laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale brama :D:D:D:D:D:
0
krytykom wystepu tego meczu
0
Deulofeu zamknał chyba własnie wszystkim krytykom usta xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jak narazie murcia oddala wiecej strzalow jak my.
0
Jeden i drugi byliby przydatni (a masche i vermalena sprzedać). Pozatym nie mieli kupionego tylko mają ustawionego na zakup jak można przeczytać w artykule - on nie został jeszcze kupiony tylko Barcelona się zastanawia.
0
zgadzam się z Tobą w tej kwestii ale lepiej aby dziś zagrał żeby był ograny i w rytmie meczowym. Raczej ostatnio nie można powiedzieć żeby był przemęczony.
2
Jest dobry. Ma dopiero 23 lata i przed urazem tego palca razem z Davisonem Sanchezem(Tottenham przeszedł z Ajaxu) stanowili parę wypasionych stoperów w reprezentacji Kolumbii. Ja go bardzo chętnie widziałbym u nas w pierwszym składzie albo i na ławce bo byłby idealnym zmiennikiem. Chociaż na dzień dziesiejszy zjada Pique na śniadanie.
A co do tego D. Sancheza (latem był z Barcą kojarzony) to nie rozumiem czemu Barca nie przebiła oferty Tottenhamu bo jak go widziałem w ostatnim meczu Tottenham - Liverpool 4-1 to jest wypaśny grajcar, ciężko go przejść. Takiego kogoś nam potrzeba.
Niech się Barca śpieszy bo znowu ktoś im dobrego gracza z przed nosa sprzątnie tj tego Sancheza.
0
Ernesto to bardzo inteligentny facet. Podobają mi się jego wypowiedzi. Nie owija w bawełnę, wali prosto z mostu i ma bardzo mądre wypowiedzi.
21
ale w tej francji nie cierpią neymara na innych boiskach. Wczoraj w meczu z Marsylią w 2ugiej połowie wykonywał rzut rożny a tu nagle w niego butelki , bidony i koszulka barcy(messiego) poleciały i kibice Marsylii przez 3 sekundy zaczeli krzyczec messi messi messi. widac wplynelo to na niego bo chwile poxniej 2 zolte za niesportowe zachowanie dostał po faulach na nim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
oni nie są spokrewnieni
0
ale przeciez procz tego meczu z malagą każdy mecz graliśmy dobrze albo bardzo dobrze (moim zdaniem). Zauwaz ze jeszcze zimą wróci dembele i napewno forma Pique się poprawi. Dojdzie Y. MIna to i obrona się poprawi.
2
powiem ci, że takie durne uwagi mnie po prostu załamują. Nie dość, że mamy lidera w lidze i w grupie Lm to jeszcze jakieś narzekanie że ostatnio ciężko nam się wygrywa. Widzę ze dla Ciebie to szklanka zawsze jest do połowy pusta choć w tym przypadku to dla mnie ona jest cała pełna. Więc nie wiem jak można tu jeszcze narzekać.
0
przciez na słabszego przeciwnika wystawił mniej wymagajacy sklad. Choć nie chcę bawić się w eksperta to logiczne mi sie wydaje ze na taki Real czy Man city czy Napoli wystawiłby od 1 min Semedo na skrzydle i tak by namieszał, że byłoby idealnie. Ja w niego już zacząłem wierzyć . Pozatym tj było napisane w artykule który bardzo mi się podoba to był mecz do odfajkowania.
0
a kto nie czeka xd
0
Veratti to nie argentynczyk
0
Chelsea grała chyba wtedy na wyjeździe i nie była na pierwszym miejscu w lidze. Ale fakt sytuacja trochę analogiczna.
1
Zgadzam się . MY jak do tej pory stracilismy jedynei wczorj pkt z obecnie drugą najsilniejszą druzyną w lidzę (1sza to my). Ciekawe ile pkt straci jeszcze Real jak pod rząd będzie grał z Atletico, Malaga, Bilbao i Sevillą.
4
chyba, że zapraszasz teściową. xd
0
spoko, tylko żartowałem.
0
bo wiedzą że zwrócisz na to uwagę ;p xD
0
Wydaje mi się że za mniej niż 50mln plus ewentualne zmienne jak przy obecnym jego transferze raczej nie da rady go wyciągnąć. Jak już Suarez i Messi powoli będą odchodzić na zasłużoną emeryturę to pasowałby za kilka lat w duecie z Dembele, dwaj francuzi w podobnym wieku (tylko dwa lata różnicy) rozjeżdżaliby obronę przeciwnika :D.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szwajcaria, Belgia, Niemcy, Anglia rownież nie ponio0sły porażki więc gdyby patrzeć tylko na to kto nie poniósł porażki to faworytów jest wielu. Dla mnie jest trzech faworytów po tym jak grają a mianowicie Brazylia, Hiszpania i Niemcy.
PSG to moim zdaniem wyjątkowo na przekór Barcelonie działa na rynku transferowym. DOpiero jak Barca zaczęła się interesować Coutinho to oni po jakims czasie oczywiscie tez musieli.
0
O tuz to, dobrze powiedziane. Hahahaha.
0
Coś dzisiaj bez szału ta nasza gra. Dobrze że prowadzimy.
1
Też tak mi się wydaje. Bo teraz drużyna wygrywa i niektórzy będą uważać że się mylili i zarząd wiedział co robi.
0
Ja jestem pod wrażeniem gry schematem Valverde. Muszę przyznać, że z początku a zwłaszcza po tym przegranym superpucharze byłem sceptycznie i pesymistycznie nastawiony ale miło mnie zaskoczył swoją strategią i oby tak dalej.
1
Ale lepiej jak mecz jest w godz 18-22 a nie o 13 kiedy jeszcze większość ludzi jest w pracy.