0

ter stegen
Roberto - Mina- Digne- Alba
Rakitic- Busi - Iniesta - Coutinho
Messi - Suarez
Taki skład wg mnie byłby najlepszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak, ale Antek pogra jeszcze z 5 lat dłużej z racji wieku. Ja Antka bardzo bym u nas chciał. A zwłaszcza teraz kiedy plotki dziennikarskie o transferach się sprawdzają ;p (Coutinho, Mina a teraz ma być Antek).

0

Oj cieszzy i to bardzo. A tu do tego jeszcze Antka chca wcisnac latem. Wyglada na to ze szykuje sie paka na lata.

1

Widzę że Valverde chyba każdego zaskoczył. Wszystkie dzienniki i tygodniki.

0

NIech Isco idzie do nas. ;p do tego jeszcze Antek i mamy pakę na lata.

0

Powinni sprostowac bo Man city przeciez przegral z szachtarem.

1

Nie uwazacie ze teraz to z ligi wloskiej powinny wychodzic 4druzyny do LM tj w ang i hiszp a z Niemieckiej 3 tj to jesteraz u Wlochow. Przeciez ta Bundesliga to do tej pory tylko Bayern i Borussia cos ugrywaly w LM a i teraz to Borussia zaczela grac piach. A z Ligi Wloskiej 2 druzyny weszly to fazy pucharowej gdzie 1 nawet z 1szego miejsca.

1

Ja wole Chelsea

0

Nareszcie. !!!!

0

Jeszcze jak Busiego stracimy to bedzie tragedia.

0

Miejmy nadzieje ze i w tym meczu zadziała zasada drugiej polowy.

0

Jak tak jak dzis zagramy z wczorajszym Realem to bedziemy mieli baty.

5

Pamietam ten mecz. Jakie to piękne było. Jak Pique po 5 bramce tak powoli wracal na swoja polowe z uniesioną dlonią i rozpietymi palcami wskazując do kibiców ze Manita.

0

Mowilem Ci. ;)

0

To tylko maly wypadek przy pracy. ;)

0

Taka Racja . Farciarze są.

0

Barca wygra a nie zadne City

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie mają szans.

0

Za to City graja pieknię. Oby Real na nich trafil.

0

A co takiego powiedzieli ze uwazasz ze atakuja Barce ??

0

Rowniez uwazam ze jest bardzo dobry ale wolalbym jednak Antka ktory jest juz ograny i ma 25lat. A Martial jest graczem ktory nie pasuje do Barcy. On pasuje wlasnie do MU i gry na wyspach ktora jest zupelnie inna niz ta Barcy.

0

Dla mnie ten Goretzka to nie ma czego szukac w Barcy.

0

A po co Ci martial? To juz lepiej Griezmann , pisali nawet ze podobno chce do nas przyjsc

1

Ale krystyna sobie z druzyna nie zrobil a Messi nie pierd..ze jest najlepszy na swiecie i historii tylko moei zeby kibice zdecydowali.

0

Patrz na sezon a nie na rok . w tamtym sezonie messi zdobyl zloty but a i w tym napewno go Ronaldo juz nie dogoni w liczbie bramek.

0

To nie jest debilne porownanie. Jest wlasnie adekwatne i pokazuje jego egocentryzm.

0

Nawet jakby go teraz kupili za 130mln to i tak mialby zapewnione miejsce w pierwszej jedenastce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?