostatecznie a czasami juz tylko zdarzy mu się jakiś lepszy występ. Więc moim zdaniem mieć lepiej konkretnych zawodników na każdą pozycje niż tzw "załataj każdą dziurę" do składu.
0
najlepiej prezentował się DM ? heh dobry żart. Najlepszy na tej pozycji jest właśnie Busi.
0
jak oni naprawę chcą go sprowadzić to ja nie wiem co z tą Barcą się dzieje.
0
hahahahahaha to jest matma na poziomie podstawówki i ty uważasz, że zysk 1mln. hahahaha sory ziomek za brechta ale to naprawdę jest matma na poziomie podstawówki żeby policzyć że byliby 13mln do przodu.
0
Nareszcie mądry ruch zarządu na rynku transferowym. Odkupimy go za 12 a jak bedzie wolał odejsc to odsprzedamy Chińczykom z Milany za 25 :D
1
ja wolałbym aby został bo jak odejdzie a my im dowalimy to zostanie uznane, że Real z Cristiano był najsilniejszy i nie wiadomo jak wielkie zaczną mu być jeszcze przypisywane.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zgadzam sięz Tobą. Moim zdaniem teraz powinniśmy kupić Mine i Davinsona Sancheza puki cena jest jeszcze przyzwoita bo po Mundialu trzeba bedzie przepłacac.
0
Coś czuje, że za rok Real albo jakiś inny wielki klub nam go zgarnie sprzed nosa za te zwlekanie z transferem. Taka Barca właśnie jest.
1
Noooooo Nareszcie !!!!1
0
że nie muszą to ja dobrze wiem. Ale na czystą logikę po co Ci zawodnik który nie chcę grać dla twojego klubu ?>? rozumiesz pytanie ?: