laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ter stegen
Roberto - Mina- Digne- Alba
Rakitic- Busi - Iniesta - Coutinho
Messi - Suarez
Taki skład wg mnie byłby najlepszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak, ale Antek pogra jeszcze z 5 lat dłużej z racji wieku. Ja Antka bardzo bym u nas chciał. A zwłaszcza teraz kiedy plotki dziennikarskie o transferach się sprawdzają ;p (Coutinho, Mina a teraz ma być Antek).
0
Oj cieszzy i to bardzo. A tu do tego jeszcze Antka chca wcisnac latem. Wyglada na to ze szykuje sie paka na lata.
1
Widzę że Valverde chyba każdego zaskoczył. Wszystkie dzienniki i tygodniki.
0
NIech Isco idzie do nas. ;p do tego jeszcze Antek i mamy pakę na lata.
0
Powinni sprostowac bo Man city przeciez przegral z szachtarem.
1
Nie uwazacie ze teraz to z ligi wloskiej powinny wychodzic 4druzyny do LM tj w ang i hiszp a z Niemieckiej 3 tj to jesteraz u Wlochow. Przeciez ta Bundesliga to do tej pory tylko Bayern i Borussia cos ugrywaly w LM a i teraz to Borussia zaczela grac piach. A z Ligi Wloskiej 2 druzyny weszly to fazy pucharowej gdzie 1 nawet z 1szego miejsca.
1
Ja wole Chelsea
0
Nareszcie. !!!!
0
Jeszcze jak Busiego stracimy to bedzie tragedia.
0
Miejmy nadzieje ze i w tym meczu zadziała zasada drugiej polowy.
0
Jak tak jak dzis zagramy z wczorajszym Realem to bedziemy mieli baty.
5
Pamietam ten mecz. Jakie to piękne było. Jak Pique po 5 bramce tak powoli wracal na swoja polowe z uniesioną dlonią i rozpietymi palcami wskazując do kibiców ze Manita.
0
Mowilem Ci. ;)
0
To tylko maly wypadek przy pracy. ;)
0
Taka Racja . Farciarze są.
0
Barca wygra a nie zadne City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie mają szans.
0
Za to City graja pieknię. Oby Real na nich trafil.
0
A co takiego powiedzieli ze uwazasz ze atakuja Barce ??
0
Rowniez uwazam ze jest bardzo dobry ale wolalbym jednak Antka ktory jest juz ograny i ma 25lat. A Martial jest graczem ktory nie pasuje do Barcy. On pasuje wlasnie do MU i gry na wyspach ktora jest zupelnie inna niz ta Barcy.
0
Dla mnie ten Goretzka to nie ma czego szukac w Barcy.
0
A po co Ci martial? To juz lepiej Griezmann , pisali nawet ze podobno chce do nas przyjsc
1
Ale krystyna sobie z druzyna nie zrobil a Messi nie pierd..ze jest najlepszy na swiecie i historii tylko moei zeby kibice zdecydowali.
0
Patrz na sezon a nie na rok . w tamtym sezonie messi zdobyl zloty but a i w tym napewno go Ronaldo juz nie dogoni w liczbie bramek.
0
To nie jest debilne porownanie. Jest wlasnie adekwatne i pokazuje jego egocentryzm.
0
Nawet jakby go teraz kupili za 130mln to i tak mialby zapewnione miejsce w pierwszej jedenastce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika