laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Juz to widze jak Barca go kupuje za 130mln i on nie gra w pierwszej jedenastce.
0
Ten mecz za tydzien z Leganes jest przeniesiony.
3
Ronaldo ma sie za najlepszego w historii a ma tyle samo Zlotych pilek i butow co Messi. Ale to Messi strzelil najwiecej bramek w jednym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra, juz pisalem ze nie chce o tum duskutowac. Juz ta sevilla mi humor dzis popsula.
0
Ale dzis Sevilla dala dup.. A powiedza w mediach ze to odrodzenie wielkiego Realu.
0
Widze ze cos ci kupon nie wszedl.
0
Kto dzis wygra waszym zdaniem Juve czy Inter ??
0
Krychowiak znowu na lawie w WBA
0
Oni ida juz na dno
0
Wiem, ale taki Real pol czasu trwania ligi daje dup... a raz wygra wysoko i z nich i tego egocentrycznego Ronaldo zrobia wielkimi bogami w mediach. Ch..mnie strzela jak takie cos sie dzieje i dlatego chcialbym zeby jutro Messi jakims hattrickiem zamknal im ryje.
2
Sevilla nie istnieje. Nie bede ukrywal ze chcialbym aby Barca jutro tak chociaz 4-0 wrzucila villareal i odpowiedziala takim wyzszym zwyciestwem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hehe jezu poprostu przewidzialem.
0
No a Messi tyle w LM co Ronaldo w lalidze. Wiec niewiem czy ten hejt taki osmieszajacy
0
Hehe ale bedzie miazga z tej sevilli. A wszyscy byli pewni ze dramat realu bedzie. A ja mowilem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak strzela chociaz brame w 1polowie to moze jeszcze bede wierzyl
0
Hehe dokladnie tj mowilem juz jest 2-0. Biedna ta sevilla
0
Miejmy nadzieje ze ta regula ze sevilla w drugiej polowie gra lepiej znowu sie sprawdzi.
0
Jak tak dalej beda grali to skonczy sie nie 3 a 5-0
0
1-0 mowilem. .
0
Ja tez chcialbym zeby sevilla wygrala ale bedzie 3-0 dla Realu.
4
Polecam!! Bardzo fajny artykul o Valverde.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,ernesto-valverde-pozwolil-barcelonie-poczuc-sie-silniejsza-od-realu,artykul,834455,1,459.html
0
Nie tylko ja na tym forum tak uwazam, choc widze ze jest tez dosc duzo sprzecznych komentarzy. Uwazam ze jak w klauzuli ma 100mln to daloby sie z nich wyciagnac chociaz 30. Nie jeden transfer takiego pilkarza zblizajacego sie do pilkarskiej emerytury byl co szli do Chin czy MLS za 20-30mln. Nie chce mi sie wiecej dyskutowac na ten temat, mam swoje zdanie. Pozdrawiam.
0
Chca go i amerykanie i chinczycy wiec nawet jest wybor.. Z tymi 50mln to moze przesadzilem ale za 30 mozna by bylobgo spokojnie sprzedac.
1
10mln chca za niego a w klauzuli ma 100...Barca ma dziwna politykę transferowa. Daja za slabych pilkarzy 50mln ( patrz Gomes) a sprzedaja dobry zasluzonych za 10. Dlamnie to smiech na sali. Uwazam ze Barca w tej kwestii daje sie tak frajersko dymac ze oczy mnie bola jak na to patrze. Mogliby chociaz krzyknac ze 30.
Takie PSG czy Real albo jakies Angole sprzedaliby go za 50mln.
1
Zeby to napisac poprawnie dla Ciebie to napisalbym ze " w przypadku porazki real spadnie w tabeli poza miejsca ktore sa premiowane awansem do LM "
1
http://www.vipleague.is/football/513392/1/barcelona-b-vs-gijon-live-stream-online.html link do meczu Barca B - gijon
Dodam ze dobra jakosc !! :)
0
Miejmy nadzieje zeby tak bylo.