0

Zeby wygrac LM to trzeba wygrac z kazdym juz w rundzie pucharowej wiec nie chodzi tu o rozpaczanie tylko chodzi mi o to ze zawsze w losowaniach Real ma farta a my pecha

0

Z Liverpoolem tez nie maja szans wiec trafia Besiktas

8

Znajac zycie i nasze szczescie to w 1/8 finalu LM Real dostanie Besiktas Stambul a my Bayern Monachium. Ze wszystkich 5 druzyn na ktore mozemy wpasc (bo przeciez Realu Sevilli i Juve dostac nie mozemy z racji zasad) to procz Bayernu wszystkie sa moim zdaniem do ogrania bez wiekszego trudu. Wiec na 5 mozliwych trafien gdzie jedno to pech oczywiscie je trafimy a Real na 7 druzyn gdzie tylko z Besiktasem na ich obecna forme moga powalczyc to ich trafia. Jestem tego pewien.

0

A kto wie czy nie dostana Besiktasu a my Bayernu. :p znajac zycie i nasze szczescie to tak wlasnie bedzie. Ze wszystkich 5 druzyn bo sevilli realu i juve nie mozemy dostac, to procz Bayernu wszystkie sa moim zdaniem do rozjechania.

0

Raczej 3 pkt mu nie odsamy wiec nie wiem o czym ty mowisz.

0

W zwiazku z remisem realu i porazka valencii i tak jest bardzo dobry. Wiadomo moglismy wygrac ale wole ten remis w obliczu takich wynikow przeciwnikow niz jak ich wygrana i nasza wygrana.

0

Mam nadzieje ze masche zostanie do konca sezonu a tego Mine juz zima kupimy zeby uniknac wiecej takich sytuacji, pozatym przez ta druga polowe sezonu chlopak sie ogra zapozna z zespolem i na nastepny sezon bedziemy mieli 3 klasowych stoperow razem z Umtitim i Pique. A co do meczu Realu z Sevilla (bez Ramosa Carvajala i Casemiro )to bedzie to mecz przelomowy dla Realu i wygra ten mecz kiedy wlasnie ci zmiennicy na ktorych badz co badx bedzie musial postawic i pokaza ze sie nadaja.

0

A ja Ci powiem ze się z Tobą zgadzam. Zrobić tak chociaż przynajmniej na jeden mecz. I nie koniecznie dac paulinho na jego miejsce ale na PO dać np Vidala czy Semedo a za rakietę dać S. Roberto.

0

co do calego skladu sie zgadza ale zobaczymy co nam denis dzis pokaze

1

też tak uważam, już to napisałem wcześniej

1

Mam prawo uważać, że Deulofeu jest lepszy od Denisa i bardziej przydatny do składu. Może akurat nie w tym ustawieniu 4-4-2 ale w ustawieniu 4-3-3 to napewno

0

Pewnie, że mogło

1

ja bym wystawił taki sam skład tylko 4-3-3 i za Denisa- Deulofeu do ataku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Paulinho Gratulacje !!!!!!!!!!!!!

0

Nie gramy jakiegoś "kosmicznego futbolu" ale gramy regularnie i z przemyślaną taktyką na każdy mecz.

1

Muszę przyznać się, że nie byłem zwolennikiem jego transferu a nawet wyśmiewałem zarząd Barcy że kogo oni chcą do klubu sprowadzić. Ale mam nauczkę, że nie ocenia się zawodnika jak się nie zna go dokładnie i po tym w jakiej gra lidze. Bardzo się cieszę, że do nas trafił i nigdy więcej zbyt pochopnie nie będę walił prześmiewczych komentarzy nie mając żadnych argumentów.

0

Powiem Tobie, że również nie mogę się doczekać powrotu do zdrowia Dembele oraz, że będzie wykazywał się taką formą jak w Borussi albo i lepszą. Na transfer Coutinho również nie mogę się doczekać chociaż jak trafi zimą to w LM raczej nam nie pomoże.

Chociaż ja o wyniki nie jestem aż tak bardzo zaniepokojony bo narazie mamy świetny start. Valverde przypadkiem nie mógł osiągnąć tak świetnych wyników i wydaje się, że wie co robi. Dużo osób mówi, że trafimy na mocniejszego przeciwnika i leżymy. Ale przecież już trafiliśmy na silnych rywali jakim są Juve (3-0) czy Atletico (1-1) oraz teraz wczorajszy mecz z Bilbao gdzie ten teren nigdy nie należał do najłatwiejszych. Nie zawsze trzeba wygrywać każdy mecz po 3,4,5 - 0 w nie wiadomo jak świetnym stylu aby wygrać jakieś trofeum.

2

jeszcze niech tylko atletico rozwali ich za 2 kolejki czyli 19 Listopada i będę wniebowzięty.

3

Girona - Real 2- 1 TAK JEST HAHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!! BRAWO ( Dodam jeszcze, że w tym meczu Girona miała 2 słupki i powinna mieć karnego którego sędzia nie odgwizdał dla Girony po ręce Benzemy w polu karnym Realu )

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W bramce mistrzowski ale podania nogami w tym meczu to właśnie jego minus.

3

Moim zdaniem Gomes wcale nie zagrał jakiegoś wielce dobrego spotkania ani też wcale nie odstawał poziomem od reszty drużyny. Grał tj cały zespół czyli zagrał przeciętne spotkanie.

1

Bezzensowne są moim zdaniem teksty"... że gdyby nie Messi to..." bo on wcale dzisiaj też nie grał jakichś rewelacyjnych zawodów i jakoś nad wyraz nie odstawał wielce poziomem od reszty drużyny.

2

Pierwsza połowa meczu bardzo dobra, mieliśmy kilka ładnych akcji po których już na przerwę mogliśmy wyjść na prowadzenie 3-0. Druga połowa mimo strzelonego pod koniec gola na 2-0 FATALNA. Dużo strat, nie radziliśmy sobie z pressingiem rywala, prawie zero akcji. To co mnie zastanawia, że mimo zagęszczenia przez Valverde środka pola to druga linia prawie nie istniała. Gdyby nie ter Stegen (man of the match) to kto wie czy nawet byśmy nie przegrali.
Ale fakt faktem Bilbao zagrało nad wyraz bardzo dobry mecz.

0

ter Stegen KOZAK

1

zgadzam sie z Tobą tez mnie to dziwi. ter Stegen dobrze broni ale nogami słabo dzisiaj gra.

0

Dobra 1sza polowa mecz, szkoda tylko ze zamiast dodatkowych dwóch goli słupek i poprzeczka. Pierwsze 15min trzeba przyznać słabo i dwa razy ter Stegen nam tyłek uratował. Ale jest ok.

1

Piękna Akcja !!!!!!! Gol !!!!!!!!!!!!

0

Do wszystkich co wieszają dzisiaj psy na valverde: Ludzie na każdy mecz nie wystawia się takiego samego składu i nie na każdego przeciwnika dany zawodnik nie musi grać na nominalnej pozycji. Zanim zaczniecie tak ostro narzekać, obrażać i krytykować trenera może się wstrzymajcie trochę i poczekajcie do końca meczu albo chociaz do połowy albo końca sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?