laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ehhhh musiał się zlitować nad nimi xd ;p
0
a jednak 4-4-2 no proszę. I dla Gomesa się miejsce znalazło. Valverde chyba wszystkich zaskoczył. A dla rakiety to jak dla mnie mecz na przebudzenie. Nie rozumiem czemu zamienił pozycje sergio z rakiticem.
5
Tak trzymać !!!!!!!!!!
0
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Rakitic- Busi-Paulinho
Messi- Suarez - Roberto
1
Zgadzam się co do pierwszych 3pkt ale Denis w żadnym wypadku za Deulofeu. Mecz z Murcią chyba pokazał poziom obu zawodników.
0
Duża strata. Dziś zapewne z tego powodu zagra Pique. Miejmy nadzieje, że wraca do swojej optymalnej formy bo z obroną może dzisiaj być kulawo. Yerry Mina lub jakiś inny dobry środkowy obrońca są nam teraz bardzo potrzebni.
0
Mam nadzieję że dziś Messi też coś strzeli po tych kilku meczach posuchy, chociaż nawet jak nie strzeli to i tak ma już tyle goli w tym sezonie, że kolejny mecz bez gola nie robi żadnej róznicy bo w nast może strzelić trzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
trzeba było odrazu xd zarzucić.
0
kiedy tak zapowiadał ?
0
ja wcale nie chcę się z Tobą kłócić również i wyrażam tylko swoje zdanie. Nie mówię, że Pique jest stary i w żadnym wypadku nie chcę mu odbierać jego zasług, które są ogromne (zapomniałeś dodać zasług w Barcelonie :D) . Ale jego obecna forma nie ma co ukrywać jest słaba ale życzę mu jak najszybszego powrotu do najlepszej formy. Yerrego Mine widziałem w meczach reprezenatcji Kolumbi w eliminacjach mistrzostw świata. Razem z Davinsonem Sanchezem stanowią świetną parę stoperów w reprezenatcji Kolumbii i ma dopiero 23lata. Wydaje mi się, że byłaby to dobra opcja dla Barcelony oczywiście jezeli on będzie dalej grał tj gra i wpasuje się do zespołu. Dla przykładu Ten Sanchez o którym tu wspomniałem ostatnio przeszedł z Ajaxu do Tottenhamu i stanowi monolit obrony tej drużyny.
0
wiem, że sentymenty co do Pique Cię trzymają ale prawda boli. I ja na pewno nie biorę tego co ty bo ja akurat prawdę potrafię dostrzec. ;p hehe.
0
wg twojej opini. Bo Mina jest jednym z najlepszych obronców teeraz i Pique zjada na sniadanie
0
w dodatku karnego na koniec dla tej fuenlabrady nie podyktowali
3
ja to widzę inaczej
Semedo-Y.Mina-Umtiti-Alba
Dembele-Busquets-Coutinho
Messi-Suarez- Griezmann
Haha :D
3
Transfer nie wypał i do tego trzeba się przyznać. Powinien zostać w Atletico. Tam by cały czas grał, trzymał poziom i formę. Dla wszystkich ten transfer okazał się niekorzystny. Może jedynie pod względem finansowym dla Atletico ok bo coś na nim zarobiło.
0
powiem ci, że Juve zrobiło ostatnio na mnie wrażenie jak grając z Udinese prawie cały mecz w 10tkę wygrali 2-6, a wczoraj u siebie ze spal wygrali 4-1. Więc może ostatnio równej formy nie trzymali ale z pewnością już do niej wrócili.
0
powiem ci ze z Juventusem może być ciężko o zdobycie kompletu punktów. Ja liczę na remis 1-1 może 2-2. Tak samo z Valencią. A reszta t ogóry do ogolenia , miło by było aby w dobrym stylu.
0
widzę, że chyba startujesz po nagrodę komika tego portalu. uahahahaahahaha jesteś na dobrej drodze.
0
Ten miesiąc będzie prawdziwym sprawdzianem dla Barcy a szczególnie 2 ostatnie mecze. Właśnie te 5 meczy rozwieje wszystkie wątpliwości co do naszej formy i pokaże czy faktycznie tak z nami słabo jak wg wielu krytyków na tej stronie, zwłaszcza tych po ostatnim meczu z Malagą.
0
no ale wg. tej drabinki co tam jest wszystkie mecze jak do tej pory były właściwe.
0
Tak jak większość użytkowników również jestem za nie a nie będę już powtarzał argumentów.
0
a w następnej rundzie gramy już z nimi :p.
1
Fajny filmik . Oby więcej takich :D
0
nie wiem czy można linki wrzucać z innych stron ale wystarczy że wejdziesz na flaschscore, znajdziesz tam puchar króla i zobaczysz drabinkę. Właśnie wg niej trafimy na Real o ile my i oni wygramy swoje deumecze w 1/16 finału a to wydaje się być chyba tylko formalnością.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiedzieliscie że w nast kolejce Pucharu króla zagramy już Realem?? oczywiscie o ile Real przejdzie i nie wystawi jakiegos nielegalnego zawodnika ;p. To będzie ważny sprawdzian. Nie mogę się już doczekać ale to dopiero będzie na początku stycznia i raczej nie obejrze bo będę w podróży ;(.
8
Nie mogę się już doczekać kolejnych występów tego gracza w pierwszym składzie a najlepiej w rozgrywkach LaLiga albo w dalszej rundzie Pucharu Króla. Widać, że gracz ma potencjał.
1
ten Arnaiz dobry grajcar sie zapowiada