laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chcialbym zeby tak bylo ale to by bylo zbyt piekne jakby teraz dostali baty od sevilli. A z zycia wiem ze Realowi zawsze sie farci w takich trudnych sytuacjach jak ta teraz z Sevilla.
0
Real wygra zobaczysz. Im sie zawsze farci w takich trudnych sytuacjach jak ta.
0
Real Madrid Man City
Bayern Beşiktaş
Chelsea Paris
Shakhtar Liverpool
Basel Tottenham
Juventus Man United
Porto Barcelona
Sevilla Roma
To by bylo moim zdaniem idealne losowanie dla nas tak aby w kazdy dzien byl jakis szlagier do obejrzenia i nie trzeba by bylo rezygnowac z drugiego. A dla nas Porto :).
0
Miejmy nadzieje se jak wroci to pokaze ze byl wart tej ceny.
0
Powiem Ci ze tez sie tym chyba z 10x bawilem jak najwiecej wypadla mi Chelsea.
0
A czemu akurat na nich. Chcesz zeby Barca pokazala sie z silniejszym rywalem ?? Przeciez juz pokazala sie Juve , Sevilla, Atletico czy Valencia. Z nikim nie przegrala a dwa razy wygrala.
0
To nie do Ciebie mialo byc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hehe dobre xD.
2
Hehe taki zastrzyk w ofensywie by sie nam przydal. Jakby taka opcja jak napisales by sie sprawdzila -ich dwoch - to chyba bym wyskoczyl z kapci ze szczescia. I taka wymiana na przestrzeni czasu ze Neymar za ich dwoch to jednak swietny interes by sie udal.
4
Slyszeliscie ze Griezmann chce do nas dolaczyc latem ?? http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/985956-griezmann-zdecydowany-na-barcelon.html
Za rok niezla pake mozemy miec razem z Griezmann , Coutinho , Dembele , Arthur
1
Tak wiem moze zbyt pochopnie oceniam, ale ten Arthur nie ma takiego znaczenia dla Gremio jak Coutinho dla Liverpoolu . Pozatym Angole ostrza sobie zęby na kase i staraja sie wydusic coraz więcej z Barcy a tu jest troche inaczej.
0
Heh ale są xD https://m.youtube.com/watch?t=522s&v=I7nZ8lGNang
4
Ale Busi zalozyl siatke Pique na treningu . Dobre xD
3
Cos mi sie wydaje ze ten transfer jest juz przesadzony. Tyle o nim artykulow w ostatnim czasie i filmikow na youtube " Arthur welcome in Barcelona" ze to jest juz pewne.
Moim zdaniem ten zawodnik bardzo dobrze czyta grę i ma swietny odbior pilki natomiast zaden z niego drybler. Cos jak Busi u nas i jak by rozwinal skrzydla moglby po nim przejac schede.
3
Tutaj jest o nim trochę
Moim zdaniem 50mln to zdecydowanie za duzo.
2
Ta zlota pilka to kpina i zart roku. Nie chodzi mi tu o samego Ronaldo. Tu bym sie nie klocil akurat w sumie wygral ta LM i Lalige ( fakt bardziej zasluga zespolu niz jego). Ale Lewy na 9 miejscu za jakims Mbappe czy innymi slabszymi od niego. Buffon 4?? Griezmann gdzies daleko w tyle?? Smiech na sali.
1
Przeciez Vidal nie jest napastnikiem i czesciej juz gra na prawej obronie. Ja akurat bym go nie sprzedawal. Sergi Roberto dalbym do Pomocy a on niech sie bije z Semedo o pozycje. Kazdy ma swoja wizje i po to jest forum zeby sie nimi wymieniac. Jedno jest pewne trzeba troche przewietrzyc w pomocy czy ataku a kupic do obrony w obecnej sytuacji bo tam sa braki. Pozdrawiam rowniez.
0
Mozliwe nie bede sie o to klocil. Ale tak on napisal w komentarzu ze niby Vidala i Deulofeu sprzedac odrazu na raz. A ktos na lawce rezerwowych tez musi byc.
0
Zaden Douglas. Napewno musiales ogladac mecze Tottenhamu w tym roku i widziales tego Sancheza o ktorym juz pisalem a on w reprze gra tak samo albo i lepiej. Bija sie razem o miejsce na pozycji a czasem grali i razem. Faktycznie gra w reprezentacji to nie jest jeszcze gra na europejskim podworku ale ja bym na niego stawial.
1
Widzialem go w meczach reprezentacyjnych Kolumbii w eliminacjach MS. Na eleven lecialy. Moim zdaniem jest nawet lepszy od Davisona Sancheza z Tottenhamu.
0
Deulofeu nigdzie nie odejdzie. Najlepszej formy teraz nie ma ale na lawce tez kogos trzeba miec.
1
Yerry Mina to najlepsza opcja zeby go zastapic.
0
Co ?? !! Vidal na sprzedaz !!?? I to za 15mln. To chyba jakis zart.
0
Ja ich wcale nie lekcewaze ale podalem 3ech moich faworytow do wygrania LM. Ale co do Bayernu to ja tym ich zwyciestwem nad PSG zbytnio bym sie nie zachwycal. PSG w tym meczu bylo wyrownanym przeciwnikiem i tez zmarnowali kilka setek. W dodatku mieli wiecej strzalow od Bayernu. Natomiast w Paryzu to PSG zjadlo Bayern.
0
Zgadzam sie z toba . takie typowania i losowania to tylko zabawa. Tez takie robilem. W artykule kogo chxemy w 1/8 swoje umiescilem .
0
Za duzo za duzo. Lajtowe grupy mieli i dlatego tak im latwo poszlo. Jedynie Tottenham faktycznie cos pokazal z nich.
1
Zgadzam sie z Toba. Pozatym procz Carlo A. i Luisa E. To zadnego trenera nie sa wstanie teraz wyciagnac ani Allegriego ani Conte ani zadnego innego z wymienionych ktorzy sa aktualnie w innych klubach i dobrze im tam idzie. Jesli to prawda z ta zmiana a nie tylko plotki to oni smieszni sa.
2
A kto wygra twoim zdaniem ? Ja mam 3 faworytow : Barca , City , Psg
15
Oczywiscie ze gwarantuje